Autor Wątek: Łuk wersja leworeczna  (Przeczytany 1129 razy)

gajun5

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
Łuk wersja leworeczna
« dnia: Marzec 19, 2020, 05:54:03 pm »
Witam forumowiczów,

Przeczytał FAQ i przeszukałem forum, ale nie mogę znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie. Otóż szukam swojego pierwszego łuku, chce sobie kupić przyzwoity sprzęt bloczkowy do [2000?, jeśli za tyle można dostać coś fajnego] ze wszystkimi dodatkami, żeby na długo wystarczył. Jestem leworęczny i jedyną opcję, która znalazłem jest COBRA PROTEX, dzwoniłem do kilku sklepów, które znalazłem w sieci i też tylko ten model. Gdzie mogę znaleźć łuki dla leworęcznych? skąd zamawiać? uprzejmie proszę o jakieś wskazówki lub linki z przykładowymi modelami.

Jeśli post nie jest w odpowiednim dziale, przepraszam.

Z góry dziękuje za pomoc.

pzdr
« Ostatnia zmiana: Marzec 19, 2020, 06:03:01 pm wysłana przez gajun5 »

Pauczo

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 479
Odp: Łuk wersja leworeczna
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 19, 2020, 06:58:30 pm »
Zrób sobie test szparki aby rozróżnić oko dominujące weź złóż otwarte dłonie kciuk do kciuka wskazujący do wskazujące wyciąg ręce na Maxa i zacznij zbliżać do do otwartych oczu wybierając jakiś przedmiot do obserwacji po zbliżeniu blisko twarzy zbliżają do oka które cały czas będzie widzieć przedmiot będzie okiem dominującym 

Rage

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 88
    • Stowarzyszenie KATANA Tarnobrzeg
Odp: Łuk wersja leworeczna
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 19, 2020, 07:09:51 pm »
Hmm... Też jestem leworęczny i jakoś nie miałem żadnych problemów ze skompletowaniem zestawu jaki mi się "wymarzył". Nie wiem do jakich sklepów dzwoniłeś ale.... Cobra... serio... e no ... weź się....  ;)
A tak bardziej serio - tysiąc pińcet tematów na forum co wybrać na początek. Zamów w którymś ze sklepów - w najgorszym wypadku poczekasz ze 2-3 tyg ale Ci sprowadzą.
Tatsuhebi yumi #58 :)
PSE Brute Force '17
Axcel AccuTouch Carbon Pro x41
Ripcord Code Red
Stan sx3

sipap248

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1854
Odp: Łuk wersja leworeczna
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 19, 2020, 11:20:54 pm »
Dokładnie , wybierasz sobie jakiś sprzęt do zakładanego budżetu. Czyli jeżeli masz 2000 na wszystko , to pewnie będzie to nieśmiertelny PSE Stinger. I potem zamawiasz wersje „lewą” w którymś z dobrych sklepów . Czasami na giełdzie pojawiał się jakiś lewus, ale to niestety rzadko . Wiec chyba lepiej zamówić luk w sklepie. Koło 10-14 dni i będzie u Ciebie.
PSE Supra Focus XL
Axcel Achieve Carbon 9" + Axcel AV-31
Hamskea Trynity MicroTune
Carter Whisper
BeeStinger Premier Plus 30"/10"
Victory VAP V1/Easton Lightspeed 3D/X-Buster 500

Munin

  • Gość
Odp: Łuk wersja leworeczna
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 20, 2020, 03:35:51 am »
Kolejny nadwrażliwiec który czyta więcej miedzy wierszami niż jest rzeczywiście napisane. Jak pomyślę, że tacy bezstresowcy będą rządzić tym światem to się cieszę, że nas chiński wirus wcześniej przetrzebi.

Żaden szanujący się sklep łuczniczy nie ma cobry, czyli nie dzwoniłeś do sklepu łuczniczego. Jakbyś błądził po forum to byś trafił na ranking sklepów i wiedziałbyś gdzie dzwonić. Temat sam zamykasz jako autor.