Autor Wątek: [K] Łuk klasyczny + strzały  (Przeczytany 2625 razy)

Munin

  • Gość
Odp: [K] Łuk klasyczny + strzały
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 28, 2018, 02:01:07 pm »
Wymieniać możesz ramiona na różnej mocy czy długości ale przy zmianie długości ramion trzeba będzie dokupić właściwej długości cięciwę. Majdanu do wyboru będziesz miał tylko krótsze ;)

Łowiecki

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: [K] Łuk klasyczny + strzały
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 09, 2018, 12:53:03 pm »
Siemanko, łuk przyszedł i wszystko spoko. Wczoraj strzelałem, bardzo fajna sprawa. Dzięki wszystkim za pomoc. Muszę jakąś tarczę ogarnąć i tu do was pytanie. Czy lepiej zrobić czy kupić? takie tarcze na ile starczają?

Mam jeszcze pytanie co do strzał, czy te karbonowe mają wymienne groty?

Tomasz_R

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 444
Odp: [K] Łuk klasyczny + strzały
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 09, 2018, 03:16:18 pm »
Raczej mają wymienne groty.Ale w polsce inne groty niż tarczowe nie przydadzą się.
A co do maty to ja osobiście majstrowałem z pociętych kawałków wykładzin... tak zrobiłem sobie matę 60/70, tyle że waży ponad 50kg xD
raz strzelałem do pudła wypełnionego kartonami na ścisk i solidnie owiniętego folią stretch
Buck Trail Antelope 40# Buck Trail BlackHawk 40#
PSE Stinger 3g 70#

KAZIU

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 539
Odp: [K] Łuk klasyczny + strzały
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 09, 2018, 04:40:18 pm »
Ja mam podkłady od paneli w środku poskładane ciuchy i wszystko owinięte folia stretch wytrzymuje strzały z łuku 45 funtów i mało waży
Pse stinger extreme 70#
Fuse cybex XT micro
Ripcord sos

Munin

  • Gość
Odp: [K] Łuk klasyczny + strzały
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 09, 2018, 06:07:29 pm »
Powiedzmy tak, wszystkie groty do strzał są wymienne ;)
Nawet te na drewniakach można podgrzać o odkręcić. Tanie cienkie karbony mają przeważnie groty wklejane w promień. W niektórych można to wymienić a nawet wstawc insert HIT żeby łatwiej wymieniać groty ale same groty do takich strzał już za tanie nie są.