Halowy Puchar Polski w Łucznictwie Tradycyjnym PSŁT
Gliwice 17listopada 2012
Hala Sportowa SP nr 39 w Gliwicach
Halowy Puchar Polski w Łucznictwie Tradycyjnym PSŁT – Adam Bisok, Jaworze
Puchar Młodzieżowej Rady Miasta Gliwice – Kamil Zuber, Toszek
Puchar im. Ludwika Guttmanna – Martyna Niesporek, SP nr 39 Gliwice
Puchar Starosty Powiatu Gliwickiego – Bartłomiej Kuś, Toszek
Kategoria wiekowa : dzieci do 11 lat
1. Kuś Bartłomiej. Toszek – 72 pkt
2. Szczepański Leon, Toszek – 59 pkt
3. Gleńsk Mateusz, Toszek – 51 pkt
4. Krupa Julia, Toszek – 51 pkt
5. Kazik Krzysztof, Częstochowa – 45 pkt
6. Zawodny Tymon, Gliwice – 43 pkt
7. Kordala Wiktor, Gliwice – 42 pkt
8. Gnielka Maciej, Toszek – 39 pkt
9. Kamiński Longin, Toszek – 36 pkt
10. Garbacik Robert, Zabrze – 29 pkt
11. Kuchta Piotr, Wołczyn – 18 pkt
12. Jakubik Jakub, Gliwice – 16 pkt
12. Baszczok Marcin, Gliwice – 16 pkt
13. Szczepański Filip, Toszek – 7 pkt
Kategoria wiekowa : dzieci 12 – 14 lat
1. Gleńsk Wojciech, Toszek – 75 pkt
2. Krupa Robert, Toszek – 68 pkt
3. Macionczyk Daria, Toszek – 57 pkt
4. Ruman Mateusz, Gliwice – 44 pkt
5. Warzecha Patryk, Zabrze – 27 pkt
6. Maj Mateusz, Wołczyn – 19 pkt
Kategoria paraolimpijska :
1. Niesporek Martyna, Gliwice – 32 pkt
2. Baszczok Robert, Gliwice – 28 pkt
3. Węgrzyn-Śliwka Maciej, Gliwice – 18 pkt
Kategoria wiekowa: kadet 15-17 lat
1. Zuber Kamil, Toszek – 90 pkt
2. Śliwiński Patryk, Gliwice – 87 pkt
3. Walkowski Mikołaj, Poznań – 86 pkt
4. Gawlas Mateusz, Toszek – 54 pkt
5. Tamowski Paweł, Wołczyn – 50 pkt
6. Bigos Piotr, Gliwice – 49 pkt
7. Chudaszek Mateusz, Wołczyn – 39 pkt
8. Miliński Adam, Gliwice – 36 pkt
9. Winnicka Agata, Dąbrówka – 30 pkt
10. Gawlas Patryk, Toszek – 29 pkt
Kategoria wiekowa: Junior 18 – 20 lat
1. Simla Michał, Opatów – 70 pkt
2. Stępien Emil, Opatów – 64 pkt
3. Grychtoł Tomasz, Gierałtowice – 62 pkt
4. Stępien Cezary, Opatów – 60 pkt
5. Korsak Bartosz, Gliwice – 58 pkt
6. Bień Ewa, Opatów – 45 pkt
7. Czub Sylwia, Opatów – 37 pktWa
8. Ulfik Katarzyna, Chorzów – 22 pkt
9. John Wioletta, Świbie – 19 pkt
10. Makuch Daniel, Opole – 10 pkt
Kategoria wiekowa: kobiety od 21 lat
1. Płotycia Anna, Wołczyn – 136 pkt
2. Jaworska Beata, Wrocław – 112 pkt
3. Urbanowicz Anna, Gniezno – 112 pkt
4. Gonet Anna, Wrocław- 106 pkt
5. Walkowska Monika, Poznań – 98 pkt
6. Kamińska Joanna, Toszek - 89 pkt
7. Wasilewicz Kinga, Opatów – 84 pkt
8. Mizera Agnieszka, Zabrze – 82 pkt
9. Mendel Magdalena, Kluczbork – 65 pkt
10. Konarska Katarzyna, Wrocław – 59 pkt
11. Bodziarczyk Barbara, Opole 7 pkt
Kategoria wiekowa: mężczyźni od 21 lat TRLB
1. Bisok Adam, Jaworze – 159 pkt
2. Stempski Rafał, Wrocław – 150 pkt
3. Jaworski Jerzy, Wrocław – 146 pkt
4. Garbacik Marek, Zabrze – 141 pkt
5. Kucy Krzysztof, Wrocław – 140 pkt
6. Osiecki Grzegorz, Wrocław - 138 pkt
7. Walkowski Przemysław, Poznań – 136 pkt
8. Twardoch Damian, Bytom – 130 pkt
9. Malinowski Jędrzej, Gdańsk - 127 pkt
10. Rosiecki Arkadiusz, Wołczyn – 126 pkt
11. Bury Maciej, Opatów – 124 pkt
