Autor Wątek: Hoyt Ignite Camo vs Bear truth  (Przeczytany 3047 razy)

Ostatnia_rchanioł

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 17
Odp: Hoyt Ignite Camo vs Bear truth
« Odpowiedź #30 dnia: Marzec 26, 2020, 01:11:24 am »
Z tym wydawaniem kasy to jest każdy by chciał jak najmniej, określiłem budżet na 1500 +- 100, ale czytam przeglądam i tak widzę że bez 2000 to taki bardzo marny start bo albo używka albo nowy ale bida model, ja rozumiem sprzęt profesjonalny musi kosztować, nie chce oszczędzać na łuku bo to podstawa, jak np rama w rowerze bo do tego mam porównanie, ale zębatki w rowerze są takie za 200 zł i takie za 20, ja kupiłem tą za 20 i okazuje się że wytrzymała więcej niż taka za 200 u kumpla w rowerze. Ok ale mówimy tu o broni i z niektórymi rzeczami nie ma kompromisów. Założenie jest podstawowe będę się uczył strzelać do tarczy ale będę chciał umieć z tego zapolować, nie mówię że będę to robił, chce poprostu mieć taką umiejętność. Łuk musi wytrzymać napewno naukę, a potem expluatacje. Nie spieszę się z wyborem doskładam kasy i jeszcze sporo poczytam, a jak będzie okazja to jeszcze postrzelamy przygodnie u kogoś. I napewno będę jeszcze dużo Was pytał.
« Ostatnia zmiana: Marzec 26, 2020, 01:22:41 am wysłana przez Ostatnia_rchanioł »