Autor Wątek: Wysięgnik / beam do celownika myśliwskiego  (Przeczytany 2176 razy)

ragemnin

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
Wysięgnik / beam do celownika myśliwskiego
« dnia: Grudzień 30, 2020, 08:45:43 pm »
Cześć. Czy myślał ktoś z Was o mocowaniu tańszych celowników myśliwskich na jakimś wysięgniku, żeby je oddalić i zwiększyć celność? Czy coś takiego jest w ogóle dostępne?
Celowniki z taką funkcją to już koszt ponad 1200 zł, a nawet 1800 (jak Hogg Father), a chciałem tylko spróbować, ile to daje. Czy zna ktoś miejsce, skąd można by było kupić cieńsze niż 0,019 piny światłowodowe do celownika?
Hoyt Torrex XT, podstawka Ripcord Code Red, celownik Truglo Carbon Hybrid, stabilizator Fuse Carbon Torch FX 8", spust nadgarstkowy T.R.U. Ball Predator, strzały Easton FMJ

archibow

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 206
  • sie strzela sie
Odp: Wysięgnik / beam do celownika myśliwskiego
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 30, 2020, 11:49:53 pm »
Cześć.
Z tanich wielopinowych z szyną jest Maximal Glow Micro, np. tu:
https://sklepluczniczy.pl/celowniki-mysliwskie/2319-celownik-mysliwski-maximal-glow-micro-5-pin.html
Miałem, strzelałem, za tą cenę jest ok.
Wysięgnik był wysunięty na maksa, śruba mocująca dociśnięta i podklejona klejem do gwintów, nie luzował się chociaż strzelałem sporo.
PSE Drive NXT
cel Sanlida X10
lipko Ten Zone
Trophy Taker Spring Steel
Tru Ball Beast XT hybrid
VAP v3, Skylon Empros, Skylon Edge
Oak Ridge Shade Umber + WNS Explore B1

ragemnin

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Wysięgnik / beam do celownika myśliwskiego
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 14, 2021, 01:09:50 am »
Dzięki bardzo. Przyjrzę się bliżej :)
Hoyt Torrex XT, podstawka Ripcord Code Red, celownik Truglo Carbon Hybrid, stabilizator Fuse Carbon Torch FX 8", spust nadgarstkowy T.R.U. Ball Predator, strzały Easton FMJ