12. Styrczula Sylwester, Czerwienne (Zakopane) - 107 pkt
13. Rzeźniczek Krzysztof, Gierałtowice – 104 pkt
14. Mendel Wojciech, Kluczbork – 89 pkt
15. Duda Marcin, Opole - 69 pkt
16. Tamowski Krzysztof, Wołczyn – 65 pkt
17. Żarłok Ireneusz, Zabrze – 59 pkt
Kategoria wiekowa: mężczyźni od 21 lat PBHB
1. Kostrzewski Grzegorz , Ruda Śląska – 146 pkt
2. Wachowicz Arkadiusz, Zabrze – 146 pkt
3. Nowak Paweł, Kluczbork – 144 pkt
4. Gumiński Bogdan, Września – 144 pkt
5. Gonet Piotr, Wrocław – 142 pkt
6. Boroński Tadeusz, Poznań – 135 pkt
7. Gedzar Sebastian, Gliwice – 132 pkt
8. Wierzbicki Daniel, Sarnow (Będzin) – 129 pkt
8 Baran Łukasz , Gdańska– 129 pkt
9. Hajncz Bartosz, Kąty Wrocławskie – 123pkt
10. Kuś Marcin, Toszek – 116 pkt
11. Kazik Robert, Częstochowa – 110 pkt
12. Szkwarkowski Sebastian, Wrocław – 108 pkt
13. Złochowski Paweł, Gliwice – 98 pkt
13. Szkwarkowski Andrzej, Wrocław – 98 pkt
14. Zawodny Michał, Gliwice – 77 pkt
15. Osiecki Wojciech, Wołczyn – 55 pkt
16. Reliński Kazimierz, Toszek – 36 pkt
Kategoria historyczna: kobiety od 18 lat
1. Płotycia Anna, Wołczyn – 144 pkt
2. Walkowska Monika, Poznań – 129 pkt
3. Gonet Anna, Wrocław – 125 pkt
4. Urbanowicz Anna, Gniezno – 109 pkt
5. Wasielewicz Kinga, Opatów – 99 pkt
6. Czub Sylwia, Opatów – 75 pkt
7. Mizera Agnieszka, Zabrze – 71 pkt
8. Bień Ewa, Opatów – 70 pkt
9. Marzec Dominika,Opatów – 65 pkt
10. Ulfik Katarzyna, Chorzów – 59 pkt
11. Dziadowicz Aleksandra, Opatów – 56 pkt
12. Stankowska Małgorzata, Opatów – 52 pkt
12. Stępień Aleksandra, Opatów – 52 pkt
13. Dziadowicz Kinga, Opatów – 35 pkt
14. Makowska Patrycja, Opole - 17 pkt
Kategoria historyczna: mężczyźni od 18 lat
1. Bisok Adam, Jaworze – 165 pkt
2. Szwarc Adam, Wołczyn – 150 pkt
3. Wachowicz Arkadiusz, Zabrze – 144 pkt
4. Gumiński Bogdan, Września – 137 pkt
4. Twardoch Damian, Bytom – 137 pkt
5. Nowak Paweł, Kluczbork – 133 pkt
6. Kostrzewski Grzegorz, Ruda Śląska – 132 pkt
6. Malinowski Jędrzej, Gdańsk – 132 pkt
7. Marek Garbacik, Zabrze – 129 pkt
8. Baran Łukasz, Gdańsk– 125 pkt
9. Złochowski Paweł, Gliwice – 123 pkt
10. Rzeźniczek Krzysztof, Gierałtowice – 114 pkt
11. Walkowski Przemysław, Poznań – 113 pkt
12. Bury Maciej, Opatów - 112 pkt
13. Kazik Robert, Częstochowa – 107 pkt
13. Simla Michał, Opatów – 107 pkt
14. Styrczula Sylwester, Czerwienne – 106 pkt
15. Walkowski Mikołaj, Poznań – 104 pkt
16. Hajncz Bartłomiej, Kąty Wrocławskie – 96 pkt
17. Surma Łukasz, Opatów – 92 pkt
18. Tymków Jakub, Opole – 86 pkt
19. Stępień Cezary, Opatów – 82 pkt
20. Duda Marcin, Opole – 72 pkt
21. Stępień Emil, Opatów – 72 pkt
22. Krełowski Konrad, Opatów - 54 pkt
23. Kolasiński Stanisław, Opatów – 47 pkt
24. Jagliński Jacek , Opatów – 46 pkt
25. Wojsa Jakub, Opatów – 41 pkt
26. Swatek Hubert, Opatów – 40 pkt
27. Suska Dawid, Opatów – 38 pkt
28. Nicewicz Piotr, Opole – 30 pkt
29. Kozłowski Paweł , Opatów – 17 pkt
30.Kopieć Sławomir, Opole – 7 pkt
31.Liśkiewicz Jarosław, Opole – 4 pkt
10 zawodników startowało tylko kategorii historycznej