Autor Wątek: Pse Stinger Max  (Przeczytany 4741 razy)

Legolas

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1218
  • Lone Wolf
Odp: Pse Stinger Max
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 29, 2019, 12:24:09 pm »
Jeśli chcesz wydać trochę więcej to rozważyłbym jeszcze Tru Balla Bone Collector Beast II.

Polecam, miałem ten spust i był bezproblemowy.
Mathews TRX 40, 60#
Axcel Achieve XP 9",UltraView UV3XL+szkło X-365 Focus Double Archromat x6 
Hamskea Epsilon
Conquest Smackdown 30"+15"
Hamskea Insight Peep
Scott Longhorn Hex
Victory Archery 3DHV, 400 Elite

Mollo999

  • Gość
Odp: Pse Stinger Max
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 29, 2019, 01:08:13 pm »
Np. Jim Fletcher .44, 7 lat bezawaryjnego działania u mnie ;) Tylko weź wersję zapinaną na klamrę. Jeśli chcesz wydać trochę więcej to rozważyłbym jeszcze Tru Balla Bone Collector Beast II. No ale za 380 zł u Dawida możesz mieć już spust palcowy jak np Hot Shot Vapor.
Hot Shot Vapor 3 jest na giełdzie za 300zl  ;)

Hunter91

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 38
Odp: Pse Stinger Max
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 29, 2019, 06:39:12 pm »
Np. Jim Fletcher .44, 7 lat bezawaryjnego działania u mnie ;) Tylko weź wersję zapinaną na klamrę. Jeśli chcesz wydać trochę więcej to rozważyłbym jeszcze Tru Balla Bone Collector Beast II. No ale za 380 zł u Dawida możesz mieć już spust palcowy jak np Hot Shot Vapor.

Sam zastanawiałem się nad pierwszym spustem, chciałem kupić tego Fletchera to sprzedawca odradził mi ponieważ spusty te nie są już tak dobre jak kiedyś. Podobno marka została wykupiona i produkty wychodzą z chińskiej fabryki. Chciałem kupić Hot Shot Vapor ale nie było aktualnie na stanie tego którego chciałem więc dałem się namówić na Beast II nadgarstkowy, strzelam z niego intensywnie dwa miesiące i uważam, że jest warty swojej ceny, jestem mega zadowolony  :)