Forum lucznicze

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Zapraszamy do rejestracji!

Autor Wątek: Eye Blinder  (Przeczytany 395 razy)

Galus

• Forumowicz
  • **
Odp: Eye Blinder
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpnia 02, 2020, 05:48:47 pm »

Zlokalizowałem fajną blendę, przyczepiną do okularów. Będę testował i dam znać :)
przetestowałeś już blendę? ja dopiero dziś znalazłem czas by postrzelać i kawałek tektury z klamerką przyczepioną do czapki nawet nieźle się sprawdza. Początkowo trochę dziwnie mi się strzelało ale muszę przyznać ze komfort jest. Zamykając lewe oko często oprawka z okularów mi przeszkadzała i musiałem je poprawiać, a teraz nie ma tego problemu. Po pierwszym dość krótkim treningu mogę takie prowizoryczne blendy polecić, jedynym jej minusem jest jej ruszanie sie na wietrze co trochę przeszkadza i będę kombinował z jakimś innym rozwiązaniem.

Legolas

• Stały bywalec
  • Lone Wolf
Odp: Eye Blinder
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpnia 02, 2020, 06:46:36 pm »

Zlokalizowałem fajną blendę, przyczepiną do okularów. Będę testował i dam znać :)
przetestowałeś już blendę? ja dopiero dziś znalazłem czas by postrzelać i kawałek tektury z klamerką przyczepioną do czapki nawet nieźle się sprawdza. Początkowo trochę dziwnie mi się strzelało ale muszę przyznać ze komfort jest. Zamykając lewe oko często oprawka z okularów mi przeszkadzała i musiałem je poprawiać, a teraz nie ma tego problemu. Po pierwszym dość krótkim treningu mogę takie prowizoryczne blendy polecić, jedynym jej minusem jest jej ruszanie sie na wietrze co trochę przeszkadza i będę kombinował z jakimś innym rozwiązaniem.
Jeszcze nie, bo nie miałem na razie czasu trenować. Jak już będę coś wiedział to na pewno napiszę :)
Prime Black 9, 60#
Axcel Achieve XP 9",Shrewd Optum+szkło Feather's Vision IR Perfectium x6+Zbros Evolution Sight Light
Hamskea Hybrid Hunter Pro
Conquest Smackdown 30"+15"
Hamskea Insight Peep
Tru Ball Fulkrum Flex
Victory Archery 3DHV, 400 Elite