Autor Wątek: Bear ANARCHY  (Przeczytany 2540 razy)

tomo

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 592
Bear ANARCHY
« dnia: Luty 10, 2012, 09:33:15 am »
Witam
W stopce masz Piotrze zmianę, więc założyłem Ci już wątek, a jak będziesz mógł coś napisać to czekamy.

Pozdrawiam
MATHEWS APEX 7 , PSE SUPRA, MATHEWS HALON X COMP

Piotr Kociołek

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 416
    • PBA
Odp: Bear ANARCHY
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 10, 2012, 11:05:47 am »
... a jak będziesz mógł coś napisać to czekamy.

Tak łuk już jest u mnie. Niestety brak mi jeszcze podstawki na którą czekam, więc leży w walizce... :-\. Moja stara podstawka czasami nie kładzie całkowicie widełek, więc nie mogę jej używać do strzałek z lotkami. Pierwsze strzelania robiłem na krótkie odległości i przez papier - strzałą bez lotek. Czysta przestrzelina dla nieopierzonej strzały FMJ 29", 300, 12gpi...wyszła przy 66# (30").
Napinanie łagodne, w końcówce agresywniejszy próg, stabilność do przodu i na boki w dłoni...wzorcowa (jak w Carnage). Dzięki większemu ata - złożenie przy twarzy - wygodniejsze niż w Carnage. Strzał podobnie nieśmiały i cichy, bez żadnych pobrykiwań i trzasku cięciwy. Łuk bardzo lekki, po dociążeniu osprzętem dalej wygodny w noszeniu. Różnica gabarytowa w porównaniu z Carnage...jest słabo-wyczuwalna (spodziewałem się większej). Lepiej dopracowane połączenie STSów z majdanem...i zdecydowanie lepszy, wygodniejszy, choć chyba brzydszy uchwyt (na styku z dłonią o półokrągłym przekroju, w Carnage był bardziej kanciasty)
Nic więcej powiedzieć na razie nie mogę...
Pozdrawiam.

Co będzie następne?
Bear Terminator?
Bear Killer?
Bear Carnivore?
Bear Robber?
...

Tak...z pewnością. Jeśli za rok uznam, że Bear lub inna firma wypuściła coś ... co spełnia moje kryteria... w jeszcze bardziej dopracowanej wersji, to niewykluczone, że się skuszę  8) (w miarę możliwości).
Strzelam zaledwie ponad trzy lata i dzięki dość częstemu próbowaniu różnych łuków, zaczynam mieć po mału świadomość, jakie parametry, geometria i osiągi odpowiadają mi najlepiej.
« Ostatnia zmiana: Luty 10, 2012, 12:21:05 pm wysłana przez Piotr Kociołek »
Anarchy, Conquest Apex 8

tomo

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 592
Odp: Bear ANARCHY
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 10, 2012, 01:17:50 pm »
Pewnie -łuki trzeba probować różne.
Ja może w tym roku wymienię mojego PE, ale to na razie pomysł , który mnie męczy od jakiegoś czasu.
Pozdrawiam
MATHEWS APEX 7 , PSE SUPRA, MATHEWS HALON X COMP

Piotr Kociołek

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 416
    • PBA
Odp: Bear ANARCHY
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 04, 2012, 02:14:48 pm »
...jestem już po pierwszych testach Anarchii. Swoje wrażenia zamieściłem tutaj:
http://www.bowhunter.pl/forum/8-sprzet-mysliwski/34-odp-moj-mysliwski-luk.html?limit=6&start=42#1066
Anarchy, Conquest Apex 8

Tomasz Szybalski (Sonix)

  • Moderator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 573
Odp: Bear ANARCHY
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 04, 2012, 08:54:15 pm »
A dlaczego nie na naszym forum? Zachęcam do zamieszczenia i tu.

Piotr Kociołek

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 416
    • PBA
Odp: Bear ANARCHY
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 04, 2012, 11:17:11 pm »
A dlaczego nie na naszym forum? Zachęcam do zamieszczenia i tu.

Problem jedynie w tym, że tutaj, zamieszczanie zdjęć jest nieporównywalnie bardziej skomplikowane. Tam po prostu wrzuca się je ze swojego komputera do posta i już...bez pośrednictwa obcych serwisów (Fotosik, Picassa, Image Shack,...).
A mnie się już skończył limit umieszczania zdjęć w Fotosiku... :-\.
« Ostatnia zmiana: Marzec 04, 2012, 11:36:43 pm wysłana przez Piotr Kociołek »
Anarchy, Conquest Apex 8