Autor Wątek: Odnowienie - malowanie ramion ...  (Przeczytany 1001 razy)

przemotl1

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 15
Odnowienie - malowanie ramion ...
« dnia: Marzec 16, 2015, 02:14:00 pm »
Witam ,
Jak w temacie  - a propos kosmetyki łuku ... może przyziemny temat ... ale jak ktoś chce zrobić coś dobrego dla swego łuku  ;)  No i dla swojego oka też   :o
Mam pytanie , - gdzie można, tzn w jakim zakładzie lub serwisie można odnowić, pomalować ramiona ? A może też majdan ?  Może pisaliście już na forum o tym - to prosiłbym o jakieś linki ...
Chciałbym odnowić chociaż ramiona w moim Mathewsie bo są poobdzierane ,,, no i żeby wyglądało to jak oryginał oczywiście -  z napisami itd ... Przecież nie wyślę ramion do gł siedziby Mathewsa   ;D   
Będę wdzięczny za podpowiedzi - linki itd ...
Pozdrówka  :)
Pozdrawiam...

forlorn

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 909
Odp: Odnowienie - malowanie ramion ...
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 16, 2015, 07:11:28 pm »
majdan można pomalowac. w zasadzie problem to drgania dlatego nie wiem czy da się pomalowac ramiona. Gdzies tu na forum użytkownik aerografia wrzucał jak dobrze pamiętam swojego przemalowanego Bear'a. Poszukaj, poczytaj może napisz do niego? od siebie mogę Ci tylko powiedziec, że gdybym chciał nałożyc nowe camo na majdan zrobił bym to metodą o nazwie hydrografika albo zlecił komuś kto się na tym dobrze zna. Ale ramiona?? hmmm sam bym przemalował jeden secik z czarnego na camo  8) ;D
p.s. co do hydro to w wielkim skrócie tak to wygląda:
https://www.youtube.com/watch?v=tpo4Ac7zSwI
Bowtech Sentinel FLX, 60# 28" RipCord
Hoyt Carbon Element G3, 60# 28" RipCord
Old Mountain 15" ILF + TRADTECH Blackmax 38#
Kinetic Novius 25" ???

przemotl1

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: Odnowienie - malowanie ramion ...
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 16, 2015, 07:32:40 pm »
Dzięki za podpowiedź ,
Chociaż szczerze mówiąc myślałem żeby dać łuk do aerografa - tak jak mój kask... Ale stwierdziłem że jednak chcę taki jak oryginał ... Czyli czarne ramiona i napis Mathews Apex na złoty mat tam chyba był ... Właśnie słabo nawet już cholera widać ...




.....  Ale ten hydro graphics czy inaczej  SWIRL painting ---  ZAJE-fajny !!! właśnie obejrzałem  :D


« Ostatnia zmiana: Marzec 16, 2015, 09:15:55 pm wysłana przez przemotl1 »
Pozdrawiam...