Autor Wątek: Mistrzostwa Polski 3D 2010  (Przeczytany 33233 razy)

Adam Cymkiewicz

  • Gość
Odp: Mistrzostwa Polski 3D 2010
« Odpowiedź #105 dnia: Październik 22, 2010, 07:40:58 pm »
Sam kasowałem czasem jakieś pojedyncze swoje odpowiedzi, skasowanie całego wątku, ta rola należy tylko i wyłącznie do Admina, chociaż nie bardzo rozumiem dlaczego Cypher miałby to zrobić.
Natomiast jeżeli zrobił to autor wątku, to mimo sympatycznie zorganizowanej przez niego oprawy imprezy ( 3 runda Polski 3d 2010 ) jestem przeciwny powierzenia mu organizacji rundy PP 3D w roku przyszłym.
Być może powoduje mną osobisty uraz do Grzesia ale takie mam zdanie.
Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Październik 22, 2010, 09:08:02 pm wysłana przez Adam Cymkiewicz »

golbat

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Łucznicze Towarzystwo Sportowe 3d
Odp: Mistrzostwa Polski 3D 2010
« Odpowiedź #106 dnia: Październik 23, 2010, 02:53:22 pm »

Marek Pietrusiak

  • Administrator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 491
Odp: Mistrzostwa Polski 3D 2010
« Odpowiedź #107 dnia: Październik 23, 2010, 04:26:45 pm »
Łoj wątek wcieło!!! ło rzesz ty....... cenzurka!!! to takie komunistyczne fe!!!

W jakim sensie wcieło? Nie kasowałem żadnego watku...

Marek
--------------------------------------------------------------------
PSE Dominator 3D, TT SmackDown, Copper John ANTS, Vibracheck CFX, Fatboy, ACE

Rosomak

  • Gość
Odp: Mistrzostwa Polski 3D 2010
« Odpowiedź #108 dnia: Październik 23, 2010, 07:12:44 pm »
No tak  pan Grzesiu jest jak najbardziej dorosły.
Na normalne pytanie o przebieg zawodów  zrobio się niewygodnie wiec wszystko najlepiej usunać .. Chciałem sie dowiedziec co i jak bo miałbym ponad 100km do zrobienia ale cóż...

A PRZECIEŻ  WATEK DOTYCZYŁ TURNIEJU W GLIWICACH!!!!! PRAWDA ???  I LUDZIE CHCIELI SIE CZEGOS DOWIEDZIEC O NIM!!!



Postrzelam sobie gdzie indziej i w bardziej miłym towarzystwie ...

bodzio-Bogdan Guminski

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 263
    • www.slowianscylucznicy.fora.pl
Odp: Mistrzostwa Polski 3D 2010
« Odpowiedź #109 dnia: Październik 23, 2010, 07:47:42 pm »
witam.

Informacja o turnieju w gliwicach jest w tym dziale pozycja nr 4 napisana ponownie .
Samick Vision +Ramiona Fiber 38#, Basic 32#
Turek Styrczula 35#
Samick Sage 35#


Strzaly Cedrowe
Strzaly carbonowe Stepic 500
Strzaly carbonowe Beman Flasch 630
Strzaly carbonowe Black Max Elite 500

Rosomak

  • Gość
Odp: Mistrzostwa Polski 3D 2010
« Odpowiedź #110 dnia: Październik 23, 2010, 08:15:00 pm »
Łukaszu jak bys dobrze zauważył to było pare pytań czy ten " turniej" to te tylko 3 razy 3 czyli 9 strzał.
Ludzie chcieli się dowiedzieć co i jak  i zaczęło być niewygodnie..Więc bądź człowieku obiektywny.
A jak nie wiesz to się nie wypowiadaj.

Info owszem jest ale nic ponadto danych co było.

Jak już pisałem inaczej zaplanowałem czas...


p.s.  tajemnica poliszynela jest niechęć "sportowców" do "tradycyjnych"

