Autor Wątek: Samick Polaris vs Jandao Begginer  (Przeczytany 9324 razy)

TreQ

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 265
    • XMS Multigaming
Odp: Samick Polaris vs Jandao Begginer
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 03, 2016, 03:03:57 pm »
AyE!

Zwracam honor. Faktycznie w tym zestawie są Eastony. No ale wcale to nie zmienia faktu że Samick jest wykonany staranniej. A za 479 można samodzielnie złożyć bardzo fajny zestaw. Te komplety mają too do siebie że sklepy pakują do nich często to co mają na stanie - żeby tylko zeszło.

Pozdrawiam!
Ludzie kiedyś byli bliżsi sobie... Musieli. Broń nie niosła tak daleko.
Dzidownica: Samick Polaris 30# 70" Dzidy: Easton Inspire 630
FB: Grupa Łucznicza "Sagittarius"
www.lucznicy.dl.pl - Mapka łuczników

Sowa80

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Samick Polaris vs Jandao Begginer
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 03, 2016, 06:21:55 pm »
Rozumiem,  Chcialbym kupic beginera ze wzgledu na malowanie. Nie mam dostatecznej wiedzy żeby szybko skompletować sprzet potrzebny do przyjemnego strzelania. Czy jest na forum cierpliwa i madra osoba ktora w podoanych pieniadzach pomoglaby mi wejść w swiat lucznictwa? Z którego sklepu warto skompletowac luk i akcesoria i co najważniejsze jakie akcesoria. Wizualnie dla mnie powinna królować użyteczność i jakosc. Ale takze kolor czarny, którego jestem fanem. Pozdrawiam

KAZIU

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 539
Odp: Samick Polaris vs Jandao Begginer
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 03, 2016, 08:47:59 pm »
Zależy jeszcze jaki rodzaj łucznictwa cie interesuje czy klasyczne z celownikami czy raczej barberow z łuków myśliwskich łatwiej o coś w ciemnej kolorystyce np samick sage może
Pse stinger extreme 70#
Fuse cybex XT micro
Ripcord sos

Axit

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 530
Odp: Samick Polaris vs Jandao Begginer
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 04, 2016, 09:37:05 pm »
Zależy jeszcze jaki rodzaj łucznictwa cie interesuje czy klasyczne z celownikami czy raczej barberow z łuków myśliwskich łatwiej o coś w ciemnej kolorystyce np samick sage może

Zawsze możecie sobie samicka sami pomalować
Samick Polaris 70" 36#