Autor Wątek: 5 Runda GRAND PRIX 2009 w Trenčianskych Tepliciach (Słowacja)  (Przeczytany 2766 razy)

Hassassin

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 343
5 Runda GRAND PRIX 2009 w Trenčianskych Tepliciach (Słowacja)
« dnia: Lipiec 01, 2009, 09:44:23 am »
Czołem,
Czy ktoś mógłby podać adres strony/e-mail pod którym należy się rejestrować, bo jeszcze nie zdążyłem tego uczynić ;D
Z góry dzięki i pozdrawiam
Paweł

PS. Dziś zmieniam cięciwę - obecna trzyma się już tylko na kilku włóknach. Nie mam z Wami szans, ale i tak popsuję Wam krew swoją wredną obecnością 8)
Łucznik wart jest tyle, co jego zapasowa cięciwa.

Bowtech Sentinel 60#
Barnett Ghost 410 185#

kissielec

  • Gość
Odp: 5 Runda GRAND PRIX 2009 w Trenčianskych Tepliciach (Słowacja)
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 07, 2009, 08:44:37 am »
Czy ktoś mógłby podać adres strony/e-mail pod którym należy się rejestrować, ...

... krustav@slovanet.sk

a przy okazji namiar GPS, ze strony www.3darchery.pl :
N48 54' 09,43"
E18 14' 40,43"
http://maps.google.com/maps?f=q&source=s_q&hl=pl&q=Trenczy%C5%84skie+Cieplice,+S%C5%82owacja&sll=37.370157,-95.712891&sspn=31.315537,78.662109&ie=UTF8&cd=1&geocode=FbZN6gIdEjgVAQ&split=0&ll=48.903151,18.245373&spn=0.006361,0.019205&t=h&z=16


p.s.
..tak się właśnie zastanawiałem - czy Hassassin zmieni cięciwę czy nie ? ... a jednak - ZMIENIA.
No cóż, trudno, pojadę tam rekreacyjnie... :-\  ;D
« Ostatnia zmiana: Lipiec 07, 2009, 11:48:12 am wysłana przez kissielec »

Hassassin

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 343
Odp: 5 Runda GRAND PRIX 2009 w Trenčianskych Tepliciach (Słowacja)
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 08, 2009, 12:12:38 am »
No cóż, trudno, pojadę tam rekreacyjnie... :-\  ;D
Skromniacha, kurczesz jego mać ;)
Łucznik wart jest tyle, co jego zapasowa cięciwa.

Bowtech Sentinel 60#
Barnett Ghost 410 185#

kissielec

  • Gość
Odp: 5 Runda GRAND PRIX 2009 w Trenčianskych Tepliciach (Słowacja)
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 11, 2009, 11:13:40 pm »
Witam,...no i już w domciu.
Było fajnie, pogoda ekstra,... z dojazdem były zabawne kłopoty - bo  GPSy kierowały na jakieś leśne, wyboisto-błotniste trasy rodem z Camel-Trophy. Zawody nie ekstremalnie trudne, ale można było się kilka razy nabrać na błędną ocenę odległości. Dużo celów na płaskim i zaledwie kilka na długie odległości. Można było podciągnąć, osobiste, punktowe rekordy.
Miła polsko-słowacka atmosfera, w kontraście do niedawnych internetowych przepychanek o przepisy... . Tradycyjnie, podziękowania dla organizatorów i serdeczne pozdrowienia dla wszystkich współuczestników i szczególne gratulacje dla naszych medalistów... :) którzy jak zwykle nie zawiedli.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 12, 2009, 08:06:34 pm wysłana przez kissielec »

foutraque

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: 5 Runda GRAND PRIX 2009 w Trenčianskych Tepliciach (Słowacja)
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 20, 2009, 05:21:20 pm »
Witam :)
Dnia 11 lipca odbyły się zawody w Trencianskych Teplicach. Jako obserwator (na uczestnika to jeszcze za wcześnie) chciałam wam przedstawić kilka fotek.
Pogoda nam dopisała (jak widać poniżej).





     Nie było łatwo dotrzeć na miejsce, ponieważ GPS kierował nas na jakieś zbocze góry, po którym kompletnie nie dało się zjechać (choć naszemu drogiemu Adamowi ;p ta sztuka się udała).
     Wszyscy rozpoczęli oczywiście od krótkiego treningu. Po rozdzieleniu na grupy ruszyliśmy w trasę. Ze względu na to, że w grupie której miałam okazje towarzyszyć, byli sami bloczkowcy przez co wszystko się przeciągało ;p
A to był pierwszy cel w kolejności :


To się nazywa celność!
Według poznanych przeze mnie uczestników nie były to trudne zawody, więc każdy celny strzał był na wagę złota. Trasa była bardzo przyjemna, a grupa bardzo przyjazna ;)  Czego chcieć więcej ;p


















     Trasa zajęła nam ok. 2h 30min. Dla uczestników przewidziany był ciepły posiłek. Po ok. godzinnym oczekiwaniu nadszedł czas na wyniki. Brawa dla naszych medalistów:
Adama Cymkiewicza oraz Krzysztofa :)





     Uważam, że był to świetnie spędzony dzień.  Towarzystwo łucznicze jest bardzo życzliwe. Mam nadzieje, że wkrótce znowu się zobaczymy. Jeżeli znowu będzie okazja spotkania się w Trencianskych Teplicach to bardzo polecam. Świetna alternatywa na aktywne spędzenie czasu ;)
Pozdrawiam

Ania :)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 20, 2009, 05:35:26 pm wysłana przez foutraque »