Autor Wątek: Ilu forumowiczów poluje z łukiem?  (Przeczytany 7126 razy)

Pauczo

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 479
Odp: Ilu forumowiczów poluje z łukiem?
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 01, 2020, 01:10:01 pm »
Mollo czy Dudek spusc ton....

Pauczo

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 479
Odp: Ilu forumowiczów poluje z łukiem?
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 01, 2020, 01:13:02 pm »
Ocenianie innych ludzi stało się ostatnio bardzo popularne. Zwłaszcza w internecie, gdzie oceniający czuje się bezpieczny, bo anonimowy. Ciekawe czy któryś z tych "oceniaczy" miałby odwagę stanąć twarzą w twarz z myśliwym i powiedzieć mu, że jest rzeźnikiem, katem i mordercą. Pewnie dostał by w mordę i tyle.
Nie jestem myśliwym, nigdy nie polowałem, ale sądzę, że w skrajnych warunkach dałbym radę zabić zwierzynę, wypatroszyć, usmażyć i zjeść.
Właściwie, to znacznie bliżej mi do myśliwego niż powiedzmy do "mężczyzny" w różowych leginsach i czerwoną torebeczką.
[/quote
Smox szkoda zachodu facet ma jakieś zapędy narcystyczne, typ agresywno-absorbujacy.
Pozdrawiam szkoda nerwów

$Mollo$

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 75
Odp: Ilu forumowiczów poluje z łukiem?
« Odpowiedź #32 dnia: Maj 01, 2020, 01:16:06 pm »
Do mnie to piszesz ? Napisz do kolegi który tak się rwie do mordobicia !! Leginsy różowe ? Czerwone torebki ? O czym gość w ogóle prawi ? Gdzie on żyje że takich ludzi widuje a tym bardziej takie głupoty potem wypisuje łącząc to z polowaniem . Co za typ !!
Wiesz w ogóle co to jest narcyzm ? I to ja mam zapędy agresywne?  Ty lepiej poczytaj te swoje wszystkie tematy i sobie diagnoze sam wystaw Pauczo.
Biznes nie wypalił to szukasz sposobu na ożywienie zainteresowania wokół swojej strzelnicy na różne sposoby ....
« Ostatnia zmiana: Maj 01, 2020, 01:21:39 pm wysłana przez Dudek »

Pauczo

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 479
Odp: Ilu forumowiczów poluje z łukiem?
« Odpowiedź #33 dnia: Maj 01, 2020, 01:39:36 pm »
Do mnie to piszesz ? Napisz do kolegi który tak się rwie do mordobicia !! Leginsy różowe ? Czerwone torebki ? O czym gość w ogóle prawi ? Gdzie on żyje że takich ludzi widuje a tym bardziej takie głupoty potem wypisuje łącząc to z polowaniem . Co za typ !!
Wiesz w ogóle co to jest narcyzm ? I to ja mam zapędy agresywne?  Ty lepiej poczytaj te swoje wszystkie tematy i sobie diagnoze sam wystaw Pauczo.
Biznes nie wypalił to szukasz sposobu na ożywienie zainteresowania wokół swojej strzelnicy na różne sposoby ....
Tu punkt dla Ciebie odnośnie strzelnicy z małymi wyjątkami.
Jak byś poczytal wątek z cobra prześledzić i wtedy werdykt czy jestem agresywny.
Ale jeszcze raz odnośnie strzelnicy nie mam ciśnienia trochę kasy wrzuciłem dzięki temu mam zaplecze patrząc na polskie standardy łucznicze do strzelania znakomite.
Zwierzęta 3d zombie potwory różne rodzaje łuków, altane gdzie można wedzic grilowac czy pięc chleb.
Można pójść postrzelac zjeść spokojne pomieści się 30 osób.
Teran cześć zalesiony, otwarty bardzo różne nachylenia terenu generalna można wszystko.
Teraz to cała turystyka leży ale bidy nie ma mam dwa bardzo fajne fachy które zresztą jednocześnie prowadzę.

Jaco

  • Global Moderator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 3537
Odp: Ilu forumowiczów poluje z łukiem?
« Odpowiedź #34 dnia: Maj 01, 2020, 02:04:13 pm »
Zamykam bo jak zwykle co poniektórzy nie potrafią dyskutować bez spinania się.
Cięciwy i kable do łuków bloczkowych
maxbowstrings@gmail.com

(kontakt na maila, nie priv forumowy)