Autor Wątek: Jakiej wielkości tarcze i na jaką odległość?  (Przeczytany 33612 razy)

cyna

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 95
    • cymkiewicz.eu - archery my love ;)
Odp: Jakiej wielkości tarcze i na jaką odległość?
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 07, 2007, 08:21:42 am »
No to po co jest forum, skoro nie można o coś zapytać?
Dziwie się, że wielu łuczników o wieloletnich praktykach nie zna wymiarów tarcz!!! Bardzo wiele Wam brakuje do profesjonalizmu!!!

Widzę że mamy różne pojęcia znaczenia słowo "pytać", a co do odpowiedzi to udzielono Ci ich kilkakrotnie na tym forum tylko po porostu nie potrafisz z tego korzystać, albo jesteś typem człowieka który wymaga od innych by odwalili za Ciebie całą robotę a rezultat podali Ci na tacy.

Doradzam się nieco przewartościować, bo w ten sposób daleko nie zajdziesz. Człowiek wymaga szacunku a nie pogardy.
Hoyt Ultra Elite XT 3000   //   2008 xD


cymkiewicz.eu   //   marymont.waw.pl   //  3Darchery.pl

White Eagle

  • Gość
Odp: Jakiej wielkości tarcze i na jaką odległość?
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 07, 2007, 01:15:28 pm »
Witam serdecznie.
Szanowna Cyno.
"jeż" napisał:


"tarcza         122      80                         w mm 
środek 10     6.1       4                                1
10                12.2       8                                1
9                  24.4     16                                1
8                  36.6     24                                1
7                  48.8     32                                3
6                  61        40                                3
5                  73.2     48                                3
4                  85.4     56                                3
3                  97.6     64                                3
2                109.8     72                                3
1                122        80                                3"



To jest dopiero odpowiedź na mój post. Brak jest jeszcze wymiarów tarczy 40cm, która to też obowiązuje.
Jeżeli ktoś jeszcze, Twoim zdaniem, odpowiedział (czyli podał) wymiary tak, jak Jeż to, proszę mi podaj - kto.
Jeżeli nie podasz na tym poście takiego link to znaczy, że się myślisz.

W tym miejscu serdecznie dziękuje Jeż za odpowiedź merytoryczną na mój post, którego popularność widać po ilość wejść.


Pozdrawiam serdecznie.

cyna

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 95
    • cymkiewicz.eu - archery my love ;)
Odp: Jakiej wielkości tarcze i na jaką odległość?
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 07, 2007, 01:20:26 pm »
Zadziwiasz mnie kolego White Eagle coraz bardziej. Naprawdę to taki wielki problem otworzyć dwa pliki i poczytać trochę? Tym bardziej, że znalazłbyś tam o wiele więcej przydatnych informacji, niż tylko te nieszczęsne średnice.... I zajęłoby to mniej czasu niż pisanie Twoich wkurzającyh postów. Jeśli jeszcze ci się nie chciało zajrzeć do podanych przez nas materiałów to proszę oto one. I zniknij lepiej z tego forum bo psujesz atmosferę. A my na treningach mamy poważniejsze zadania niż chodzenie z linijką.

Sam się pogrążasz... Jeż przekopiował dokładnie to co jest zawarte w powyższych linkach jakie na tym forum otrzymałeś. A to tylko dowodzi temu, iż Tobie nie chciało się palcem kiwnąć i potwierdza moja tezę :)
Hoyt Ultra Elite XT 3000   //   2008 xD


cymkiewicz.eu   //   marymont.waw.pl   //  3Darchery.pl

adamc1

  • Gość
Odp: Jakiej wielkości tarcze i na jaką odległość?
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 07, 2007, 02:55:09 pm »
Hmm droga Cyno ten młody człowiek jeszcze wiele się musi nauczyć, wskazywanie  mu jego błędów jeszcze przez długi czas nie ma sensu :).

ReAkToR

  • Gość
Odp: Jakiej wielkości tarcze i na jaką odległość?
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 07, 2007, 04:16:22 pm »
zgadzam się Adamie... trzeba dużo cierpliwości żeby kogoś czegoś nauczyć, ale czasami to i tak do niczego nie prowadzi...

White Eagle... daleko nie poszybujesz z takim podejściem do ludzi, którzy chcą Ci pomóc.
 
znalazłem wszystkie info jakie chcesz uzyskać w pierwszych paru odpowiedziach... wystarczyło to czego mnie matematyczka nauczyła w 2 klasie podstawówki (dzielenie i mnożenie bo dodawać i odejmować to już w przedszkolu uczą) 

chciałbyś żeby wszyscy latali z linijką bo Tobie się zapomniało jak się dzieli i mnoży... znajdź sobie rysunek tej 40cm i se podziel, bo jak czytam twoje obrażające innych wypowiedzi to po prostu odechciewa mi się łucznictwa...

jeśli moja wypowiedź jest dla kogokolwiek obraźliwa to właśnie taka ma być... bo jak widać nie każdy orzeł na miano orła zasługuje...

