Autor Wątek: Jak samemu zrobić stabilizator ???  (Przeczytany 10064 razy)

@(o.o)@

  • Gość
Odp: Jak samemu zrobić stabilizator ???
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 13, 2010, 09:27:41 am »
Niestety ale strzały Bemana są niskiej jakości i raczej dobrych wyników nie osiągniesz nimi.
Promienie Bemana są równie "niskiej jakości" jak promienie Eastona. Powód? Ta sama fabryka robi produkcję dla obydwu firm. Jedni naklejają napis Easton a drudzy Beman. Widać magia napisu robi swoje ;)

zgaszony

  • Gość
Odp: Jak samemu zrobić stabilizator ???
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 13, 2010, 11:02:05 am »
Darek miał na myśli konkretne modele eastona.

@(o.o)@

  • Gość
Odp: Jak samemu zrobić stabilizator ???
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 13, 2010, 12:25:46 pm »
Oferta Bemana jest nastawiona na bowhunterów. Oferta Eastona jest poszerzona o modele typowe dla tarczówki. Powód, dla którego nie strzela się z Bemana w tarczówce nie wynika z tego, że promienie Bemana są niskiej jakości - tak jak to napisał Darek - a wynika z niedostępności pewnych modeli.

lucznikruda

  • Gość
Odp: Jak samemu zrobić stabilizator ???
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 13, 2010, 03:33:01 pm »
Niestety ale strzały Bemana są niskiej jakości i raczej dobrych wyników nie osiągniesz nimi.
Promienie Bemana są równie "niskiej jakości" jak promienie Eastona. Powód? Ta sama fabryka robi produkcję dla obydwu firm. Jedni naklejają napis Easton a drudzy Beman. Widać magia napisu robi swoje ;)


To, że strzały tych dwóch firm produkowane są w tej samej fabryce to nie znaczy, że jakość tych strzał musi być taka sama. Ja nadal podtrzymuję opinie na temat strzał Bemana. To jest moje prywatne zdanie, można się z nim zgadzać lub nie. :)

majero

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 200
Odp: Jak samemu zrobić stabilizator ???
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 13, 2010, 05:23:47 pm »
Więc co zatem drodzy koledzy polecacie???
Budżet 2000zł z kompletem strzał
Jak mój przyszły zestaw powinien wyglądać?
łuk: Merlin
celownik: Toxonics
strzałki: Easton ACC (do tarczy), Easton Lightspeed (do 3D)
podstawka: MonArch
laga: Easton ACE