Autor Wątek: Maciek Gdańsk  (Przeczytany 1790 razy)

Maciek1303

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
Maciek Gdańsk
« dnia: Maj 28, 2021, 04:21:05 pm »
Dzień dobry wszystkim. Na imię mam Maciej. 33 wiosny już za mną. Jestem z Gdańska. Łucznictwem zajmuje się amatorsko od 20 lat , na początku  wiadomo , łuki klasyczne, można rzec niemal historyczne(z jednego kawałka drewna, do dziś mam łuk jesionowy wyprodukowany pod koniec lat 60tych z jesionu, dostałem go mając 13 lat od ciotki która kiedyś była w klubie i taki właśnie łuk kupiła , trzymam go bo to wspaniała pamiątka.  Od ładnych kilku lat mam hopla na punkcie łuków bloczkowych. Zaczęło się od cobry , aktualnie w mojej stajni są ,bear paradox , hoyt nitrux, oraz hoyt RX4 Alpha. Pojawiłem się tutaj, bo mam wrażenie że w województwie pomorskim jestem sam,i w zasadzie nie ma z kim pogadać ,wymienić się doświadczeniem, czy nawet się spotkać i po prostu postrzelać wspólnie (jakieś większe imprezy niespecjalnie mnie interesują). Tak że jeszcze raz witam wszystkich i pozdrawiam. :)
« Ostatnia zmiana: Maj 28, 2021, 04:24:05 pm wysłana przez Maciek1303 »
RX4 Alpha 82#
Apex Covert Pro Micro 1 pin LED
HAMSKEA HYBRID HUNTER PRO MICRO-TUNE
TruGlo Tru Tec Carbon Pro 6 cali
 TruBall Max Pro Plus 4
AXIS260, BLOODLINE240

salutczarter

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 212
  • Bowtech Liberty V. Spot Hogg Tommy. QAD HDX.PBA
Odp: Maciek Gdańsk
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 28, 2021, 04:36:01 pm »
Hej!!!

Wysłane z mojego SM-G390F przy użyciu Tapatalka


Legolas

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1218
  • Lone Wolf
Odp: Maciek Gdańsk
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 29, 2021, 09:30:10 am »
Cześć :)
Mathews TRX 40, 60#
Axcel Achieve XP 9",UltraView UV3XL+szkło X-365 Focus Double Archromat x6 
Hamskea Epsilon
Conquest Smackdown 30"+15"
Hamskea Insight Peep
Scott Longhorn Hex
Victory Archery 3DHV, 400 Elite

Dayaxa

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 23
Odp: Maciek Gdańsk
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 26, 2021, 05:25:03 am »
Hejka! Nie jesteś sam. Myślę, że jest nas dużo więcej, ale jakoś nie możemy na siebie trafić ;) ogólnie w Gdańsku działa SŁUP, mają FB swój, spróbuj może się z nimi skontaktować? Ja czekam na info, kiedy mogę do nich podjechać, żeby popróbować postrzelać i żeby ogarnąć już konkretniej namiary na sprzęt dla mnie na początek :)