Autor Wątek: Dayaxa - okolice Pucka  (Przeczytany 1663 razy)

Dayaxa

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 23
Dayaxa - okolice Pucka
« dnia: Sierpień 26, 2021, 05:23:08 am »
Hejeczka :)

Skoro się tutaj witam, to jestem nowa ;) Nowa na forum i nowa w świecie łucznictwa. Tak w skrócie - Olga, 34 lata, mieszkam w okolicach Pucka i od zawsze marzyło mi się strzelanie z łuku, ale wiadomo jak to w życiu bywa.... Odkładałam swoje marzenie aż w końcu trafiłam na osobę, która strzela i obudziła we mnie wielką potrzebę spróbowania jak to w końcu z tym jest.

Udało mi się w zeszły weekend spróbować strzelać i ... Zakochałam się z miejsca! Wiem, że nie odpuszczę i będę to robić!

Teraz jestem na etapie zgłębiania co i jak oraz z czym to się je. Szukam miłośników łucznictwa w pomorskim, najlepiej okolice Pucka lub Trójmiasta.

Zaczynam rozglądać się za sprzętem :)

Pozdrawiam was serdecznie ;)

salutczarter

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 212
  • Bowtech Liberty V. Spot Hogg Tommy. QAD HDX.PBA
Odp: Dayaxa - okolice Pucka
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 26, 2021, 09:07:55 am »
Czesc!!! Ja niestety z centrum polski :) Bloczki czy tradycyjne?

Wysłane z mojego SM-G390F przy użyciu Tapatalka


FAZIK

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 141
  • Łucznictwo to precyzyjne podnoszenie ciężarów.
Odp: Dayaxa - okolice Pucka
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 26, 2021, 10:38:02 am »
SŁUP "pomorze" ;).

Dayaxa

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 23
Odp: Dayaxa - okolice Pucka
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 26, 2021, 02:23:17 pm »
Strzelalam z tradycyjnego i z bloczkowego. Niestety były znajomego, więc o tyle i ile poradziłam sobie z tradycyjnym, tak bloczkowy sprawił mi mega trudność z naciągnięciem i musiałam prosić o pomoc. Ale to uczucie, gdy skupiasz się na celu, słyszysz swój oddech, puszczasz strzale i ona leci w cel...... Zakochałam się z marszu w tym! Od niedzieli trzyma mnie euforia jak sobie to przypomnę :)

Ogólnie ja na początek nie chce bloczkowego. Wolę skupić się na czymś prostszym ;)

A co do SŁUPa to pomoże, bo już z nimi pisałam i mam się umówić do nich na trening, ale chyba we wrześniu z tego co pisali nie da rady. Także muszę cierpliwie czekać aż dadzą znać ;) czekałam 34 lata to poczekam i jeszcze odrobinkę