TOSZEK ARCHERY 3D

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 265
    • https://picasaweb.google.com/lh/myphotos
Odp: Mistrzostwa Polski 3D 2010
« Odpowiedź #111 dnia: Październik 23, 2010, 08:16:54 pm »
Łukasz ! Dzięki Tobie i innym Twoim kolegom z drużyny łuczniczej zostały przygotowane zawody w Toszku 14 sierpnia 2010 r. (3 RPP 3D). Napracowaliśmy się w Toszku wszyscy bardzo ciężko przy wsparciu Urzędu Miasta. Byłes do wieczora na zamku i ustawiałeś tarcze na dziedzińcu, wcześnie rano wstawałeś i z panem Bisokiem rozstawiałeś zwierzaki. Bardzo dobre opinie o zawodach wystawili nam uczestnicy tych zawodów. Innymi opiniami nie należy się przejmować. Ja w tym roku byłem na 3 rundach Pucharu Polski 3D i Mistrzostwach Polski w Jaworzu. Było fajnie super sobie postrzelałem. Masz rację, że byłeś zaskoczony ceną zawodów. Twoi koledzy, którzy startowali ze mną w Potachach płacili mniej, w Toszku wszyscy płacili też mniej - na każdej rundzie startowe jest ustalone przez organizatora.  Ale zostawmy to już. Nie ma sensu o tym pisać. Ja zapomniałem już, że organizowaliśmy zawody w Toszku.  Jak ktoś je nagle krytykuje, to niech krytykuje - musztarda po obiedzie.
Wątek o turnieju w Gliwicach został usunięty, ale zaraz na nowo umieszczony dla zawodników, którzy się zgłaszają na zawody do Gliwic, zarezerwowali już wszystkie miejsca noclegowe na RANCZO. Ja założyłem ten wątek, ja go zmieniłem na nowy ponieważ dwoje ludzi, którzy nie byli na 3 Rundzie Pucharu Polski w Toszku i nie startowali w tych zawodach pisali bzdury zwłaszcza pan Achim Krupa, który jest z Toszka i pan Lucjan Socha. Natomiast inni zawodnicy z całego kraju, którzy chcą startować na zawodach w Gliwicach, wchodzą na ten wątek, czytają, wysyłają swoje zgłoszenia na podanego e-maila. W razie pytań dzwonią lub wysyłają do mnie wiadomość i otrzymują odpowiedź na swoje pytania. Traktujemy się poważnie.

Nie pisz Łukasz na forum. I tak odpisuje ci ktoś kogo nie znasz np: Rosomak. Teraz mamy ważniejsze sprawy związane z turniejem w Gliwicach. Nikt nikomu oczywiście nie zabrania ani pisać, ani wchodzić na wątki. Pan Achim Krupa założył wątek ARCHERY HYDE PARK i bardzo dobrze. Ja na ten wątek  nie wchodzę bo nie mam potrzeby tam zaglądać.

Grzegorz Kamiński
TOSZEK ARCHERY 3D - Drużyna Łuczników Tradycyjnych

Rosomak

  • Gość
Odp: Mistrzostwa Polski 3D 2010
« Odpowiedź #112 dnia: Październik 23, 2010, 08:32:20 pm »
Ja tez was nie znam a znam wszystkich innych..
I juz was nie lubie :D

do niedozobaczenia ..

Dariusz "Rosomak " Sadowski
« Ostatnia zmiana: Październik 23, 2010, 08:37:20 pm wysłana przez Rosomak »

TOSZEK ARCHERY 3D

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 265
    • https://picasaweb.google.com/lh/myphotos
Odp: Mistrzostwa Polski 3D 2010
« Odpowiedź #113 dnia: Październik 23, 2010, 09:15:32 pm »
Pan Dariusz Sadowski  podniósł do góry przyłbicę i teraz wiem z kim mam do czynienia. Nie jestem pewien ale rozmawialiśmy w Jaworzu na Mistrzostwach Polski  i chyba był pan w Toszku na zawodach 3D. W Jaworzu rozwialiśmy o turnieju w Zabrzu. Albo z kimś z Zabrza, kto zapraszał mnie na zawody.  Ale nie mogliśmy przyjechać do Zabrza bo jechałem z Adamem Bisokiem do Varina.

Grzegorz Kamiński
TOSZEK ARCHERY 3D - Drużyna Łuczników Tradycyjnych

bodzio-Bogdan Guminski

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 263
    • www.slowianscylucznicy.fora.pl
Odp: Mistrzostwa Polski 3D 2010
« Odpowiedź #114 dnia: Październik 23, 2010, 09:20:10 pm »
male sprostowanie Darka nie bylo ani w Toszku ani w Jaworzu do zabrza zapraszal Cie Stachu Sobanski Apacz to by bylo tyle w kwesti wyjasnienia
Samick Vision +Ramiona Fiber 38#, Basic 32#
Turek Styrczula 35#
Samick Sage 35#


Strzaly Cedrowe
Strzaly carbonowe Stepic 500
Strzaly carbonowe Beman Flasch 630
Strzaly carbonowe Black Max Elite 500

TOSZEK ARCHERY 3D

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 265
    • https://picasaweb.google.com/lh/myphotos
Odp: Mistrzostwa Polski 3D 2010
« Odpowiedź #115 dnia: Październik 23, 2010, 09:23:23 pm »
OK! Bogdanie. Pomyliły mi się nazwiska.
Pozdrawiam Grzegorz Kamiński
TOSZEK ARCHERY 3D - Drużyna Łuczników Tradycyjnych

Rosomak

  • Gość
Odp: Mistrzostwa Polski 3D 2010
« Odpowiedź #116 dnia: Październik 23, 2010, 09:24:59 pm »
Dokładnie  Bodziu, tak jak mówisz..
Nie było mnie na 3D .
Chciałem za to przyjechać do Gliwic , ale jakoś mało było chęci do udzielenia konkretnej informacji  co będzie się dziać tamże...
 BO TYLKO O TO CHODZI!
Ale już  nie przyjadę..

Pozdrawiam mimo wszystko  i miłego strzelania..

