Autor Wątek: Mistrzostwa Polski 3D 2010  (Przeczytany 33197 razy)

PK

  • Gość
Odp: Mistrzostwa Polski 3D 2010
« Odpowiedź #90 dnia: Październik 12, 2010, 09:52:39 am »
...ale w burze zawodów zawsze działa ten sam człowiek ADAM CYMKIEWICZ!!!

Mnie zawsze dziwi jak Adam C. potrafi godzić dość nerwowe zajęcie przy komputerowej obsłudze zawodów...ze strzelaniem w tychże zawodach  :o.
W czasie gdy my zawodnicy - przed i po rundzie - opowiadamy sobie kawały w miłej atmosferze, "ktoś" wykonuje bardzo niewdzięczną robotę. Dołączam do podziękowań za to...i jeszce raz czapka w dół - dla całej ekipy przygotowującej zawody.

aro1569 - Arkadiusz Kania

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 249
Odp: Mistrzostwa Polski 3D 2010
« Odpowiedź #91 dnia: Październik 12, 2010, 08:39:45 pm »
Nie wspomne juz o tym ,ze za przyczyna Adama wyniki do pobrania w internecie pojawily sie juz w dniu zawodów !!. Jestem pod wrazeniem, za co takze skladam podziekowania.
Bowtech Invasion CPX 70#, Mathews Drenalin 70#,
TR Micro Alpha v5, Sure- Loc QC,
Ripcord Code Red, Mathews HD II,
Cartel Midas Max ,
Octane 11'' , Bee stinger pro hunter max 8"
CE Maxima 250

TOSZEK ARCHERY 3D

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 265
    • https://picasaweb.google.com/lh/myphotos
Odp: Mistrzostwa Polski 3D 2010
« Odpowiedź #92 dnia: Październik 12, 2010, 08:47:22 pm »
Zawody były dobrze przygotowane. Pogoda dopisała, jedzenie było bardzo dobre, super trasa. Postrzelałem z łuku i odpocząłem, spędzając miło czas. Pozdrowienia dla organizatorów i uczestników zawodów. 

Grzegorz Kamiński

PS Zapraszam chętnych na Turniej Łuczniczy do Gliwic 11 listopada 2010 r. Jest to dzień wolny od pracy - Święto Narodowe. Będzie komunikat organizacyjny.
TOSZEK ARCHERY 3D - Drużyna Łuczników Tradycyjnych

Cri55o5

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: Mistrzostwa Polski 3D 2010
« Odpowiedź #93 dnia: Październik 12, 2010, 11:02:08 pm »
Nie wiedziałem gdzie zadać to pytanie,ale tu w sumie najbardziej pasuje.
 
  Czy były jakieś awarie sprzętu na zawodach? Strzelania było dość dużo więc i o awarie dość łatwo :) Chwalcie lub żalcie się koledzy :)

Pozdr

@(o.o)@

  • Gość
Odp: Mistrzostwa Polski 3D 2010
« Odpowiedź #94 dnia: Październik 12, 2010, 11:14:36 pm »
Wielkie podziękowania dla organizatorów za przygotowanie fajnej imprezy. Zwłaszcza dla tych, którym w całym zamieszaniu nie zdążyłem ich złożyć osobiście. Było super! Tak trzymać!

No, a skoro już piszę, to mam taki chytro-cwany plan. Część z Was na pewno posiada kamery cyfrowe (a jeżeli nie posiada to pewnie może pożyczyć). Gdyby na zawodach co dziesiąta osoba zrobiła powiedzmy jakieś dziesięć minut filmu z trasy to mielibyśmy 120 minutowy materiał, z którego można byłoby poskładać ciekawy film z zawodów.
I nie mówcie, że się nie da - ja uwijałem się z plecakiem, metryczkami, "dyżurną" lornetką grupy i kamerą. Wiem, że jest to do zrobienia.

P.S. Co do awarii sprzętu - to ja rozwaliłem jedną strzałę. Efektownie. Strzeliłem, coś pizgnęło z ziemi w powietrze przed zwierzakiem. Klasyczne pudło. Podchodzę do celu i zaczynam się śmiać - otóż, przywaliłem przed celem w kamień. Na kamieniu wyrwało grot, zmiażdżyło początek strzały a z tyłu ułamała się nasadka. Ale to nie koniec. Następnie strzała odbiła się od kamienia i... trafiła za 5pkt ;D Prawie jak Byron Ferguson ;)

No i zebrana nauczka, że ciężkie, myśliwskie strzały są fajne ale ... na polowaniu z dalmierzem. Na zawodach już nie.

paczek46

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 286
  • Taki stary koń a łukami się bawi.
    • strona warmińskich łuczników i nie tylko..
Odp: Mistrzostwa Polski 3D 2010
« Odpowiedź #95 dnia: Październik 13, 2010, 09:45:50 pm »
Warto było przyjechać do Was tyle kilometrów.Żałuję tylko że reszta mojej kompanii nie mogła przyjechąć. Za to atmosfera w mojej grupie i na całych zawodach była wyśmienita, nawet jak zjechałem na tyłku ze zbocza ;D. Dziękuję wszystkim i do zobaczenia na następnych zawodach!


