Autor Wątek: Velocity Archery Retribution  (Przeczytany 4803 razy)

undertow

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: Velocity Archery Retribution
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 13, 2020, 09:01:56 pm »
No mówie, same ruskie filmiki :D ja nie gwarisz pa ruski więc ni hu hu się nic nie dowiem.

Więc tak jak pisałem - bardzo możliwe, że to dobry łuk, jednak dostępność polsko/anglo języcznych recenzji jest bliska zeru. Tak samo jak liczba posiadaczy/trzymaczy tego sprzętu, którzy mogliby porównać go do jakości Bear albo PSE.

Tak czy inaczej, Species wydaje się spełniać wszystkie wymagania na których mi zależy, więc mam nadzieję, że będzie okej :)

CountDooku

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 298
Odp: Velocity Archery Retribution
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 01, 2021, 01:55:47 pm »
A jak JVD lub SSA czegoś nie mają, to pozostaje się posiłkować najlepiej zaopatrzonym sklepem na świecie, czyli Lancaster Archery :)

Hej Legolas :) Czy sugerujesz, że Lancaster Archery wysyła do PL? To detal czy hurt, w sensie, czy do ich ceny jeszcze prowizja sklepu, czy podają ceny sugerowane sklepom? pzdr
Łuk     - Hoyt Stratos/Mathews Halon X Comp
Celow. - B3 Exact / Fast Eddie XL
Podst.  - Sanlida Blade Rest
Staby  - B-Stinger Countervail
Spust  - B3 Omega PRO / B3 Ranger
Strzały - Skylon Paragon, Skylon Preminens

doozers

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1086
Odp: Velocity Archery Retribution
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 01, 2021, 06:51:31 pm »
A jak JVD lub SSA czegoś nie mają, to pozostaje się posiłkować najlepiej zaopatrzonym sklepem na świecie, czyli Lancaster Archery :)

Hej Legolas :) Czy sugerujesz, że Lancaster Archery wysyła do PL? To detal czy hurt, w sensie, czy do ich ceny jeszcze prowizja sklepu, czy podają ceny sugerowane sklepom? pzdr
Przeczytaj jeszcze raz co zacytowałeś ;-)
A czy wysyłają do PL powinna być informacja na stronie. Merlin wysyłają, więc oni pewnie też.

Wysłane za pomocą Smyrfona

Kinetic Meos 21" + UUKHA Ex Evo2 #28
W&W CXT + Kinectic Palmaris 30#
Diamond Infinity EDGE PRO, FUSE Helix Slider 1-pin, QAD HDX.

Legolas

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1218
  • Lone Wolf
Odp: Velocity Archery Retribution
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 01, 2021, 08:51:23 pm »
A jak JVD lub SSA czegoś nie mają, to pozostaje się posiłkować najlepiej zaopatrzonym sklepem na świecie, czyli Lancaster Archery :)

Hej Legolas :) Czy sugerujesz, że Lancaster Archery wysyła do PL? To detal czy hurt, w sensie, czy do ich ceny jeszcze prowizja sklepu, czy podają ceny sugerowane sklepom? pzdr

Tak, Lancaster bez problemu wysyła do Polski. Ich ceny podane na stronie są dla klienta ostatecznego. Ale musisz doliczyć cło i vat jak mają przysłać do Polski.
Mathews TRX 40, 60#
Axcel Achieve XP 9",UltraView UV3XL+szkło X-365 Focus Double Archromat x6 
Hamskea Epsilon
Conquest Smackdown 30"+15"
Hamskea Insight Peep
Scott Longhorn Hex
Victory Archery 3DHV, 400 Elite