Autor Wątek: Mata field logic storm  (Przeczytany 1114 razy)

Przemo80

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 22
Mata field logic storm
« dnia: Styczeń 04, 2020, 08:35:52 am »
Witam czy któryś z kolegów może mi powiedzieć jak spisuje się mata field logic storm

Pogan89

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
Odp: Mata field logic storm
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 04, 2020, 03:21:48 pm »
Ja posiadam DELTA McKENZIE SPEEDBAG 20/20, a to pewnie to samo w innym opakowaniu. Moja dobrze wylapuje, latwo sie wyciaga strzaly. Oddalem w nia poki co okolo 500 strzal i wyglada bdb. Z tym ze nastepne co kupie to sprasowana odziez ktora na allegro kosztuje 25zl za 10kg kostke. Wiec jezeli nie masz nic to moze warto pomyslec nad takim tanim czysciwem

Mollo999

  • Gość
Odp: Mata field logic storm
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 04, 2020, 04:05:56 pm »
Też mam speed bag od McKenzie ale 24 calowy.  Daje radę.  W tego typu celach zwracasz uwagę na to z czego wykonany jest zewnętrzny worek bo wypełnienie to przeważnie ubite szmaty/ czysciwo i takie sprawdza się najlepiej . Miałem wcześniej Buldog House czy coś w tym stylu i nie wytrzymał 10 dni ( słabe obicie zewnętrzne i gęsta plastikowa wata w środku) . Tworzywo zewnętrzne żeby przyjąć dużą ilość strzał musi rozchodzić się na boki ale nie pękać przy kontakcie ze strzałą. Jeszcze innym wyjściem może być zakup zewnętrznego worka np Morrell yellow jacket i wypełnienie go szmatami samemu.