Autor Wątek: Twórca "cięciw" poszukiwany / bloczek  (Przeczytany 1559 razy)

prokuna

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 127
Twórca "cięciw" poszukiwany / bloczek
« dnia: Październik 10, 2019, 09:52:43 pm »
Witam,
Poszukuje sprawdzonego wytwórcy cięciw, który będzie ją również w stanie wymienić wraz z kablami . Luk bloczkowy.
Takiego, który nie tylko wykona w/w zgodnie z sztuką, z zastosowaniem najlepszych materiałów - ale przy montażu nie uszkodzi czy porysuje camów, ramion czy innych elementów.
Interesuje mnie rejon Poznania, ostatecznie cała Wielkopolska. Luk chciałbym dostarczyć osobiście, wysyłka nie wchodzi w grę.

Pozdrawiam,
Bartosz
Hoyt ultramag xt2000
podstawka spot hogg infinity
celownik hha optymizer lite ultra + 2/3oś + lens kit hha
i cała reszta

kahles

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 78
Odp: Twórca "cięciw" poszukiwany / bloczek
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 11, 2019, 12:40:15 am »
Masz na forum naszego moderatora Jaco wiec nie wiem dlaczego utrudniasz sobie życie...?
Może w Wielkopolsce Ci ktoś wymieni cięciwę i kable ale nie sądzę by ktoś je u nas robił (pomijam pewien serwis o któym tu niezbyt dobrze piszą...)
Podasz długości choć sadzę że nasz Bowstringmaker ma tabele i dane Twojego łuku  wiec Ci ukręci co trzeba...choćby na podstawe tego https://s3.hoyt.com/uploads/2019/a44b0082153f3b1f95322632b4cef12b69f48e93.pdf
https://s3.hoyt.com/uploads/2019/a479e38f95a04ed3da11e7569cee5f7b63744db4.pdf
Hoyt RedWRX Turbo 70# Carbon ProStack 8''
Hamskea Hunter Micro Hybrid
Hamskea  Hybrid Target Pro MicroTune
Axcel Accutouch Carbon Pro 0.19 AV41; Axcel Rheo Tech PRO 0.01'' 5pins;React H5
Scott Archery Little Goose
Carter Plain 1,VAPOR REALTREE XTRA

prokuna

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 127
Odp: Twórca "cięciw" poszukiwany / bloczek
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 11, 2019, 01:50:32 am »
Do Pana Jaco pisałem, namiary i cennik mam.
Niestety to 2-gi koniec Polski, a wysyłka nie wchodzi w grę (mam bardzo złe doświadczenia dot. wysyłki łuków).
Dlatego poszukuje sprawdzonego rzemieślnika, w rejonie Wielkopolski, ewentualnie Bydgoszcz, Bory Tucholskie).

Pozdrawiam
Hoyt ultramag xt2000
podstawka spot hogg infinity
celownik hha optymizer lite ultra + 2/3oś + lens kit hha
i cała reszta

sipap248

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1854
Odp: Twórca "cięciw" poszukiwany / bloczek
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 11, 2019, 11:44:48 am »
Kilka razy wysyłałem luk i po zakupie tez kilka otrzymałem wysyłkowo i nigdy się im nic nie stało. No , ale to twój wybór. Tylko czy nie lepiej wysłać do pewnej, potwierdzonej osoby niż szukać kogoś aby było blisko?
PSE Supra Focus XL
Axcel Achieve Carbon 9" + Axcel AV-31
Hamskea Trynity MicroTune
Carter Whisper
BeeStinger Premier Plus 30"/10"
Victory VAP V1/Easton Lightspeed 3D/X-Buster 500

Herr Otto Flick

  • Global Moderator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 381
Odp: Twórca "cięciw" poszukiwany / bloczek
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 11, 2019, 11:46:09 am »
Kilka razy wysyłałem luk i po zakupie tez kilka otrzymałem wysyłkowo i nigdy się im nic nie stało. No , ale to twój wybór. Tylko czy nie lepiej wysłać do pewnej, potwierdzonej osoby niż szukać kogoś aby było blisko?
+1

Marcin Borowski

  • Stowarzyszenie
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 664
  • operator bloczka
Odp: Twórca "cięciw" poszukiwany / bloczek
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 11, 2019, 01:16:29 pm »
Kilka razy wysyłałem luk i po zakupie tez kilka otrzymałem wysyłkowo i nigdy się im nic nie stało. No , ale to twój wybór. Tylko czy nie lepiej wysłać do pewnej, potwierdzonej osoby niż szukać kogoś aby było blisko?
+1
Jak zabezpieczysz i opiszesz przesyłkę tak będą traktować i tak dojdzie...... Ja nigdy problemu nie miałem z przesyłką....... Zrób sobie z kartonu zabezpieczenie bloczków ramion itp kilkoma warstwami tak by jak wsadzisz wsadzisz do pudła / owiniesz streczem było wszystko ciasno bez luzów i daleko od zewnętrznej warstwy i będzie dobrze (tak zabezpiecz by nawet w razie upadku paczki było dobrze)
Jeśli Ci pasuje okolice poznania to może i Choszczno.... 120km od poznania jakieś. Tam robi Stanisław cięciwy ale czy "na kolanie" Ci zrobi to nie wiem bo po skręceniu daje cięciwie trochę czasu by się ułożyła zanim porobi owijki albo jakoś tak - nie wnikałem ale zazwyczaj 1-2 dni czekałem na odbiór łuku.....
TRG7 59# / Strother SX1 70#
Axcel Achive/  accutouch + CBE/x41/x31...
Nap Smartrest /Vapor limb driver
BeeStinger microhex 33",15",12"
"czekulatka" insideoutX
Vap V1 400/ X-buster 400/ eclipse 2315
W wolnych chwilach tradycyjny kijek i bambusy z Aliexpres