Autor Wątek: Mistrzostwa Polski 3D 2010  (Przeczytany 33214 razy)

@(o.o)@

  • Gość
Odp: Mistrzostwa Polski 3D 2010
« Odpowiedź #120 dnia: Październik 24, 2010, 08:35:10 am »
(...) ponieważ dwoje ludzi,(...) pisali bzdury zwłaszcza pan Achim Krupa, który jest z Toszka i pan Lucjan Socha.
Dobre, nie? ;D

Dlaczego przeciwny powierzenia organizacji? Może dlatego, że poprzeczka po tych zawodach została podniesiona tak wysoko, że pan Socha aż drży od konkurencji oraz krytykuje zawody na których sam nie był.(((
Łukaszu, czasem warto użyć mózgownicy zamiast powtarzać bez zastanowienia po kimś. Pan Lucek Socha wespół z paroma innymi osobami jest prekursorem łucznictwa terenowego 3D u nas w kraju. Od kilku lat organizuje zawody. Organizować odpustowy turniej łuczniczy może każdy. Ale, żeby zorganizować zawody rangi Pucharu Polski pod patronatem Europejskiego Stowarzyszenia Łuczników 3D (EAA3D)- do tego formalnie musisz być zrzeszonym w tym stowarzyszeniu. Jak na razie jedyną polską organizacją zrzeszoną w tym stowarzyszeniu EAA3D jest klub łuczniczy X10 z Jaworza.
No, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żebyście również zrzeszyli się w tym stowarzyszeniu (co kosztuje niemałą roczną składkę). Do tego zainwestowali w kadrę sędziowską, oprogramowanie do biura zawodów i zwierzaki do strzelania. To wszystko jak na razie zawdzięczamy między innymi Luckowi. I śmiem twierdzić, że jeszcze długo tak zostanie.

P.S. A ja lecę na strzelanie na maksa do Sandomierza. Czeka mnie sześć godzin strzelania z mistrzem Polski, ognisko i dobra zabawa. ;D
« Ostatnia zmiana: Październik 24, 2010, 08:44:56 am wysłana przez @(o.o)@ »

Achim Krupa

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 45
Odp: Mistrzostwa Polski 3D 2010
« Odpowiedź #121 dnia: Październik 24, 2010, 09:03:24 am »
Też chciałbym się dowiedzieć, w którym momencie krytykowałem zawody w Toszku. Przecież wątek dotyczył przyszłych zawodów w Gliwicach i o nich była mowa, a że sposób i forma odpowiedzi na pytania wyglądał tak a nie inaczej, rozmowa zachaczyła się o inne tematy.

Adam Cymkiewicz

  • Gość
Odp: Mistrzostwa Polski 3D 2010
« Odpowiedź #122 dnia: Październik 24, 2010, 09:49:03 am »
Drodzy Panowie czytam czytam i zastanawiam się do czego to prowadzi.
Tak zwani przez Was "Organizatorzy" ( Mowa o zawodach 3d ) to grupa przyjaciół pasjonatów i jak to kiedyś napisał Darek ta grupa do Ojcowie i Matki Polskiego Łucznictwa Terenowego 3D i jest to piękne określenie.
Rozwinięcie do takiego kształtu jaki maja teraz, zawodów Łucznictwa Terenowego, zajęło kilka lat nieprzerwanej systematycznej  pracy. Do tej grupy dołączyło w międzyczasie kilka innych osób które również poświęciły tej pasji mnóstwo pracy i przyczyniły się do rozwoju i popularyzacji 3D. Wspólnie tworzymy zespół który nie jest hermetyczny, dołączyć może każdy lecz to co robimy powinno być dążeniem do wspólnego celu. Tym celem jest rozwój 3D na podstawowych płaszczyznach.

Pojawił się Grzegorz zorganizował oprawę zawodów w Toszku zrobił to dobrze nawet bardzo dobrze ale nie robił tego sam, tak jak napisał Michał sam by się wyłożył.

