Autor Wątek: strzelanie z wielu łuków  (Przeczytany 1480 razy)

Myrmidonalfa

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
strzelanie z wielu łuków
« dnia: Kwiecień 22, 2020, 04:56:23 pm »
siema z zapytaniem wychodze gdzie idzie najszybciej przestrzelać rożne łuki co do parametrów na sklepie jakimś czy na klubie łuczniczym? (o ile sie da) chciałbym wiedziec co mi spasuje pod siebie. postrzelać z mozliwie jak najszerszej gammy łuków żeby sie rozeznać?    kTo cOś DoRaDzi?

Jaco

  • Global Moderator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 3537
Odp: strzelanie z wielu łuków
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 22, 2020, 05:24:17 pm »
Zostaje ci się jedynie zdać na czyjąś uprzejmość po znajomości, ale z bloczka nie każdy będzie skłonny dać strzelić, pomijając już fakt że każdy taki łuk jest ustawiony pod właściciela.
Cięciwy i kable do łuków bloczkowych
maxbowstrings@gmail.com

(kontakt na maila, nie priv forumowy)


Pauczo

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 479
Odp: strzelanie z wielu łuków
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 22, 2020, 05:53:22 pm »
A skąd jesteś?

tomo

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 592
Odp: strzelanie z wielu łuków
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 22, 2020, 06:57:39 pm »
No raczej temat nie do ogarnięcia
Pozdrawiam
MATHEWS APEX 7 , PSE SUPRA, MATHEWS HALON X COMP

adept

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 182
Odp: strzelanie z wielu łuków
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 22, 2020, 07:13:17 pm »
Popieram.
Tym bardziej że wypowiedź bardzo chaotyczna...
może lepiej, żeby gościu w ogóle łuku do ręki nie brał ;-)

Pauczo

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 479
Odp: strzelanie z wielu łuków
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 22, 2020, 07:24:30 pm »
A ja nie popieram...

$Mollo$

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 75
Odp: strzelanie z wielu łuków
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 22, 2020, 07:51:03 pm »
Takie standardy to tylko w Ameryce panie,  duży rynek , duże sklepy które mają większość towaru na miejscu itp. W Polsce większość sklepów to " domy rodzinne " nie mające na stanie prawie żadnych droższych towarów ( może poza strzałami i jakimiś gadżetami) funkcjonujących na zasadzie ,  klient +zaliczka = zamówienie i ściągnięcie towaru . Branża zostawia także wiele do życzenia i tak naprawdę nie ma sklepu w Polsce który w każdej dziedzinie był by przynajmniej na 4 . Fakt że popularność łucznictwa w Polsce nie jest zbyt duża ale marzy mi się sklep nawet jeden w Polsce posiadający wszystkie modele rocznikowe na stanie z możliwością ich przetestowania jak i np spustów które też ściągane są na zamówienie a opinie o nich brane z forum albo z sieci ( i wywal panie tysiaka na takiej podstawie  :o )  Sytuacja uległa by zmianie po wypłynięciu jakiegoś zawodowca na zawodach międzynarodowych lub ogólnie gdyby więcej się mówiło o łucznictwie na zasadzie Małysz- skoki narciarskie .
Sprawdzenie w klubie itp  hmmm zależy,  ja np nie dał bym od tak strzelić komuś kto podszedł i mnie o to poprosił,  to kosztuje( łuk z osprzętem) i problemy zaczęły by się gdyby coś zostało uszkodzone czy nastąpił jakiś ubytek na zdrowiu  " nowicjusza " któremu wydawało się że umie strzelać... Tak czy inaczej temat grząski.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 22, 2020, 08:05:41 pm wysłana przez Dudek »

Myrmidonalfa

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
Odp: strzelanie z wielu łuków
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 29, 2020, 04:38:20 pm »
A skąd jesteś?
    ze śląska