Autor Wątek: Różnice w wadze strzały  (Przeczytany 3951 razy)

Mollo999

  • Gość
Odp: Różnice w wadze strzały
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 04, 2019, 09:58:26 pm »
Humungus broń Boże się nie obraź ale twoja postać mnie bardzo bawi. Widząc twoją stopkę z majonezem i suwmiarką  mam od razu przed oczami człowieka w za dużej czapie i kołczanem z wiadra i jak dodam do tego twój charakter pisania .....zastanawiam się po prostu o co tu chodzi , czy to prawdziwy profil czy może ktoś z wielkim poczuciem humoru tak to wszystko reżyseruje . Pozdrawiam

humungus

  • Gość
Odp: Różnice w wadze strzały
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 05, 2019, 12:12:36 am »
zapraszam do wro, popykamy troszkę

Grzechu A3D

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 358
Odp: Różnice w wadze strzały
« Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 05, 2019, 09:12:00 am »
Poczekałem chwilę aż się wypstrykacie. To teraz do meritum...martwić się, czy olać?

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Jeśli masz kasę to żadne zmartwienie  ;) Jeździj tymi strzałami aż je zajeździsz na amen, ale taki rezerwowy komplecik dobrych strzał do poważnych zawodów trzeba posiadać.

Warto też się zastanowić czy strzelać do mat piankowych czy pilśniowych, rachunek jest taki że w na matach piankowych mniej się zużywają strzały ale mata jest droższa od pilśniowej w której to strzały zużywają się szybciej  ;D 
Łuk - Mathews TRX-38 50#
Łuk - Mathews TRX-38 G2 50#
Stab - B-Stinger 33''
Cel - Shibuya Ultima Carbon CPX 365 "9" / SHREWD 0,75"
Podst - Spot Hogg EDGE
Spust - Tru Ball Fulkrum, Tru Ball GOAT, Tru Ball Executive
Strzał - Vap1; X23; XX75

aversecube

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 126
Odp: Różnice w wadze strzały
« Odpowiedź #33 dnia: Grudzień 05, 2019, 09:35:32 am »
Poczekałem chwilę aż się wypstrykacie. To teraz do meritum...martwić się, czy olać?

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Jeśli masz kasę to żadne zmartwienie  ;) Jeździj tymi strzałami aż je zajeździsz na amen, ale taki rezerwowy komplecik dobrych strzał do poważnych zawodów trzeba posiadać.

Warto też się zastanowić czy strzelać do mat piankowych czy pilśniowych, rachunek jest taki że w na matach piankowych mniej się zużywają strzały ale mata jest droższa od pilśniowej w której to strzały zużywają się szybciej  ;D

Dzięki  :)
Mathews TRX 7 56#
AXCEL CXL 9" + UltraView UV3XL
Hamskea Micro Tune Hibryd Target Pro
Shrewd Stabilizer RevX 30"/14"
Trufire Synapse
Victory 3DHV 400 / Victory V-TAC 23