Został pochwalony wielu uczestników wystawiło mu bardzo wysoką ocenę imprezy hmm całości imprezy do której to oceny i ja się dopisuję.

Pochwały jak można zaobserwować w popularnym programie mam talent, nie na każdego pozytywnie działają.

To że Lucjan nie był na zawodach w Toszku nie umniejsza jego roli w tworzeniu 3D w Polsce. On nie uczestniczył w organizacji tylko jednej rundy zawodów z tych które się odbyły, natomiast Wy jako ośrodek w Toszku uczestniczyliście w organizacji tylko jednej takiej rundy.

Zachowanie na forum Grzegorza jest zachowaniem gwiazdora który nie dorósł do swojej wielkości. Pisząc o organizacji rundy PP w roku 2011 w niewątpliwie urokliwym miejscu jakim jest Toszek nie miałem na myśli zamknięcia takiej możliwości w latach późniejszych. Nic nie stoi na przeszkodzie abyście jak dotychczas zorganizowali zawody lokalne w tym czasie.
« Ostatnia zmiana: Październik 24, 2010, 10:01:43 am wysłana przez Adam Cymkiewicz »

TOSZEK ARCHERY 3D

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 265
    • https://picasaweb.google.com/lh/myphotos
Odp: Mistrzostwa Polski 3D 2010
« Odpowiedź #123 dnia: Październik 24, 2010, 10:04:08 am »
Cześć Michał (Palik)! Powiedziano mi, że Ty uwielbiasz dogadywać na forum. I osoby te miały rację. Wystarczy wejść na inne wątki i można się o tym przekonać. Dajesz się wkręcać i chwytając z słowa piszesz różne rzeczy ( znasz
Michale powiedzenie ?Papier się nie rumieni, pisać można wszystko?). I żeby się tym co piszesz nie przejmować.  Wypowiadasz się na temat czy będzie Runda Pucharu Polski 3d w Toszku w przyszłym roku.  Że ja nie będę organizował poważnych zawodów w Toszku.

Myślę, że ty powinieneś zorganizować w przyszłym sezonie zawody 3D w swojej miejscowości. Będziesz miał okazję przekonać się ile czasu trzeba poświęcić na przygotowania do takich zawodów. Poszukasz sponsorów, pójdziesz kilka razy do urzędu miasta, porozmawiasz z radnymi, burmistrzem (lub prezydentem). Jesteś elokwentny wie nie będziesz miał problemów przekonać władze miasta że warto pomóc Ci (Michałowi)  w organizacji  Pucharu Polski 3D. Przed zawodami pójdziesz na trasę z Adamem Bisokiem rozstawiać zwierzęta, przygotujesz punkt rejestracji zawodników, zapłacisz za wynajęcie terenu pod zawody, załatwisz noclegi dla zawodników, którzy mieszkają np.; z Poznania, Gdańska, z Varina na
Słowacji i z Czech. Załatwisz medale na podsumowanie Pucharu Polski ( chodzi o te dodatkowe medale). Przygotujesz profesjonalny catering, żeby zawodnicy po zawodach zjedli ciepły posiłek, usiedli razem porozmawiali ze sobą jak im poszło na strzelaniu, powspominali inne fajne zawody i byli zadowoleni. Zgłosisz zawody na policję i straż miejską. Do pomocy w przygotowaniu i organizacji zawodów poprosisz strażaków (bo ważne jest zabezpieczenie zawodów i bezpieczeństwo, strażacy po rozstawieniu zwierząt na trasie będą ich pilnować. Po zawodach pomogą  Adamowi Bisokowi zebrać zwierzęta. Strażacy popilnują również samochodów na parkingu, żebyś mógł spokojnie strzelać i nie martwić się, ze ktoś ukradnie lub zniszczy ci samochód). Porozmawiasz z firmą, która przygotuje catering, żeby w czasie zawodów posiłek zjedli zawodnicy i ich rodziny. Wykonasz wiele telefonów do Adama Bisoka, Ewy Huzar i innych doświadczonych ludzi. Zapytasz się ich co jeszcze trzeba przygotować. Nikt z nich Ci nie odmówi pomocy.
Pamiętaj nikt ci za to nie zapłaci. Wszędzie trzeba jechać własnym samochodem. Nikt nie zwraca za paliwo. Za rachunki telefoniczne również sam zapłacisz.

