Tematy ogólne > wszystkie inne tematy związane z łucznictwem ;)

Forma łuczników

(1/4) > >>

Legolas:
Od jakiegoś czasu zastanawiam się, dlaczego tak wielu łuczników zawodowych ma sylwetki, delikatnie mówiąc nie zawodowe :P Mam na myśli, że duża ich część jest po prostu gruba. Weźmy np Reo Wilde'a, Sarę Lopez czy Mike Scholesser. Czy oni nie mają jakiś innych treningów oprócz strzelania? Nie muszą trzymać diety? Czy łucznictwo na najwyższym poziomie jest powiedzmy pół zawodowe i oni robią sobie co chcą?

smox:

--- Cytat: Legolas w Lipiec 28, 2020, 08:28:17 am ---Od jakiegoś czasu zastanawiam się, dlaczego tak wielu łuczników zawodowych ma sylwetki, delikatnie mówiąc nie zawodowe :P Mam na myśli, że duża ich część jest po prostu gruba.

--- Koniec cytatu ---
Zawodowa sylwetka? Ciekawe. Zgodził bym się gdyby chodziło o modelkę czy modela, ale łucznik? Weź takie sumo, tam im zawodnik grubszy, tym lepszy. Sądzę, że w łucznictwie tusza nie ma znaczenia.
Sam nie jestem chuderlakiem (90 kg), jednak strzelanie nie sprawia mi problemu.

Legolas:

--- Cytat: smox w Lipiec 28, 2020, 11:15:31 am ---
--- Cytat: Legolas w Lipiec 28, 2020, 08:28:17 am ---Od jakiegoś czasu zastanawiam się, dlaczego tak wielu łuczników zawodowych ma sylwetki, delikatnie mówiąc nie zawodowe :P Mam na myśli, że duża ich część jest po prostu gruba.

--- Koniec cytatu ---
Zawodowa sylwetka? Ciekawe. Zgodził bym się gdyby chodziło o modelkę czy modela, ale łucznik? Weź takie sumo, tam im zawodnik grubszy, tym lepszy. Sądzę, że w łucznictwie tusza nie ma znaczenia.
Sam nie jestem chuderlakiem (90 kg), jednak strzelanie nie sprawia mi problemu.

--- Koniec cytatu ---
Chodziło mi o sylwetkę profesjonalnego sportowca jakimi są łuczniczy. Podałeś przykład Sumo. Każdy wie na czym sumo polega i tutaj ten argument jest chybiony. Każdy, kto uprawia lub uprawiał jakiś sport, wie, że dieta to podstawa. I jesteś tym co jesz. Dlatego zastanawia mnie dlaczego tylu łuczników profesjonalnych ma nadwagę.

Jaco:
Pewnie lubią dobrze zjeść a że nie przeszkadza to w dobrym strzelaniu to... jedzą ;)

Grzechu A3D:

--- Cytat: Legolas w Lipiec 28, 2020, 12:02:20 pm ---
--- Cytat: smox w Lipiec 28, 2020, 11:15:31 am ---
--- Cytat: Legolas w Lipiec 28, 2020, 08:28:17 am ---Od jakiegoś czasu zastanawiam się, dlaczego tak wielu łuczników zawodowych ma sylwetki, delikatnie mówiąc nie zawodowe :P Mam na myśli, że duża ich część jest po prostu gruba.

--- Koniec cytatu ---
Zawodowa sylwetka? Ciekawe. Zgodził bym się gdyby chodziło o modelkę czy modela, ale łucznik? Weź takie sumo, tam im zawodnik grubszy, tym lepszy. Sądzę, że w łucznictwie tusza nie ma znaczenia.
Sam nie jestem chuderlakiem (90 kg), jednak strzelanie nie sprawia mi problemu.

--- Koniec cytatu ---
Chodziło mi o sylwetkę profesjonalnego sportowca jakimi są łuczniczy. Podałeś przykład Sumo. Każdy wie na czym sumo polega i tutaj ten argument jest chybiony. Każdy, kto uprawia lub uprawiał jakiś sport, wie, że dieta to podstawa. I jesteś tym co jesz. Dlatego zastanawia mnie dlaczego tylu łuczników profesjonalnych ma nadwagę.

--- Koniec cytatu ---

Im większa waga, tym łucznik jest mniej narażony na jakieś tam podmuchy wiatru i pewniej stoi się na nogach ;) 

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej