Autor Wątek: Witam i pozdrawiam Łobez Zachodniopomorskie :0)  (Przeczytany 2194 razy)

xP6

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
Witam i pozdrawiam Łobez Zachodniopomorskie :0)
« dnia: Czerwiec 21, 2022, 07:34:06 pm »
Jak w tytule, dzięki za aktywowanie loginu.
Od dwóch miesięcy właściciel Stingera, okazało się że to niekoniecznie to, co sobie wyobrażałem.
Teraz uczę się Polarisa i gęba mi się uśmiecha. Może ktoś mieszka niedaleko i podzieli się wiedzą,
chętnie skorzystam z praktycznych wskazówek. Pozdrawiam Forumowiczów :0)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 30, 2022, 08:29:01 am wysłana przez xP6 »

esperad

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 29
Odp: Witam i pozdrawiam Łobez Zachodniopomorskie :0)
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 21, 2022, 09:27:04 pm »
Witamy
Ja niestety z drugiego końca Polski, a przy okazji zapytam co Ci nie pasowało w stringer podobno fajny łuczek.
PSE Supra EXT LH
Shibuya Ultima Cpx
Spot Hogg Edge

Kinetic Valenz + Kinetic Engage 30

xP6

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: Witam i pozdrawiam Łobez Zachodniopomorskie :0)
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 22, 2022, 04:23:23 am »
Wszystko jest ok ze Stingerem, łuk bloczkowy bardzo fajny, początkujący bez problemu trafi w tarczę 50x50 z 40 kroków, wykonanie też bez zastrzeżeń.
Wziąłem do ręki Samick Polaris i stwierdziłem że jest fajniej, nawet nie umiem tego uzasadnić, po prostu :D


Dayaxa

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 23
Odp: Witam i pozdrawiam Łobez Zachodniopomorskie :0)
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 22, 2022, 05:40:54 am »
Hej hej! Witaj serdecznie :)

Jeśli chodzi o wiedzę to osobiście polecam na YT Akademię Łuku - fajne i konkretne podpowiedzi co i jak. Sama jestem obecnie w trakcie oglądania
U Ciebie w województwie działa chyba Gryf i na pewno Strzelamy za zero - poszukaj ich sobie na FB najlepiej i popytaj, może ktoś będzie mieszkający bliżej Ciebie. Teraz mają turniej Granicą w pierwszy weekend lipca.ysle, że jak masz niedaleko to można zajrzeć i też coś się podpytać i dowiedzieć :)

Ja miałam okazję strzelać z bloczka w tamtym roku i z Samick Sage. Bloczek fajny, ale jak wzięłam do ręki Samicka właśnie to była miłość od pierwszego dotyku ;) Teraz czekam na własnego, mam mieć już w następnym tygodniu. Także rozumiem co masz na myśl w jakimś stopniu ;)