Nie byłeś na zebraniu członków zarządu w Opolu. Gdzie podejmowane były decyzje gdzie, kiedy w przyszłym sezonie będą zawody 3d. Nikt Cię tam Michale nie zaprosił. Mnie zaproszono i zostały ustalone terminy. Gdzie będą zawody 3d  to poda na forum łuczniczym w swoim czasie Adam Cymkiweicz lub Adam Bisok.  Co ustalą  to tak będzie. Wypowiem się tylko, w mojej sprawie, że w przyszłym roku ma być Runda Pucharu polski 3D w Toszku i podsumowanie Rund Pucharu. Usłyszałem to osobiście od wszystkich, którzy byli na zebraniu w Opolu (również Lucjan Socha) Ja z mojej strony po zebraniu powiadomiłem burmistrza miasta, że w przyszłym roku również Toszek będzie gospodarzem zawodów 3D. Podjęliśmy już przygotowania, zgłosili się dwaj sponsorzy, pan kiełbasa przygotuje w przyszłym roku więcej miejsc noclegowych + pole namiotowe, żeby wszyscy zawodnicy, którzy zostają na noc byli w jednym miejscu na Ranczo. Jak trzeba będzie to zostaną przygotowane dwa pieczone prosiaki (po zawodach trzeba w miłej atmosferze odpocząć). Termin zawodów został zarezerwowany (teren parku i zamek w Toszku), noclegi na Ranczo itd. zaczęliśmy już porządkować park w Toszku aby zagospodarować to miejsce na rundę pucharu Polski w sierpniu 2011 r. Ja traktuję poważnie decyzje podjętą na zebraniu. Jak będziesz organizował  u siebie zawody 3D to pamiętaj o tym, że wiele spraw trzeba załatwić wcześnie i podejść do nich poważnie. Takie same podejście do zawodów 3D w Toszku ma  również burmistrza miasta Toszek. Uważam, że powinniśmy traktować się poważnie.

Byłeś na zawodach w Toszku ze swoją rodziną. Po zawodach chciałeś zostać na nocleg. Ja osobiście zadzwoniłem do Pana kiełbasy, żeby  załatwił dla Ciebie i twojej rodziny nocleg i, że całą rodziną będziecie na Kolacji Łuczniczej, która sponsorował pan Krystian Kiełbasa 9 powiedział, że jak do Toszka przyjedzie tylu łuczników to trzeba ich godnie przywitać). Moja żona Asia, która pomagała w zawodach powiedziała, że jakby nie było noclegów na Ranczo to weźmiemy tą rodzinę do nas do domu na nocleg. Na szczęście było dla Was miejsce n Ranczo. I było fajnie bo sam pisałeś pozytywną opinię na forum.   

Na zawody do Gliwic też już nie ma miejsca na Ranczo. I u mnie również będą nocować zawodnicy swoich przyjaciół. Tak jaki ciebie.  bezpłatnie bo uważam łuczników

Chcesz przyjedź. Nie chcesz nie przyjeżdżaj. Dostałem w Varinie od Joszki wielki prezent, za to że przyjechałem do Varina i że w Toszku na zawodach czuł się jak zawodnik i gość. Ten prezent chcemy rozpakować 11 listopada na Ranczo. Jesteś oczywiści zaproszony. Nikt cię palcami nie będzie wytykał ani miał do Ciebie żadnych  pretensje.

