Autor Wątek: Witam wszystkich łuczników i łuczniczki z Warszawy  (Przeczytany 2088 razy)

evangelion_1942

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
Witam wszystkich łuczników i łuczniczki z Warszawy
« dnia: Wrzesień 04, 2019, 11:34:07 am »
Witam. Jestem początkującym łucznikiem i chciałbym poznać kogoś kto jest już w temacie strzelania jak i settingu łuków bloczkowych. Posiadam łuk bloczkowy PSE Fever - 2015, jestem jego drugim właścicielem i powiedzmy że już kilka razy z niego strzelałem ale dzielić hobby sam ze sobą to trochę nudne. Niestety w tym roku jeszcze nie strzelałem i stąd moje pytanie, czy ktoś byłby chętny i zna fajne miejsce do postrzelania w Warszawie?
PS. Nie jestem Warszawiakiem, mieszkam tu od roku ale za względu na moją pracę w systemie delegacyjnym jestem tylko kilka dni w miesiącu, teraz akurat urlopik do 4 października.

Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu


Munin

  • Gość
Odp: Witam wszystkich łuczników i łuczniczki z Warszawy
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 04, 2019, 12:49:42 pm »
Szukaj na Facebooku Wiślana ścieżka łucznicza oraz Warszawska grupa łucznicza -siekierki. Jest dużo innych jeszcze ale o tym dowiesz się na miejscu.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 04, 2019, 04:30:39 pm wysłana przez Munin »

Bartoliomeus

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 49
Odp: Witam wszystkich łuczników i łuczniczki z Warszawy
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 04, 2019, 04:23:05 pm »
Cześć, albo możesz spróbować jednego z klubów. Nie wiem w jakiej dzielnicy mieszkasz, ale na Ursynowie masz Klub Robin Hooda z bardzo dobrym trenerem, Panem Żarnowieckim, płaci się za każde zajęcia jakąś niedużą kwotę, kojarzę że koło 20 zeta. Masz na Bielanach klub koło Łuksportu, nigdy tam nie strzelałem, ale ponoć fajnie. Masz na Bemowie Łuczniczą Ścieżkę 3D, wjazd z własnym sprzętem to 30 zeta, ale są tarcze i ogromny teren z figurami i obcymi, jest tylko ograniczenie mocy łuków bloczkowych, to byś się musiał dogadać. Niedaleko w Ożarowie masz Ożarowiankę, ale tam oplacasz karnety miesięczne. Zawsze w tych miejscach spotykałem spoko ludzi, bardzo otwartych, z różnym sprzętem i rzadko kiedy strzelałem sam :) a często była opcja żeby wypróbować różne cacka, tak się zarazilem łukiem wschodnim :)

Masud

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 186
Odp: Witam wszystkich łuczników i łuczniczki z Warszawy
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 27, 2019, 07:25:08 am »
Cześć. Też z Warszawy ale raczej w tradycyjnych łukach. Miejsc do strzelania jest sporo. Wiślana ścieżka chyba nie do końca działa ale jest na Pradze klub 560 na Jagielońskiej. Na Marymoncie tory Łuksportu na Potockiej 1. Fajne miejsce z możliwością strzelania do 70 metrów. Pogoogluj. Pozdrawiam.
Bloczek: Bear Approach HC (2019) 60#
Konny: Nomad Black Shadow 48" 35#
Wschodni: Oak Ridge Sado Bamboo 52" 35#
Longbow: Buck Trail Metis 60" 30#
Barebow: Winners Explore DX + KAP Winstorm 2 Carbon Foam Limbs.

Masud

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 186
Odp: Witam wszystkich łuczników i łuczniczki z Warszawy
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 14, 2020, 09:45:27 pm »

Witaj. Zapraszamy na facebooka na stronę Warszawskie Forum Łucznicze. Trwają tam prace nad urządzeniem fajnej niekomercyjnej strzelnicy łuczniczej i parkuru w Warszawie. Być może będziesz cjciał tam strzelać.
https://m.facebook.com/groups/615156772762158?group_view_referrer=profile_browser
Bloczek: Bear Approach HC (2019) 60#
Konny: Nomad Black Shadow 48" 35#
Wschodni: Oak Ridge Sado Bamboo 52" 35#
Longbow: Buck Trail Metis 60" 30#
Barebow: Winners Explore DX + KAP Winstorm 2 Carbon Foam Limbs.