Autor Wątek: Niepełnosprawność w łucznictwie.  (Przeczytany 2733 razy)

Elf z błotnego lasu

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 44
Niepełnosprawność w łucznictwie.
« dnia: Czerwiec 09, 2020, 08:17:09 pm »
PSE Stinger max 30-70 lbs z osprzętem do łuków z górnej półki. Z góry przepraszam ale organizacja życia uległa u mnie zmianie o 180 stopni. To ma duży związek z pandemią. Nie zawsze mogę na czas odwiedzić forum i odpowiedzieć. Placówki zdrowia dosłownie są zabarykadowane, nawet na poziomi przychodni a dostanie specjalistycznych leków na recepty rwp graniczy z cudem. Ale czytam i raz jeszcze sorki. Szukam klubu w zasięgu wózka elektrycznego - pełne ładowanie 37 km. Niedawno dowiedziałem się (Googlując), że Kluby czy sekcje sportowe za przyjęcie w swoje szeregi, takich typów jak ja, mogą z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej dla osób niepełnosprawnych otrzymać spore pieniądze. Na rok 2020 zostało przydzielono, właśnie na kluby, sekcje czy fundacje zajmujące się sportem ok. 18,700,000 mil. zł. Jednym słowy za niepełnosprawnym ciągną się nie małe pieniądze, dla trenerów, asystentów, klubów w szerokim zakresie i na wiele przeróżnych udogodnień, łącznie z przebudową infrastruktury, opłatami z media itd. Więc trochę lepiej się poczułem. Okazuje się jednak, że tak naprawdę, mało kto cokolwiek wie w tym temacie. Mam nadzieję że to się skończy, teraz jak pisałem ogrom wysiłku i czasu zajmuje mi dostanie się do podstawowej placówki POZ. Pozdrawiam.





« Ostatnia zmiana: Czerwiec 09, 2020, 08:23:58 pm wysłana przez Elf z błotnego lasu »
Xpedition MX-15,  60-70 lbs
Apex Cover pro mikro, specyalty archery + soczewka
Rip-Cord
Tru Ball Max Pro plus 4.
PSE stinger max ss 30-70 Lbs
Tru Glo Range Rover mikro slider,
Trophy Ridge Whisker Biscuit,
Tru Ball Bandit.

Jaco

  • Global Moderator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 3537
Odp: Niepełnosprawność w łucznictwie.
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 09, 2020, 08:29:03 pm »
Proponowałbym Ci się skontaktować z Panem Ryszardem Bukańskim np na Facebooku. Jest on trenerem łuczników niepełnosprawnych może coś doradzi. Wrzucam również jego stronę: http://www.burykot.gorzow.pl/
Cięciwy i kable do łuków bloczkowych
maxbowstrings@gmail.com

(kontakt na maila, nie priv forumowy)


Legolas

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1218
  • Lone Wolf
Odp: Niepełnosprawność w łucznictwie.
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 09, 2020, 10:32:44 pm »
Tak, Pan Rysiu jest bardzo uprzejmy i pomocny. Miałem przyjemność odbyć trening pod jego okiem.
Mathews TRX 40, 60#
Axcel Achieve XP 9",UltraView UV3XL+szkło X-365 Focus Double Archromat x6 
Hamskea Epsilon
Conquest Smackdown 30"+15"
Hamskea Insight Peep
Scott Longhorn Hex
Victory Archery 3DHV, 400 Elite

Elf z błotnego lasu

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 44
Odp: Niepełnosprawność w łucznictwie.
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 10, 2020, 10:48:10 am »
Super. Wielkie dzięki, Jak nieco się pozbieram bo pogoda daje mi w "kość". Z pewnością skorzystam. Pozdrowienia.
Xpedition MX-15,  60-70 lbs
Apex Cover pro mikro, specyalty archery + soczewka
Rip-Cord
Tru Ball Max Pro plus 4.
PSE stinger max ss 30-70 Lbs
Tru Glo Range Rover mikro slider,
Trophy Ridge Whisker Biscuit,
Tru Ball Bandit.

Pauczo

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 479
Odp: Niepełnosprawność w łucznictwie.
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 11, 2020, 07:35:49 am »
A ja tworzę na strzelnicę coś co pewnie Cię ucieszy Elfie napisz na priv tel to wyśle fotkę