Michał trochę obiektywizmu. Ja nie krytykuję. Napisz kilka słów tej osobie, która zaczęła pisać różne bzdury na temat turnieju w Gliwicach. My w Toszku wyjaśnimy sobie z panem Achimem Krupą sprawy związane z łucznictwem i zawodami. Brat pana Achima Krupy,  Roman Krupa nie krytykuje turnieju, tylko się zgłosił i chce strzelać. Uczciwie rywalizuje. W Jaworzu bardzo ładnie strzelał, miał 2 miejsce ? 160 pkt. Strzela najlepiej z Toszka. Zgłosiło się dużo dobrych zawodników.     
Ja nie zaczynam żadnych wojen, gdzie było lepiej na zawodach a gdzie gorzej. Swoją pozytywną opinię wyraziłem na forum. 
Telefon do mnie masz. Mogłeś zadzwonić lub wysłać e-maila w sprawie zawodów w Gliwicach. Otrzymałbyś konkretne informacje. W komunikacie organizacyjnym jest podane mój telefon, mój  e-mail, email na zgłoszenie zawodników - rekrutacje. Inni potrafili zadzwonić i konkretnie porozmawiać.

Mam tylko 10 tarczy słomianych + stojaki . 3 piankowe tarcze + 3 stojaki dla bloczków (jedną tarczę piankową pożyczy nam Adam Cymkiewicz, z którym rozmawiałem telefonicznie). Zgłosiło się dużo bloczkowców. Kilka tarcz słomianych zamówiliśmy w firmie Łukbis i centrum łuczniczym w Jaworzu (w centrum zamówiliśmy drugą siatkę strzało chwyt 10 m. Jedną ma w Toszku, a druga będę miał w Gliwicach , bo tam zakładam druga drużynę łuczniczą. Na razie w Gliwicach prywatnie ma tylko 5 osób łuki + drużynowe, ale są już kolejne zamówienia). Będziemy jeździć na zawody 3D do Jaworza, Olsztyna , Potach, Gdańska, Szczecina, Toszka, Warszawy, Varina, Gutau, Sopron. Przyjedziemy również do Ciebie na zawody 3D, które zorganizujesz w przyszłym sezonie w swojej miejscowości. Jak widzisz do nikogo się plecami nie odwracam. Jak pisałeś.

Serdecznie Cię Michał pozdrawiam. Nic do Ciebie nie mam. Żadnej urazy.

Jak chcesz możemy porozmawiać przez telefon, zadzwoń, albo daj znać to ja zadzwonię. Myślę, że spotkamy się na I RPP 3d w 2011 r. to sobie postrzelamy, pogadamy przy kawie, pośmiejemy się. Chyba, że jedziesz teraz 6 grudnia na zawody do Czech. Bo ja chce jechać.   

Grzegorz Kamiński

PS  Ja już nie odpowiadam na forum ani nie czytam wypowiedzi bo są one męczące. Prosiłem również z mojej drużyny aby nie uczestniczyli w tych wypowiedziach.  Zadzwoń Michale to pogadamy.
TOSZEK ARCHERY 3D - Drużyna Łuczników Tradycyjnych

Achim Krupa

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 45
Odp: Mistrzostwa Polski 3D 2010
« Odpowiedź #124 dnia: Październik 24, 2010, 10:10:37 am »
No to Grzesiu jak już ci nerwy puszczają, walisz z imienia i nazwiska do mnie i do Lucka, to rozwinę temat stosunków międzyludzkich.

.............  tutaj znajdowały się treści niepotrzebne i nie dotyczące wszystkich kolegów łuczników. Zostało to usunięte z szacunku do całego forum łuczniczego...................

Szkoda, że inni łucznicy/forumowicze, muszą teraz czytać takie rzeczy. Lepiej było by pisać o współzawodnictwie i duchu sportowym łucznictwa. .......................................

