Tematy ogólne > wszystkie inne tematy związane z łucznictwem ;)

Pomogę w problemach z bloczkiem.

(1/3) > >>

smox:
W ostatnim czasie pojawiło się na forum kilka problemów, jakie strzelcy mają z łukami bloczkowymi.
Problemy nie były duże, jednak widać, że rozwiązanie ich dla początkujących strzelców nie jest łatwe.
Otóż oferuję pomoc wszystkim mieszkającym w mojej okolicy czyli w Swiętokrzyskim, którzy zechcą do mnie podjechać.
Napraw dokonuję od razu i tylko w obecności właściciela.
Proszę pisać na PW. Moja propozycja wynika tylko z chęci pomocy początkującym strzelcom i nie biorę za to pieniędzy, jest bezpłatna.

gibber:
Obyś sie nie wp...ił na mine. Cheć pomocy szczytna, ale czy taką szlachetnością wykarze sie delikwent, ktoremu coś w łuku spieprzysz?

smox:
Dlatego napisałem, że "Napraw dokonuję od razu i tylko w obecności właściciela". Sporo się "namajstrowałem" przy łukach, mam też odpowiednie narzędzia i uważam, że z podstawowymi problemami i ustawieniami dam sobie spokojnie radę. Wiem przecież ile kosztuje łuk, nawet chiński i gdybym nie czuł się na siłach, to bym z taką propozycją nie wyszedł.

tomek86:
Super inicjatywa :)

Gre2012:
Witam
Od dluzszego czasu sledze forum ale dopiero teraz mam troche czasu zeby ogarnac lepiej temat i czegos sie nauczyc.
Dolacze swoja prosbe  w tym temacie o skonfigurowanie i ustawienie dwoch hoytow - niuansow mnostwo i fachowa rada sie przyda. Jestem z okolic Warszawy wiec jezeli jest ktos zyczliwy i dysponuje jeszcze np prasa to bede bardzo wdzieczny - oczywiscie w gre wchodzi odplanosc za poswiecony czas

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej