Autor Wątek: Pse Deer Hunter  (Przeczytany 7624 razy)

raand

  • Gość
Pse Deer Hunter
« dnia: Październik 17, 2007, 10:11:57 pm »
Witam użytkowników forum.
Chciałbym uzyskać Wasze opinie na temat łuku PSE Deer Hunter. Aktualnie w ofercie sklepu "luksport". Zaznaczam, że nie jestem zaawansowanym strzelcem a strzelanie z łuku traktuję jako relaks.

raand

  • Gość
Odp: Pse Deer Hunter
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 18, 2007, 06:46:37 pm »
Witam użytkowników forum.
Dziękuję za informacje Mathews. Pozwolę sobie jednak podrążyć temat "Deer hunter" - np. czy możliwa jest wymiana "słabych" elementów na lepsze jakościowo czyli inne koła i "kable"?

adamc1

  • Gość
Odp: Pse Deer Hunter
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 18, 2007, 07:32:17 pm »
Witam
Dołożę swoje trzy - można wymienić koła kable ramiona śruby i co tam jeszcze chcesz - mam na myśli to co powiedziałem da się tylko za jaka cenę.
Słuszniejsze wydaje sie kupienie łuku nieco nowocześniejszego niż doprowadzanie przestarzałej konstrukcji do poziomu technicznego dnia dzisiejszego.
Każdy ma jakieś hobby i być może o to właśnie chodzi aby eksperymentować .
Na tym forum http://www.forumlucznicze.pl/kupi%C4%99-sprzedam-zamieni%C4%99/hoyt-deviator-do-3d-i-nie-tylko-t185.0.html;msg1203#msg1203 jest do sprzedania łuczek za sympatyczne pieniądze o znacznie młodszej konstrukcji chociaż też mający kilka lat .
Pozdrawiam Adam

raand

  • Gość
Odp: Pse Deer Hunter
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 18, 2007, 08:39:03 pm »
Witam użytkowników forum.
Bardzo dziękuję kolegom za informacje. Są one dla mnie wystarczające, tak że jeśli chodzi o mnie temat uważam za zamknięty.
Pozdrowienia :
raand