Przepraszam.
« Ostatnia zmiana: Październik 26, 2010, 04:46:07 pm wysłana przez achim »

TOSZEK ARCHERY 3D

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 265
    • https://picasaweb.google.com/lh/myphotos
Odp: Mistrzostwa Polski 3D 2010
« Odpowiedź #125 dnia: Październik 24, 2010, 10:19:21 am »
Informacja do Adama Cymkiewicza! Ja się nie uważam za żadną gwiazdę. Proszę abyś mnie nie obrażał bez powodu. Nigdy nie napisałem , że sam organizowałem zawody 3D w Toszku.  Traktujmy się Adam poważnie. Nie wiem po co ktoś specjalnie pisze jakieś bzdury. Ja Cie nie obrażam, nie deprecjonuję Twojej osoby. Uważam, że ty Adamie, Adam Bisok, Lucek Socha i inni założyliście wszystko od początku. Tak jak ci kiedyś powiedziałem ja się tylko dołączyłem i tylko zorganizowałem z twoją pomocą (na każdych zawodach zajmujesz się wynikami i rejestracją zawodników)  i pomocą innych rundę zawodów w Toszku. Wy organizujecie zawody  od kilku lat, macie doświadczenie w tym co robicie. Mam do was wielki szacunek. Ciesze się że mogłem zorganizować zawody w Toszku. Na zebraniu w Opolu byłeś za tym, żeby w przyszłym roku zorganizować ponownie zawody 3 d w Toszku. I tego się Adam trzymajmy. Traktujmy ustalenia i organizację zawodów poważnie.  
Napisałeś  na forum odnośnie nie powierzania mi organizacji zawodów 3d w przyszłym roku. Myślę, że powinniśmy porozmawiać na ten temat ale nie na forum. Będę dzwonił do Ciebie. Pozdrawiam Grzegorz Kamiński
TOSZEK ARCHERY 3D - Drużyna Łuczników Tradycyjnych

Adam Cymkiewicz

  • Gość
Odp: Mistrzostwa Polski 3D 2010
« Odpowiedź #126 dnia: Październik 24, 2010, 10:32:27 am »
Grzegorzu ja Ciebie nie obrażam nie umniejszam Twoich zasług podjąłem decyzje o której napisałem, staram się być konsekwentny i realizować swoje cele, czasem jednak pod wpływem ciągu zdarzeń zmieniam zdanie tak stało się teraz. 

W kwestii zebrania w Opolu Michał Byrecki był zaproszony przeze mnie  natomiast zbieg okoliczności nie pozwolił mu na spotkanie się z nami.

Co do telefonu oczywiście porozmawiam z Tobą w takiej formie tylko proszę podaj np na priv nr z którego będziesz dzwonił nie mam zwyczaju odbierać anonimowych połączeń.

A telefon raczej po południu teraz wybieram się na trening.

Pozdrawiam Adam

TOSZEK ARCHERY 3D

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 265
    • https://picasaweb.google.com/lh/myphotos
Odp: Mistrzostwa Polski 3D 2010
« Odpowiedź #127 dnia: Październik 24, 2010, 10:48:21 am »
Odpowiedź dla Adama Cymkiewicza.
Ok! Adamie zdzwonimy się popołudniu. Ja nie dzwoniłem z zastrzeżonego telefonu tylko z drugiego numeru, który się wyświetla. Będę dzwonił to porozmawiamy.

Grzegorz Kamiński

Odpowiedź dla pana Achima Krupy.

Nie czytam fandzołów, dyrdymałów i saskich pierdoł, które pan pisze panie Krupa.
Szkoda czasu. Proszę je włożyć między bajki lub na ARCHERY HYDE PARK.

Grzegorz Kamiński
« Ostatnia zmiana: Październik 24, 2010, 10:53:18 am wysłana przez Przemko Toszek »
TOSZEK ARCHERY 3D - Drużyna Łuczników Tradycyjnych

Achim Krupa

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 45
Odp: Mistrzostwa Polski 3D 2010
« Odpowiedź #128 dnia: Październik 24, 2010, 11:16:24 am »
A jednak przeczytałeś. Znowu pokazujesz swoją prawdziwą naturę. Najlepiej napisać, że to fandzoły i dyrdymały. Jeszcze niecały rok temu wspólny sylwester, rozmowy do późnych godzin, a dzisiaj zwracasz się do mnie Pan Krupa. Typowe dla Ciebie. Bądź pewien, ja nie przejdę na formę per pan. Szkoda tylko, że nasze małżonki muszą oglądać ten teatr.
Żałosne!

