Autor Wątek: Cyfrowy Spinetester \ Tester strzał  (Przeczytany 13363 razy)

Dedal

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 177
Odp: Cyfrowy Spinetester \ Tester strzał
« Odpowiedź #30 dnia: Październik 05, 2019, 06:27:09 pm »
Do aplikacji dodałem opcję, która w sumie powinna tu być już od początku, czyli drukowanie wyników prosto z poziomu aplikacji. Do wydruku w łatwy sposób można dołączyć m.in. podsumowanie przetestowanego kompletu czy własne logo.


Dedal

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 177
Odp: Cyfrowy Spinetester \ Tester strzał
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 28, 2021, 02:35:36 pm »
Jakiś czas temu zacząłem prace nad nowszą wersją spinetestera. Chciałem wzbogacić urządzenie o kilka dodatkowych rzeczy, które w mojej ocenie podniosłyby funkcjonalność sprzętu.

Najważniejszą w tej wersji zmianą jest oparcie całości o inny układ scalony. Przede wszystkim pozwala to teraz spinetesterowi korzystać z łączności bezprzewodowej. Korzystając z Bluetootha i dedykowanej appki (obecnie tylko systemy Android) można będzie połączyć urządzenie ze smartfonem lub tabletem, aby mieć lepszy wgląd w wyniki. Dodatkowo, smartfony z funkcją USB OTG mogą bezpośrednio zasilać spinetester ze swojej baterii.

Zignorujcie proszę wygląd samego urządzenia na fotkach poniżej, to przerobiony do testów prototyp z pierwszego posta. ;)


Dochi

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 82
Odp: Cyfrowy Spinetester \ Tester strzał
« Odpowiedź #32 dnia: Maj 29, 2021, 01:39:43 am »
Dedal[/b[ draznisz mnie :-D
Nie potrzebuję ale chyba sobie w końcu kupię, może dzięki temu wejdę mocniej w drewniane strzały.