Ps.Dajcie więcej zdjęć z zawodów. Podobno Lucjan zrobił ich dużo...
DZIDOWNICE:Bowtech Specjalist#60;29"
Bowtech CPX Insanity vel rzeźnik
Celownik ;jeden do lasu drugi FITA
Dzidy: ostre kawałki carbonu.

arkadio

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 234
  • Bowhunting! I love this game!
Odp: Mistrzostwa Polski 3D 2010
« Odpowiedź #96 dnia: Październik 18, 2010, 09:56:11 am »
czemu nikt nie wrzuca zdjęć? ???
dajcie trochę zdjęć z tych zawodów. :(
łuk: PSE X-Force 6 GX 72#, PSE X-FORCE 6 HF 70#
podstawka: Ripcord Code Red
celownik: Viper Predator MICRO 5PIN
stabilizator: SVL S-COIL XL 7"
kołczan: Bohning Lynx 6
spust: T.R.U BALL Copperhead Xtra
strzały: Beman ICS Hunter 300
dalmierz: Leupold

PK

  • Gość
Odp: Mistrzostwa Polski 3D 2010
« Odpowiedź #97 dnia: Październik 18, 2010, 10:10:44 am »
czemu nikt nie wrzuca zdjęć? ???
dajcie trochę zdjęć z tych zawodów. :(

Lucek! pobudka! dawaj zdjęcia... >:(

PK

  • Gość
Odp: Mistrzostwa Polski 3D 2010
« Odpowiedź #98 dnia: Październik 21, 2010, 12:22:23 pm »
...trzeba dążyć do jakichś standardów np. odległości różne a nie takie które da się strzelać z jednego pina!!!...

Odpowiedź przeniosłem z wątku o zawodach w Toszku, żeby Przemko nie irytował się, że bazgrzemy po jego "afiszu informacyjnym"  ;).

Może dobrze byłoby posegregować figury w zależności od rozmiarów dziesiątki na tych figurach i przydzielić im zakresy odległości.
Jako ściągę do segregacji możnaby użyć rozmiarów żółtego pola na tarczach Field, którym regulamin FITA przypisuje odpowiednie zakresy odległości. Wtedy na pewno wzrosłaby miarodajność osiąganego na zawodach wyniku i w pewnym stopniu ujednoliciłby się stopień trudności imprez.

A przy okazji...ja cały czas mam ochotę na wspólne wypracowanie regulaminu zawodów w stylu 3D, który nawiązywałby do łowieckiej etyki. Dyskutowaliśmy kiedyś o tym... Chodziło np. o punkty karne zamiast 5-tki, o dopuszczalną rezygnację ze strzału...itd. To mogłoby być ciekawe dla osób które interesują się bowhuntingiem, ...a może kiedyś jako formuła treningowa dla polskich bowhunterów, po legalizacji łuku w łowiectwie. Oczywiście nie dotyczyłoby to takich zawodów jak PP czy MP.

 
« Ostatnia zmiana: Październik 21, 2010, 02:02:46 pm wysłana przez PK »

comando

  • Gość
Odp: Mistrzostwa Polski 3D 2010
« Odpowiedź #99 dnia: Październik 21, 2010, 09:38:24 pm »
I to jest to! I tsza sie za to brać. Ale ja jednak naciskał bym na bezpieczeństwo. I przykładem mogą być ostatnie MP 3D w Jaworzu! Tory treningowe choć wydawać by się mogło że bezpieczne i zabezpieczone a jednak kilka strzałek zawędrowało do ogrodu i na teren starej opuszczonej szkoły!!!( jakieś 250mb) Za to byłem odpowiedzialny ja. Nasz sędzia Arek sugeruje aby odpowiedzialna grupa zatwierdzała teren pod przyszłe zawody a oględziny powinny być bardzo szczegółowe!!! Na trasie również mieliśmy kilka mankamentów o których rozmawialiśmy już w czasie zawodów. Nie popełnia błędów podobno ten co nic nie robi a ja nic nie robie a błędy popełniam k.....! A tak z innej beczki to nie fajnie jak sie z nazwiskami na forum wyskakuje co?  >:( 

paczek46

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 286
  • Taki stary koń a łukami się bawi.
    • strona warmińskich łuczników i nie tylko..
Odp: Mistrzostwa Polski 3D 2010
« Odpowiedź #100 dnia: Październik 21, 2010, 09:46:40 pm »
commando , zlituj się proszę, wrzuć zdjęcia z imprezy, nie daj się prosić :'(
DZIDOWNICE:Bowtech Specjalist#60;29"
Bowtech CPX Insanity vel rzeźnik
Celownik ;jeden do lasu drugi FITA
Dzidy: ostre kawałki carbonu.

comando

  • Gość
Odp: Mistrzostwa Polski 3D 2010
« Odpowiedź #101 dnia: Październik 21, 2010, 09:53:41 pm »
Paczek zrobiłem tylko z 250, i to takie sobie!!! Musze sie naumieć jak to hurtowo pomniejszać i w świat wysyłać!!!

comando

  • Gość
Odp: Mistrzostwa Polski 3D 2010
« Odpowiedź #102 dnia: Październik 21, 2010, 10:04:45 pm »
Łoj wątek wcieło!!! ło rzesz ty....... cenzurka!!! to takie komunistyczne fe!!!

Achim Krupa

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 45
Odp: Mistrzostwa Polski 3D 2010
« Odpowiedź #103 dnia: Październik 21, 2010, 10:08:24 pm »
Tak samo sie poczułem. Jakby mi coś zabrano  >:(

PK

  • Gość
Odp: Mistrzostwa Polski 3D 2010
« Odpowiedź #104 dnia: Październik 22, 2010, 10:05:37 am »
No...tego chyba jeszcze na tym forum nie było  ::).
« Ostatnia zmiana: Październik 22, 2010, 11:19:56 am wysłana przez PK »