White Eagle

  • Gość
Odp: Jakiej wielkości tarcze i na jaką odległość?
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 07, 2007, 05:31:55 pm »
Witam serdecznie.
Według mnie odpowiedzi udzielił merytorycznie dopiero Jeż, za co mu podziękowałem powyżej.
W Polsce obowiązuje język polski, a informacja udzielona została w języku angielskim. Szkoda, że nie po Japońsku!!

Zapraszam wszystkich do odwiedzenia forum wiatrówkowe i czytać można się wiele nauczyć, jaki wiatrówkowcy sobie odpowiadają - ŻYCZLIWIE, MERYTORYCZNIE ITD. http://bron.iweb.pl

No coż łucznikom jeszcze bardzo wiele brakuje do wiatrówkowców.
Zapraszam do obserwacji, wiatrówkowców i imprez przez nich organizowanych. Może się czegoś nauczycie.

Pozdrawiam serdecznie

Marek Pietrusiak

  • Administrator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 491
Odp: Jakiej wielkości tarcze i na jaką odległość?
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 07, 2007, 08:45:35 pm »
>No coż łucznikom jeszcze bardzo wiele brakuje do wiatrówkowców.
>Zapraszam do obserwacji, wiatrówkowców i imprez przez nich >organizowanych. Może się czegoś nauczycie.

Kolego mam prosbe, nie mam juz sily czytac twoich wypocin.
Idz sobie na to forum wiatrowkowcow i zostaw ludzi w spokoju.

Marek
--------------------------------------------------------------------
PSE Dominator 3D, TT SmackDown, Copper John ANTS, Vibracheck CFX, Fatboy, ACE

White Eagle

  • Gość
Odp: Jakiej wielkości tarcze i na jaką odległość?
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 07, 2007, 10:52:53 pm »
Witam serdecznie
cypher powiedział:

"Kolego mam prosbe, nie mam juz sily czytac twoich wypocin.
Idz sobie na to forum wiatrowkowcow i zostaw ludzi w spokoju."


Nikt nikogo nie zmusza do czytania moich postów. Pozwolisz, że sam będę decydował o sobie, kiedy i gdzie mam iść.

To, że sugeruje, aby wejść na forum wiatrówkowiczów, to dlatego, żeby zobaczyć, jak robią to inni i z tego wyciągnąć dla siebie, jakieś korzyści i wnioski. Ale trzeba o tym wiedzieć.
Na gg, jak Ciebie o coś pytam, to również nie chcesz odpowiadać. :( Nie musisz!!


Pozdrawiam serdecznie

adamc1

  • Gość
Odp: Jakiej wielkości tarcze i na jaką odległość?
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 08, 2007, 07:53:34 am »
na bron.iweb.pl jest również kącik łuczniczy http://bron.iweb.pl/viewtopic.php?t=29636 więc bądź łaskaw na nim właśnie sie wyżywać, na forum o którym piszesz według mojej wiedzy Twoje posty po prostu były usuwane za nieprzestrzeganie jakichś zasad.


Marek Pietrusiak

  • Administrator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 491
Odp: Jakiej wielkości tarcze i na jaką odległość?
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 08, 2007, 08:17:53 am »
>Nikt nikogo nie zmusza do czytania moich postów. Pozwolisz, że sam będę >decydował o sobie, kiedy i gdzie mam iść.

Mylisz sie.
W dniu dzisiejszym twoje konto zostaje zablokowane.

Marek
--------------------------------------------------------------------
PSE Dominator 3D, TT SmackDown, Copper John ANTS, Vibracheck CFX, Fatboy, ACE

Qurasek4

  • Gość
Odp: Jakiej wielkości tarcze i na jaką odległość?
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 11, 2007, 10:11:36 pm »
Pozdrawiam i podziwiam was za cierpliwosc w stosunku do niektorych maruderow.Czytam to co piszecie i ucze sie bo widze po mimo iz strzelam juz ze swojego PSE 3 lata,to wiedzy mi duzo brakuje .Zanim zaczne pytac to musze wiedziec o co.Ja nie wiedzialem nic o srednicach tarcz ani o odleglosciach ,wiec zaczynalem strzelanie z50m do 5l butelki po minerolnej napelnionej piskiem,pomalowanej na zulto i z 10 cm kolkiem kol czarnego,a  za  pol roku jak kupilem tarcze to bylo latwiej.I tez dziwie sie kol Whit Eagle ze tak muli forum blachostkami kture sam twozy.Dla niego moja rada,niech szuka miejsca u nurkow.

msl72

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 187
Odp: Jakiej wielkości tarcze i na jaką odległość? -OT!!-
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 11, 2007, 11:06:45 pm »
Przyjacielu!

Serce i dusza boli czytając Twoje posty. Nie, żebym miał coś przeciwko nim, ale język... znaczy się ortografia - to coś, na co stanowczo proszę, byś zwrócił uwagę.
Każdemu może zdarzyć się literówka, ale w Twoim wypadku jest to masakra.
Zauważ, że forma wypowiedzi jest równie ważna jak jej treść. Świadczy o szacunku wobec innych forumowiczów.
I nie chodzi mi o brak polskich liter.

Bez urazy!
Pozdrawiam
Maciek

P.S. I proszę nie powołuj się na dysleksję...