Autor Wątek: Robin Hood  (Przeczytany 4896 razy)

Michał Ciesielski

  • Gość
Robin Hood
« dnia: Luty 22, 2014, 02:06:50 pm »
A Szczecin słoneczko ciepełko jak w na olimpiadzie w Sochi
to sobie pomyślałem, można postrzelać
trzecia seria Barebow na 40m
trochę niby szkoda strzały ale to uczucie bezcenne.







pio

  • Stowarzyszenie
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 1746
    • https://www.facebook.com/StowarzyszenieLuczniczeGryf
Odp: Robin Hood
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 22, 2014, 11:15:56 pm »
uuu gratulacje, gratulacje ładna przenica w tle nie za ciepło Ci tam..? Czyżby zaraz żniwa..??  ;D
zapalony łucznik

Michał Ciesielski

  • Gość
Odp: Robin Hood
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 23, 2014, 01:01:17 am »
na zimowej olipiadziebw sochi srednia tenperatura wyrzsza niz na letnich w angil to i u mnie proso w lutym kto bogatemu zabroni

pio

  • Stowarzyszenie
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 1746
    • https://www.facebook.com/StowarzyszenieLuczniczeGryf
Odp: Robin Hood
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 23, 2014, 10:00:23 am »
cholera jednak ekolodzy mieli rację, warto bylo wydawać te eurogąbki na walkę z ociepleniem klimatycznym.  ;D
zapalony łucznik

marti80

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
    • taniedruki
Odp: Robin Hood
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 28, 2014, 10:25:38 am »
Nie ma to jak się odprężyć na wsi, wśród szumu drze (pszenicy w tym przypadku), śpiewu ptaków i łukiem. Pozazdrościć :)
Po co się męczyć, wystarczy wstawić sam url w stopkę.

Boullii

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 90
Odp: Robin Hood
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 30, 2014, 01:31:57 pm »
Nie ma to jak się odprężyć na wsi, wśród szumu drze (pszenicy w tym przypadku), śpiewu ptaków i łukiem. Pozazdrościć :)

No tak, wyobraźnia ludzka nie zna granic. Gdzieś Ty tam na tych zdjęciach w lutym pszenicę zobaczył ?????
Pozdrawiam Paweł

Michał Ciesielski

  • Gość
Odp: Robin Hood
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 30, 2014, 11:03:38 pm »
no tak slomiany balot nie kazdego stac na taki luksus ale jestem pro nie to co poczatkujacy do ethafoumu czy mat.

Boullii

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 90
Odp: Robin Hood
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 01, 2014, 08:41:19 am »
Oj tam, balot czy lepsze, moim zdaniem, snopki wysokiego zgniotu (sześcienne) o wymiarach 240x60x60 cm można dostać za grosze. Problem to raczej miejsce gdzie można to ustawić. Ja musiałem przesadzić czereśnię w sadzie aby uzyskać 50-cio metrowy tor, o zgodzie żony już nie wspomnę.
Pozdrawiam Paweł

pawel.mat33

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
    • żaluzje poznań
Odp: Robin Hood
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 13, 2014, 11:04:14 am »
Tylko trochę szkoda strzał, bo mogły się uszkodzić. Ciekawi mnie tylko z jakiej odległości strzelałeś?
Zamontowałem markizy Domarant  w salonie niedawno.

scibor1

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 54
Odp: Robin Hood
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 13, 2014, 07:19:13 pm »
Oj tam, balot czy lepsze, moim zdaniem, snopki wysokiego zgniotu (sześcienne) o wymiarach 240x60x60 cm można dostać za grosze. Problem to raczej miejsce gdzie można to ustawić. Ja musiałem przesadzić czereśnię w sadzie aby uzyskać 50-cio metrowy tor, o zgodzie żony już nie wspomnę.

Baloty: siano ok 35zł/szt, słoma ok 25zł/szt. Zafoliowane (sianokiszonka) ok 50zł/szt, ale nie polecam - ciężkie, jak się podziurawi folię to zaczynają się psuć i śmierdzą.
Zarówno mała jak i duża kostka jest kostką wysokiego zgniotu, różni się wielkością i oczywiście rodzajem prasy.
Ja używam dwóch rzędów małych kostek słomianych, ułożonych łączeniami na zakładkę. Jak dobrze zbita to z 30m z Saber'a 45# Gamegetter 400 wchodzi do połowy długości strzały. Małe kostki: siano 3zł/szt, słoma 2zł/szt. Najlepiej dorwać jakiegoś rolnika na polu podczas prasowania i poprosić, żeby zrobił kilka sztuk bardziej zbitych. Bo zwykle prasę ustawia się pod wilgotność prasowanego materiału.
Martin Saber TD

tosia08

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
    • bhp warszawa
Odp: Robin Hood
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 16, 2014, 03:46:08 pm »
A jeżeli mieszkam na wsi (ale nie mam wcale dużej działki) to mogę gdzieś w polu pod lasem sobie strzelać do takiego balota?
Czy szkolenia bhp warszawa są efektywne?