PK

  • Gość
Odp: Mistrzostwa Polski 3D 2010
« Odpowiedź #117 dnia: Październik 23, 2010, 10:05:25 pm »
Zaczekajcie, zaczekajcie,...dyskusja zbacza na jakieś manowce. Co mają do tego jedne albo drugie minione zawody. I w Toszku na PP i w Jaworzu na MP było super...i nikt tu nikomu niczego nie odejmuje. Śmieszne licytować się na ceny wpisowego, barany czy kubki herbaty. Choćby startowe było gratis, to i tak jak zauważył wcześniej Michał, zawsze jest to koszt kilkuset złotych z portfela, gdzie 10 czy 20zł w te czy we w te - wielkiej różnicy nie czyni,... za to chodzi o frajdę, z postrzelania, sympatyczne towarzystwo i smaczek rywalizacji (od tego w końcu są zawody).
Także wypada jedynie podziękować organizatorom za ich trud i naszą dobrą zabawę.

Dyskutujemy natomiast o zachowaniu się tu... na forum. Jeśli organizator zawodów które mają się dopiero odbyć, zamiast w 2 zdaniach, po koleżeńsku wyjaśnić, dlaczego na zawodach łuczniczych zaplanował zaledwie 9 strzałów na łebka... (nie wiem, może jest w tym ukryty jakiś sens organizacyjny, kosztowy, czasowy,... ? różnie może być) pisze 5 zdań w urażonym tonie, wypraszając z wątku,  a jak nie pomaga to ten wątek likwiduje... to jest to delikatnie mówiąc fanfaronada i zarozumialstwo lub histeria,...a wg mnie zachowanie całkowicie niepotrzebne.
Jest nas w skali Polski - tak mało, mamy wspólną pasję, widujemy się na wspólnych imprezach,...że  :o wstyd się tak zachowywać.

« Ostatnia zmiana: Październik 23, 2010, 11:27:59 pm wysłana przez PK »

@(o.o)@

  • Gość
Odp: Mistrzostwa Polski 3D 2010
« Odpowiedź #118 dnia: Październik 23, 2010, 10:30:06 pm »
Witam,
Powiem krótko. Myślałem o przyjeździe na te zawody w Gliwicach.
Czytałem kilka razy notę organizacyjną - było tam wszystko o tym jakie są nagrody, kto sponsoruje, jakie media będą no wszystko do dobrego show. Ale gdzie mięsko??!! Co można strzelać? Na jakich zasadach...? Trzy rundy po trzy strzały?! Można wysnuć wniosek, że strzelanie będzie do jednej maty. Licząc trzy serie po trzy strzały razy pięćdziesiąt da ze dwie godziny.

Achim słusznie porównał - zrobić mecz piłki dwa razy po pięć minut i rzuty karne. Ktoś pewnie wygra. Ale czy będzie to sport?

Piotr kulturalnie zapytał o formę zawodów. Z tego, co wiem, to kontaktowa się też Adam C. - i również jak Piotr - sugerował zwiększenie liczby strzałów. Nie wiem, co za problem było napisać "strzelamy tak a tak". To, co przeczytaliśmy zamiast informacji w wolnym tłumaczeniu brzmiało "sram na Was bo i tak zawody się odbędą, nawet bez Was". Nie życzę Ci Grzegorzu tego aby takie potraktowanie sportowców przyczyniło się do tego, że nie będziesz miał już szans w przyszłości na organizację poważnych zawodów. Ja tym razem dziękuję, postoję.

Żałuję, że wypiąłeś rzyć na tych, którzy ciągną tą dyscyplinę od samego początku. A szkoda - bo razem można wiele zbudować. Samemu - nic.

Wiesz czemu nikt w nowym wątku o zawodach nic nie pisał? Bo dla każdego średnio inteligentnego było jasne, że nie warto. I żeby uprzedzić paplanie o przyłbicach i tak dalej...

Z wyrazami należnego szacunku
Michał Byrecki

@PK
Tak, wypadałoby podziękować organizatorom zawodów w Toszku. To w sumie odrębny temat i skoro Ci potraktowani nieładnie tego nie wyciągają - to ja też nie będę.

comando

  • Gość
Odp: Mistrzostwa Polski 3D 2010
« Odpowiedź #119 dnia: Październik 24, 2010, 02:06:38 am »
Mam pytanie. Jakim prawem jest na ty forum opluwane moje imię i nazwisko? Proszę podać konkretny przykład krytyki zawodów w Toszku z mojej strony i ze strony mojego kolegi? I jeszcze raz pragnę zwrócić uwagę na fakt że zwracałem uwagę na bezpieczeństwo !!! A w swym poście raczej krytykowałem zawody MP gdzie byłem współorganizatorem!!! To że ktoś zachowuje się jak harcerzyk i wysyła mi głupkowate esy to są szczyty!!! I myślę że lepiej się z tego śmiać niż "zgłaszać to na policję"Ja jak na czymś się nie znam to tego nie robie!!! a jak bardzo chcę zrobić to pytam o radę!!! A o to przecież ta cała zadymka! Toszek jest mi bardzo bliski bo mam tam kilku przyjaciół i poznałem tam wspaniałych młodych zawodników!!! I uszanujcie to naprawdę że staram się pisać językiem "kulturalnym" mam świadomość że pląta się w to wszystko dzieci a to jest już STRASZNE !!!!!!!! :o