Autor Wątek: Podejrzany łuk bloczkowy z olx  (Przeczytany 3620 razy)

prokuna

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 127
Podejrzany łuk bloczkowy z olx
« dnia: Czerwiec 14, 2019, 04:50:31 pm »
Tak się zastanawiam, czy to nie przypadkiem ten sam łuk? Nie stwierdzam faktu (mogę się mylić), jestem ciekawy co o tym myślicie?

ogłoszenie na olx dotyczące czarnego (przemalowanego z pomarańczowego, złotego). Ta sama podstawka, te same (ramiona i reszta?). Nawet kolor cięciw ten sam?:)))
https://www.olx.pl/oferta/hoyt-podium-x37-elite-50-60-luk-bloczkowy-tarczowy-olimpijski-CID767-IDAezn7.html#c977b295f2

ogłoszenie z naszego forum:
http://www.forumlucznicze.pl/index.php?topic=8415.0
nie aktualne z olx: https://www.olx.pl/oferta/luk-bloczkowy-hoyt-podium-x37-elite-dodatki-uszkodzony-CID767-IDzbI3u.html

Czy ktoś nie chce zrobić interesu życia?:)) Kupił, ?naprawił? i chce sprzedać? I przypadkiem zapomniał wspomnieć, że majdan był pęknięty? Nie stwierdzam faktu, mogę się mylić - ale dziwnie to wygląda.
Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 14, 2019, 05:11:49 pm wysłana przez prokuna »
Hoyt ultramag xt2000
podstawka spot hogg infinity
celownik hha optymizer lite ultra + 2/3oś + lens kit hha
i cała reszta

humungus

  • Gość
Odp: Podejrzany łuk bloczkowy z olx
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 14, 2019, 05:30:40 pm »
wysoce prawdopodobne, że to ten sam, stara cięciwa pod kolor majdanu była, ale te Hoyty coś niechodliwe są, i ceny też nie trzymają, coś z nimi jest, że ludzie się ich pozbywają za śmieszne pieniądze

prokuna

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 127
Odp: Podejrzany łuk bloczkowy z olx
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 14, 2019, 05:35:37 pm »
Z tego co widzę ta sama podstawka z blachą, te same dodatki, kolory cięciw. Z tego co pamiętam pęknięty też był tego samego koloru (jak ten przed przemalowaniem na czarny). Nie stwierdzam faktu, bo mogę się mylić. Ale uczulam.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 14, 2019, 05:39:09 pm wysłana przez prokuna »
Hoyt ultramag xt2000
podstawka spot hogg infinity
celownik hha optymizer lite ultra + 2/3oś + lens kit hha
i cała reszta

Dedal

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 177
Odp: Podejrzany łuk bloczkowy z olx
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 15, 2019, 01:35:49 am »
Cytuj
Czy ktoś nie chce zrobić interesu życia?:)) Kupił, ?naprawił? i chce sprzedać? I przypadkiem zapomniał wspomnieć, że majdan był pęknięty? Nie stwierdzam faktu, mogę się mylić - ale dziwnie to wygląda.

Prawdopodobnie się nie mylisz. Ten gość cały czas zaśmieca Targowisko na FB "okazjami" typu np. różny szmelc z Aliexpress po kilkukrotnie wyższej cenie. Wcześniej gdy ktoś w komentarzu ośmielił się na jakąś krytykę sprzedawanych przez niego sprzętów, czy to odnośnie ceny, czy jakości, od razu usuwał komentarze. Po zmianie regulaminu (że nie wolno usuwać/wyłączać komentarzy pod ofertami) zaczął usuwać całe swoje wpisy gdy tylko ktoś się w komentarzach negatywnie odezwał i potem wrzucał za jakiś czas ten sam wpis na nowo. Zatem do uczciwych sprzedawców to on raczej nie należy.

Zresztą tu na forum też co jakiś czas coś wrzuca.

prokuna

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 127
Odp: Podejrzany łuk bloczkowy z olx
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 15, 2019, 10:32:44 am »
Mysle, ze ten temat warto przeniesc w bardziej widoczne miejsce.
Pozdrawiam
Hoyt ultramag xt2000
podstawka spot hogg infinity
celownik hha optymizer lite ultra + 2/3oś + lens kit hha
i cała reszta

humungus

  • Gość
Odp: Podejrzany łuk bloczkowy z olx
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 15, 2019, 10:01:34 pm »
a propos tych hójtów podium https://www.youtube.com/watch?v=FOYV7rVlg2s od 27 minetki oglądajcie, ciekawe słowa Steven Hann rzecze

Herr Otto Flick

  • Global Moderator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 381
Odp: Podejrzany łuk bloczkowy z olx
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 15, 2019, 10:06:11 pm »

Perlpa

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 31
Odp: Podejrzany łuk bloczkowy z olx
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 15, 2019, 03:05:53 pm »
Rozmawiałem telefonicznie z tym gościem od Hoyt'a na OLX.
Faktycznie odniosłem wrażenie że coś kręci, nie wiedział nic o specyfikacji łuku, temat stanu zbywał stwierdzenie, że jest super. Przy pytaniu o dodatkowy osprzęt odburknął, że już wszystko sprzedał (?).
Dlatego dałęłm sobie spokój z tą sztuką i tym sprzedającym.
PSE Supra Max 54#
Shibuya Ultima CPX 520 + MAC Ten Zone
Spot Hogg EDGE
Carter Target 4+
Easton Powerflight 400

Samick Sage 25#
Shibuya Dual Click
Avalon Tyro 700