Autor Wątek: Części zamienne i ... przeróbki  (Przeczytany 3194 razy)

Axit

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 530
Odp: Części zamienne i ... przeróbki
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 05, 2014, 09:17:19 am »
http://www.amazon.com/Precision-Shooting-Equip-Sight-029/dp/B003WHJ1HG

Dzięki znalazłem już na ebaju jukejowskim i zleciłem bratu zakup dwóch sztuk. Zawsze to bliżej.
Samick Polaris 70" 36#

Munin

  • Gość
Odp: Części zamienne i ... przeróbki
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 05, 2014, 11:32:53 am »
I się wcale nie zdziwię jak dostawa wyjdzie Cię taniej, bo z amazona doręczenie czasem jest strzałem finansowym w kolano, kilka razy się mocno zdziwiłem, pod hasłem free shipping krył się koszt przesyłki do europy w cenie wyższej od samego towaru.

Axit

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 530
Odp: Części zamienne i ... przeróbki
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 14, 2014, 01:02:16 am »
Mam jeszcze pytanie. Z racji iz po za kołczanem do pasa posiadam myśliwski chciałem go kiedyś przytwierdzić do łuku, a tu ..... ZONK
Czy do Lipko da się przykręcić mocowanie kołczanu? Bo nie widzę tam możliwości (foto1) po za przesunięciem mocowania Lipko i przykręcenie odwrotnie na jedną śrube do majdanu.(foto 2)






Dopiero po zastosowaniu celownika myśliwskiego znalazłem śruby i miejsce na kołczan.


Samick Polaris 70" 36#

Jaco

  • Global Moderator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 3537
Odp: Części zamienne i ... przeróbki
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 14, 2014, 01:38:33 am »
Jakie lipko chyba masz na myśli celownik? Lipko to element z soczewką. Do celowników sportowych z reguły nie montuje się kołczanów, i w większości przypadków jak tu - nie da się. Jeśli nie polujesz to takie rozwiązanie ma duże wady - zbędna masa na łuku, podatność na boczny wiatr oraz mała liczba zabieranych strzał.
Cięciwy i kable do łuków bloczkowych
maxbowstrings@gmail.com

(kontakt na maila, nie priv forumowy)


Axit

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 530
Odp: Części zamienne i ... przeróbki
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 14, 2014, 01:49:52 am »
Jakie lipko chyba masz na myśli celownik? Lipko to element z soczewką. Do celowników sportowych z reguły nie montuje się kołczanów, i w większości przypadków jak tu - nie da się. Jeśli nie polujesz to takie rozwiązanie ma duże wady - zbędna masa na łuku, podatność na boczny wiatr oraz mała liczba zabieranych strzał.

Zgadza się mój błąd w nazewnictwie. Czyli kołczan sportowy do celownika sportowego, a myśliwski do myśliwskiego.
Co do ilości strzał to i tak korzystam z 6/8 idąc za Waszą rada żeby sobie nie popsuć jednych drugimi.
Samick Polaris 70" 36#