Ankieta

Czy chcę nowych zasad organizacji PUCHARÓW POLSKI  DLA ŁUKÓW BLOCZKOWYCH NA 2014

jestem za wprowadzeniem oddzielnego PP dla zawodników bloczkowych
13 (24.5%)
jestem za pięcioma rundami PP (4+finał)
10 (18.9%)
Jestem za większą dawką strzelania
12 (22.6%)
Jestem za jasnymi regułami podziału opłaty startowej na organizacje i nagrody (50/50)
9 (17%)
Jestem za nowymi zasadami prowadzenia rankingów zawodników i zawodniczek
9 (17%)
nie chce zmian, tak jak było do tej pory na tarczowym PP jest OK.
0 (0%)

Głosów w sumie: 13

Głosowanie skończone: Grudzień 07, 2013, 11:03:34 am

Autor Wątek: PUCHAR POLSKI (TARCZOWY) DLA ŁUKÓW BLOCZKOWYCH NA 2014 - ankieta  (Przeczytany 1983 razy)

Hungry

  • Gość
PUCHAR POLSKI (TARCZOWY) DLA ŁUKÓW BLOCZKOWYCH NA 2014 - ankieta
« dnia: Listopad 13, 2013, 11:03:34 am »
PROPOZYCJA ZASAD ORGANIZACJI PUCHARÓW POLSKI  DLA ŁUKÓW BLOCZKOWYCH NA 2014

1.  jestem za wprowadzeniem oddzielnego PP dla zawodników bloczkowych, dzięki czemu będę mógł więcej strzelać i nie będę traktowany jak 5-te koło u wozu, a nie tak jak było do tej pory.

2. jestem za pięcioma rundami PP (4+finał), w tym: 4 rundy klasyfikacyjne, dwudniowe (sobota od 12.00 + niedziela), oraz 5-ta runda finałowa (tylko najlepszych 8 zawodników i 4 zawodniczki), jednodniowa. Podobnie jak to jest na Pucharze Świata.

2. Jestem za większą dawką strzelania: w kwalifikacjach 4 x 36 strzał na 50m; w eliminacjach: np. systemem pucharowym do wyłonienia 16 – tki, w 1/8 i 1/4 podział na grupy 4 osobowe i w nich pojedynki każdy z każdym (łącznie 6 pojedynków); 1/2 i finał ponownie systemem pucharowym.

3. Jestem za jasnymi regułami podziału opłaty startowej na organizacje i nagrody (50/50) , co obejmuje jej podział: 50% przeznaczone na organizację zawodów oraz 50% przeznaczone na nagrody (pule oddzielne dla K i M), z czego: 1/2 przeznaczona na nagrody danej rundy (pula rundy) i 1/2 przeznaczona na nagrody rundy finałowej (pula finałowa).

4. Jestem za nowymi zasadami prowadzenia rankingów zawodników i zawodniczek: Ranking PP oraz Ranking Ogólny PZŁucz (do ustalania składu Kadry) będą ustalane na bieżąco, na podstawie punktacji z zawodów, za miejsca zajmowane w kwalifikacjach oraz eliminacjach  (obecnie jest tylko ranking PP za punkty wg miejsc w eliminacjach [tj. za finały]).

Grupa inicjatywna chce przedstawić taką propozycję Zarządowi PZŁucz, od którego decyzji będzie zależał oczywiście jej dalszy los. Proszę o wsparcie inicjatywy poprzez zagłosowanie  :)

 Oprócz głosowania proszę też  o dodawanie swoich ewentualnych uwag.