Autor Wątek: Jarek Bydgoszcz  (Przeczytany 4605 razy)

Haldir

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 60
Odp: Jarek Bydgoszcz
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 15, 2020, 10:27:16 pm »
Witam.
Trafiłem tutaj ze względu na moje wzrastające zainteresowanie łucznictwem. Od mojego ostatniego strzelania z łuku zrobionego przez dziadka minęło ponad ćwierć wieku. W tym czasie zarówno sprzęt jak i jego dostępność bardzo się zmieniła i chciałbym spróbować czegoś nowego. A nowość jaka za mną w tym momencie chodzi znajduje się m.in tutaj w ogłoszeniach sprzedaży.

http://www.forumlucznicze.pl/index.php?topic=9084.0  (Bear Paradox)

Nie za tani, nie za drogi a z jakimś dodatkowym osprzętem. Ponadto wydaje się dość łatwo konfigurowalny jeśli chodzi o jego ustawienia parametrów. Mam zamiar strzelać 1-2 w tygodniu a stopniowe może więcej.
Ja sam mam 182cm i 78kg, normalnej budowy ciała.
Jeśli są jakieś inne propozycje łuków "na początek" to chętnie wysłucham.
Pozdrawiam
182 cm wzrostu i 30 cali za mało? Hmmm albo masz stosunkowo długie ręce (nawet bardzo) albo coś źle zmierzyłeś.

Tapatalkiem. Stinger max, 70lbs, strzały, spust

Haldir
PSE Stinger Max (45lbs)
z zestawem i 12 strzałami

serek1582

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 42
Odp: Jarek Bydgoszcz
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 15, 2020, 10:57:50 pm »
Witam.
Trafiłem tutaj ze względu na moje wzrastające zainteresowanie łucznictwem. Od mojego ostatniego strzelania z łuku zrobionego przez dziadka minęło ponad ćwierć wieku. W tym czasie zarówno sprzęt jak i jego dostępność bardzo się zmieniła i chciałbym spróbować czegoś nowego. A nowość jaka za mną w tym momencie chodzi znajduje się m.in tutaj w ogłoszeniach sprzedaży.

http://www.forumlucznicze.pl/index.php?topic=9084.0  (Bear Paradox)

Nie za tani, nie za drogi a z jakimś dodatkowym osprzętem. Ponadto wydaje się dość łatwo konfigurowalny jeśli chodzi o jego ustawienia parametrów. Mam zamiar strzelać 1-2 w tygodniu a stopniowe może więcej.
Ja sam mam 182cm i 78kg, normalnej budowy ciała.
Jeśli są jakieś inne propozycje łuków "na początek" to chętnie wysłucham.
Pozdrawiam
182 cm wzrostu i 30 cali za mało? Hmmm albo masz stosunkowo długie ręce (nawet bardzo) albo coś źle zmierzyłeś.

Tapatalkiem. Stinger max, 70lbs, strzały, spust

Rozpiętość ramion od czubków wyprostowanych palców mam 194cm :D Łuk ustawiony jest na maksymalną długość naciągu 30,5". Wydaje mi się, że jest to właściwe ustawienie ale nie próbowałem innego.
Bear Archery Paradox 60#
HHA Optimizer Lite 5019
Vapor Trail Pro-V Limb Driver
Truglo Cadence 8"
Peep Sight G5 Meta
T.R.U. Ball Beast XT2

serek1582

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 42
Odp: Jarek Bydgoszcz
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 15, 2020, 11:03:28 pm »
Samo strzelanie na 20yd wychodzi (niekiedy) całkiem nieźle ale wciąż jeszcze pracuje nad właściwą postawą i ustawieniem sprzętu.

https://drive.google.com/file/d/1dtNPtT5dRHXjdGZWwwhuPNTw3fR7CYtR/view?usp=sharing

https://drive.google.com/file/d/1pu_rSnvbychLC_k0Q5HhNP9pKmuqjPLq/view?usp=sharing

To chyba najlepsze wyniki z dwóch ostatnich dni.
Bear Archery Paradox 60#
HHA Optimizer Lite 5019
Vapor Trail Pro-V Limb Driver
Truglo Cadence 8"
Peep Sight G5 Meta
T.R.U. Ball Beast XT2

Haldir

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 60
Odp: Jarek Bydgoszcz
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 16, 2020, 03:42:06 pm »
Witam.
Trafiłem tutaj ze względu na moje wzrastające zainteresowanie łucznictwem. Od mojego ostatniego strzelania z łuku zrobionego przez dziadka minęło ponad ćwierć wieku. W tym czasie zarówno sprzęt jak i jego dostępność bardzo się zmieniła i chciałbym spróbować czegoś nowego. A nowość jaka za mną w tym momencie chodzi znajduje się m.in tutaj w ogłoszeniach sprzedaży.

http://www.forumlucznicze.pl/index.php?topic=9084.0  (Bear Paradox)

Nie za tani, nie za drogi a z jakimś dodatkowym osprzętem. Ponadto wydaje się dość łatwo konfigurowalny jeśli chodzi o jego ustawienia parametrów. Mam zamiar strzelać 1-2 w tygodniu a stopniowe może więcej.
Ja sam mam 182cm i 78kg, normalnej budowy ciała.
Jeśli są jakieś inne propozycje łuków "na początek" to chętnie wysłucham.
Pozdrawiam
182 cm wzrostu i 30 cali za mało? Hmmm albo masz stosunkowo długie ręce (nawet bardzo) albo coś źle zmierzyłeś.

Tapatalkiem. Stinger max, 70lbs, strzały, spust

Rozpiętość ramion od czubków wyprostowanych palców mam 194cm :D Łuk ustawiony jest na maksymalną długość naciągu 30,5". Wydaje mi się, że jest to właściwe ustawienie ale nie próbowałem innego.
Czyli masz długie ręce :)

Tapatalkiem. Stinger max, 70lbs, strzały, spust

Haldir
PSE Stinger Max (45lbs)
z zestawem i 12 strzałami

serek1582

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 42
Odp: Jarek Bydgoszcz
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 07, 2020, 10:16:58 pm »
Uczę się zdjęcia wstawiać  :D No i pracować nad postawą, bo jak co niektóre strzały pokazują łuk jest ustawiony raczej dobrze ale czasem lekko ręka zadrży i nie wygląda to najlepiej..




« Ostatnia zmiana: Wrzesień 07, 2020, 10:36:46 pm wysłana przez serek1582 »
Bear Archery Paradox 60#
HHA Optimizer Lite 5019
Vapor Trail Pro-V Limb Driver
Truglo Cadence 8"
Peep Sight G5 Meta
T.R.U. Ball Beast XT2