Rosomak

  • Gość
Odp: Mistrzostwa Polski 3D 2010
« Odpowiedź #129 dnia: Październik 24, 2010, 12:01:09 pm »

                                 --------------------------
                        /|  /|  |                          |
                        ||__||  |    PROSIMY NIE KARMIĆ    |
                       /   O O__                          |
                      /                   TROLLA          |
                     /                                   |
                    /   _          ----------------------
                   /    |____          ||
                  /     | | | |____/     ||
                 /       |_|_|/   |    __||
                /  /              |____| ||
               /   |   | /|        |      --|
               |   |   |//         |____  --|
        * _    |  |_|_|_|          |     -/
     *-- _-- _      //           |
       /  _     \ _ //   |        /
     *  /   _ /- | -     |       |
       *      ___ c_c_c_C/ C_c_c_c____________

comando

  • Gość
Odp: Mistrzostwa Polski 3D 2010
« Odpowiedź #130 dnia: Październik 24, 2010, 04:32:29 pm »
Kartka z historii.

Słowacja okolice "Podzamcza" Runda Międzynarodowego Pucharu OLZY.Piątek przyjazd a zarazem spotkanie organizacyjne jak sie  okazało. Organizator Peter P. Na pytanie czy ma przygotowaną trasę odpowiada że nie, bo przecież rano jest dużo czasu!!! Sobota rano leje jak z cebra w naszym pokoju lekkie podenerwowanie
godzina 7,30 główny org. śpi jak zabity! (wieczorem zamiast postawic jakąś wiśniówkę jeszcze nam wychlał!!!) 8.00 dowiadujemy się że jak przywieżliśmy zwierzaki to se je teraz rozstawiajcie Peter obejmuje funkcję "koordynatora" Darek.S Adam i Ja za........ jak małe ratraki aby zdążyć !!! Ku naszemu zdziwieniu  w międzyczasie Juraj P. radzi sobie praktycznie sam z torem rozgrzewkowym!!! godzina 11.00 Peter włącza kompa i zaczyna zapisy oraz uruchamia kasę i oczywiście kasuje od nas startowe!!!Cała impreza odbyła sie na bazie ośrodka narciarskiego. Cała impreza Peterowi udała się pięknie. W czsie kiedy wszyscy spożywali posiłek my zbieraliśmy cele z całej okolicy!!! Mało tego zdążyliśmy na zebranie a ja nawet załapałem sie na "sierotke " do dekorowania. O godz. 18.00 "Koordynator" który dobrze sobie poustawiał fizycznych oddalił się w kierunku domu!!!Czyli jak sie bardzo chce zawody można zorganizować w kilka godzin i może nie było nam trzem do śmiechu to reszta wyglądała na zadowolonych. I po tych zawodach ludzie nie szczędzili pochwał płynących do organizatora Klubu łuczniczego z Bobrowa Słowacja!!! MP po rozliczeniu wyszły nam na prawie zero bez żadnego sponsora!!! Więc pytam po co zabiegać o sponsorów wyjeżdżać własne paliwo i nadwyrężać rachunek telefoniczny!!! Jak i tak zawodnicy otrzymują tylko medale i dyplomy!!! Głupia sprawa ale dla sportowców liczy sie zupełnie co innego honorowa  rywalizacja według wcześniej ustalonych regulaminów!!! Osobiscie ten puchar na Słowacji uważam za udany!!!( po przjeżdzie do domu wbiłem sie w spodnie z bierzmowania hej) lecz po trzech dniach wszystko wróciło do "normy" ;) Cel sportowy został osiągnięty a zawody z pewnością przyniosły dochód!

Lutek
« Ostatnia zmiana: Październik 24, 2010, 08:35:56 pm wysłana przez comando »

@(o.o)@

  • Gość
Odp: Mistrzostwa Polski 3D 2010
« Odpowiedź #131 dnia: Październik 24, 2010, 09:56:48 pm »
[...]
Grzegorzu,
W powyższym monologu przedstawiłeś ciekawą wersję alternatywnej rzeczywistości. Mógłbyś pisać powieści fantasy.

