Aktualna lista zgłoszeń ( tyle do mnie dotarło jeżeli ktoś wysyłał zgłoszenie i nie widzi Swojego nazwiska proszę o informację)
1. Arkadiusz Gawron HU Dorosły nr.lic PL00118
2. Krzysztof Burzymowski
3. Dorota Czajkowska
4. Bartosz Kolasiński PB-HB Dorosły
5. Stanisław Kalisiak HU Senior
6. Stanisław Sobański PBHB Dorosły nr lic. 00109
7. Leszek Kordek HU SENIOR
8. Michal Bombuska CRB CROSSBOW
9. Milan Bombuskar CU dorosły
10. Rastislav Zidek CU dorosły
11. Radoslav Zidek CU dorosły
12. Juraj Pagacik CU dorosły
13. Marcel Lukac CU dorosły
14. Piotr LITERSKI TRRB Kadet nr lic. 00122
15. Dominik URBANIK TRRB Kadet nr lic. 00129
16. Paweł TOMANIK TRRB Kadet nr lic. 00121
17. Daniel SKUBISZ TRRB Kadet nr lic. 00130
18. Krystian WODARZ TRRB Kadet nr lic. 00124
19. Jakub NUREK HU Dorosły nr lic. 00125
20. AleksanderGolba HU Dorosły nr lic. 00131
21. Mateusz Lis HU Dorosły nr lic. 00127
22. Tymoteusz Długosz HU Junior nr lic. 00126
23. Maksymilian Wodarz HU Junior nr lic. 00107
24. Andrzej Mateoszek CU Senior nr lic. 00128
25. Kazimierz Mańkowski CU Senior nr lic. 00123
26. Grzegorz Kostrzewski PBHB Dorosły nr lic. 00019
27. Wojtek Rybarczyk TRRB Dorosły
28. Bogdan Gumiński TRRB Senior nr lic.00045
29. Piotr Kociołek HU Dorosły nr lic. 0079
30. Mikołaj Walkowski TR-RB MINIS
31. Przemysław Walkowski TR-RB DOROSŁY
32. Wiesław Mamot TRRB Senior nr Lic. 00103
33. Tomasz Paczkowski Dorosły HU
34. Przemysław Makowski Dorosły HU
35. Józef Habuda Senior HU
36. Jakub Jakubowski Dorosły HU
37. Wojtek Piejdak Dorosły klasyk
38. Urszula Makowska Dorosły klasyk
39. Agnieszka Brola CU Dorosły
40. Ewa Huzar CU Dorosły
41. Joanna Kobuszewska CU Dorosły
42. Monika Kobuszewska CU Dorosłu
43. Agnieszka Węglińska CU Dorosły
44. Sławomir Brola CU Dorosły
45. Mirosław Huzar CU Dorosły
46. Grzegorz Kobuszewski CU Dorosły
47. Michał Kobuszewski CU
48. Tomasz Kobuszewski CU Dorosły
49. Wojciech Majcher CU Dorosły
50. Krzysztof Janik HU Dorosły
51. Michał Sanczenko TRRB Minis
52. Oskar Sanczenko TRRB Minis
53. Mariusz Wojtasiuk HU Dorosły
54. Joanna Kamińska PBHB Dorosły
55. Grzegorz Kamiński PBHB Dorosły
56. Łukasz Przybylski TRLB Junior
57. Andrzej Grochowina TRLB Dorosły
58. Paweł Bartoszek TRLB Dorosły
59. Filip Bartoszek TRLB Minis
60. Bogumiła Ciesielska
61. Andrzej Król HU Senior
62. Arkadiusz Kania HU Dorosły PL 00120
63. Roman Krupa
64. Patrycja krupa
65. Włodzimierz Nowak HU Senior
66. Jagienka Król-Schlotter OL Dorosły
67. Milewski Jacek TRLB - Dorosły
68. Milewska Ewa TRLB - Dorosły
69. Milewski Aleksander TRLB - Minis (11lat)
70. Ireneusz Jurkiewicz HU Dorosły
71. Tomasz Olejniczak HU Dorosły
72. Adam Cymkiewicz HU Dodosły
73. Kazik Robert PBHB Dorosły
74. Kazik Mariusz HU Dorosły
75. Adam Bisok Dorosły
76. Michał Byrecki HU Dorosły
77. Daniel Wierzbicki TRRB Dorosły
78. Andrzej Domaradzki CU Senior
79. Krzysiek Plewniak TRLB Dorosły
80. Zuzana Pavlikova PBHB Dorosły
81. Krystian Myśliwiec HU Dorosły
82. Krzysztof Kleszczewski CB Dorosły
83. Paweł Cymkiewicz TRLB Kadet
84. Dariusz Socha CU Dorosły
85. Roman Sikora CU Dorosły
86. Małgosia Sikora CU
87. Maria Sikora CU
88. Krzysztof Gańczarczyk HU Dorosły
89. Leszek Duda
90. Jarosław Gorzałka
91. Tomasz Habrajski
92. Grzegorz Kołtun HU Doosły
93. Tomasz Sobania TRLB minis
94. Wojciech Sobania TRLB junior
95. Adam Klarowicz PBHB
96. Magdalena Gańczarczyk OL Kadet
97. Mariusz Szmigiel PBHB
98. Michał Konieczny PBHB
99. JANUSZ MALCHER Lat 47 senior - kategoria HU
100. MARIKA NADOLNA Lat 17 junior - kategoria HU
101. FILIP MALCHER Lat 17 junior - kategoria HU
102. SEBASTIAN MALCHER Lat 24 senior - kategoria HU
103. Sliwka Zdzisław PB-HB
Link do miejsca zbiórki
http://maps.google.com/maps?f=d&source=s_d&saddr=49.766837,18.910418&daddr=&hl=pl&geocode=&mra=mift&mrsp=0&sz=19&sll=49.766854,18.910459&sspn=0.000825,0.00239&ie=UTF8&t=h&z=19