Autor Wątek: (S) Podstawka opadająca Hamskea Primer  (Przeczytany 914 razy)

CountDooku

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 298
(S) Podstawka opadająca Hamskea Primer
« dnia: Lipiec 18, 2022, 08:00:26 pm »
Witam,
przedmiotem sprzedaży, jest podstawka opadająca topowej marki Hamskea. Kupiłem ją nową, jakieś dwa-trzy miesiące temu w sklepie za 599zł. Sprzedaję z dwóch powodów: po pierwsze w łuku w którym docelowo miała być używana, osłona podstawki nie mieściła się pod prętem odciągu. Owszem, zdemontowałem ją ale wyglądało to do kitu no i nie nadawało mi się już tak do 3D. Chwilę strzelałem z tego tarczowo ale na tym polu z kolei już wolę blachę a montaż tej podstawki do Stingera z którego mają strzelać znajomi, jawi mi się jako profanacja. Sprzęt naprawdę dobry i serce mnie boli, że sprzedaję ale bardziej boli, że leży w szafce a ktoś by się mógł jarać. Daję dobrą cenę bo to zblokowana kasa dla mnie w tym momencie, a to ten drugi powód. Naprawdę polecam i naprawdę żałuję tego rozstania. Wysyłka ubezpieczona w cenie, cena do niewielkiej negocjacji. Cena na olx 480zł, cena dla forumowiczów to 400zł.

Link tutaj: https://www.olx.pl/d/oferta/podstawka-opadajaca-hamskea-primer-CID767-IDQ5MDN.html?bs=olx_pro_listing
« Ostatnia zmiana: Lipiec 18, 2022, 08:02:35 pm wysłana przez CountDooku »
Łuk     - Hoyt Stratos/Mathews Halon X Comp
Celow. - B3 Exact / Fast Eddie XL
Podst.  - Sanlida Blade Rest
Staby  - B-Stinger Countervail
Spust  - B3 Omega PRO / B3 Ranger
Strzały - Skylon Paragon, Skylon Preminens