A ja nie będę się wdawał z Tobą w dyskusję, bo najpierw sprowadzisz ją do swojego poziomu a potem pokonasz mnie doświadczeniem.

Achim Krupa

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 45
Odp: Mistrzostwa Polski 3D 2010
« Odpowiedź #132 dnia: Październik 26, 2010, 04:37:19 pm »
Witam,
Mariusz masz 100% racji. Żałuję że dałem się wciągnąć w tą pyskówkę. Już pisząc tego posta, przepraszałem za treść, choć to prawda co do joty i dla niektórych istotne informacje.
Jeszcze raz przepraszam.
Nie będę usuwał całego wątku ani postu, ale usunę niepotrzebne zdania.
Achim

comando

  • Gość
Odp: Mistrzostwa Polski 3D 2010
« Odpowiedź #133 dnia: Październik 26, 2010, 07:23:33 pm »
Mariusz wszystko fajnie , głoszenie morałów jest wspaniałe ale do momentu kiedy cię pewne sprawy nie dotyczą. I choć z twojego pisania wynika że jesteś pacyfistą, to dlaczego nas wszystkich wrzucasz do jednego wora!!! i na dodatek wyskakujesz z polityką? W polityce w tej złej chodzi o stołki ,pieniądze i wpływy!!! Tu chodzi o dobre imie tych co pracują uwaga zapomniane słowo SPOŁECZNIE!!! Nawet w rodzinie nie zawsze jest słodko i chyba mi nie powiesz że powinien przeproszać nie winny!!! Poza tym wszystkim sprawa umilkła a Ty wgłaszasz morały dziesięciu dorosłym gością ! Uszanuj to że że forum jest Nasze a nie prywatne! Cała zadymka wynikła z "porzadkowania" co teraz można pisać a czego nie!!!
A ty w sposób bardzo inteligętny i cukierkowy może nie celowo,robisz to samo PO CO ???? Nasza obrona jest czymś złym? Pewnie nie odpowiesz mi i może masz rację, bo to będzie twoja decyzja a ja ją uszanuję!!! Jest mi oczywiście przykro że takie posty się pojawiają ale mamy demokracje.

Lucjan Socha
« Ostatnia zmiana: Październik 26, 2010, 08:52:42 pm wysłana przez comando »

Mariusz Wojtasiuk

  • PBA
  • Doświadczony forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 178
Odp: Mistrzostwa Polski 3D 2010
« Odpowiedź #134 dnia: Październik 26, 2010, 08:23:27 pm »
Panie Lucjanie-jeszcze osobiście Pana nie miałem okazji poznać, ale mam nadzieję, że kiedyś będę miał ten zaszczyt. Jeśli kogoś uraziłem swoimi słowami, to przepraszam. Rozmawiałem z Michałem na ostatnim spotkaniu o tym, że odpowiedź na ten post napisałem już dużo wcześniej lecz....nie nacisnąłem klawisza "wyślij", bo pomyślałem, że nie chcę podjudzać wątku, którego i mnie się czyta nie miło. Jednak wymiana słów trwała nadal i stąd ten mój dzisiejszy tekst. Nie chciałem nikomu "słodzić" czy też kazać przepraszać wszystkim tu obecnym, lecz tym, którym sumienie to nakazuje... . I faktycznie mnie ta sprawa osobiście nie dotyczy o czym we wcześniejszych słowach napisałem( jestem tu w roli zwykłego forumowicza, czasem zawodnika).

Napisał Pan, że to forum jest Nasze-nie prywatne. Czytając wątek od początku nie zawsze ma się jednak takie odczucie...... . :-(
Łuk- PSE X-Force Dream Season 28"  80#
Celownik- TruGlo Tru Site Xtreme Micro Adjust8pin
Podstawka- QAD Ultra Rest HD Camo
                 Trophy Ridge Revolution
Kołczan- Shooter 6
Spust- Scoot Rhino Release
Strzały-A/C/C Pro Hunting 300, FMJ 300.