Autor Wątek: ramona 18 LBS ??  (Przeczytany 1944 razy)

tomaho

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
ramona 18 LBS ??
« dnia: Marzec 10, 2017, 10:04:36 pm »
Witam dostałem w prezencie SAMICK MIND  68" 36 LBS i na początek jest dla mnie i mojej żonki   troszke za dużo  -- mam możliwość zakupu ramion 18 LBS ale nie wiem czy to  znowu nie bedzie za mało?? W necie wyczytałem że do nauki i napoczątek najlepsze 24 LBS , Jakie sa wase opinie -- j asię na tym nie znam dopiero zaczynam przygodę z łukiem.

Akama

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 163
  • Szanowny tester kokosów oraz drinków z palemką
Odp: ramona 18 LBS ??
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 11, 2017, 12:15:39 am »
Nie mogę znaleść jakie mają gniazda na ramiona te majdany ale wydaje mi sie że to będzie te same co w samic polaris ( ale głowy nie dam jak by co koledzy sprostują  ) Zadzwoń w poniedziałek do sklepu dla pewności np centrum-łucznicze.pl panowie elegancko wytłumaczą co i jak, sa bradzo cierpliwi.
S. Polaris 70"/34#
NOVA Rest Magnetic
Black Sheep
Rugbii Finger Tab
Easton Inspire 630 carbon

Herr Otto Flick

  • Global Moderator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 381
Odp: ramona 18 LBS ??
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 12, 2017, 09:00:44 am »
Nie, MIND 10 ma inne mocowania ramion niż Polaris.
Niestety ten model nie jest już produkowany i ciężko dostać do niego ramiona o najpopularniejszych długościach (66-68-70"), tak więc jeżeli masz możliwość zakupu tych 18# w dobrej cenie to może być jedyna szansa.
« Ostatnia zmiana: Marzec 12, 2017, 09:04:29 am wysłana przez Herr Otto Flick »

Akama

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 163
  • Szanowny tester kokosów oraz drinków z palemką
Odp: ramona 18 LBS ??
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 12, 2017, 08:48:17 pm »
No i sprawa się wyjaśniła ja bym wystawił go na allegro dołożył i kupił samic polaris, bez problemu jeśli chodzi o dobór sprzętu a cena nie powala.
http://www.centrum-lucznicze.pl/produkt/10,samick-polaris-optimo-zestaw skontaktuj się ze sklepem żeby można było kupić za pomocą karty płatniczej wystawia ci na allegro. Dostawa dosłownie w 24 h dzisiaj kupujesz jutro masz.
S. Polaris 70"/34#
NOVA Rest Magnetic
Black Sheep
Rugbii Finger Tab
Easton Inspire 630 carbon