Autor Wątek: Konserwacja Łuku  (Przeczytany 1304 razy)

aversecube

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 126
Konserwacja Łuku
« dnia: Maj 05, 2019, 12:35:08 pm »
Witam, wczoraj na zawodach (dość ekstremalnych jak na mojego X compa) miałem delikatny poślizg i poleciałem z łukiem w konkretne błoto, jako, że strzelaliśmy w deszczu od dobrych kilku godzin sprzęt był całkowicie przemoczony, ale doszło do tego całkowite uwalenie w ciapie. Zaraz po zakończeniu zawodów - bo wypadek miał miejsce po ostatnim strzale - cały łuk opłukałem z tego syfu wodą niegazowaną, a w domu od razu poszedł pod prysznic i do suszenia. Teraz wszystko wygląda ok. Pytanie czy muszę jakoś specjalnie o niego zadbać, czy to, że to jest konstrukcja oparta na konstrukcji łuku myśliwskiego - a więc takiego który narażony jest na takie przygody - wystarczy tylko taka kąpiel. Cięciwy i kable zostały świeżo pociągnięte woskiem tuż przed zawodami, więc tutaj raczej wszystko jest ok.     
Mathews TRX 7 56#
AXCEL CXL 9" + UltraView UV3XL
Hamskea Micro Tune Hibryd Target Pro
Shrewd Stabilizer RevX 30"/14"
Trufire Synapse
Victory 3DHV 400 / Victory V-TAC 23

gibber

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 955
Odp: Konserwacja Łuku
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 05, 2019, 01:52:07 pm »
Nic mu nie bedzie.
Mathews V3 31, Elite Impulse, Gillo G1, Border Hex

sulik8022

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Konserwacja Łuku
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 04, 2019, 07:56:33 pm »
Witam Mam prośbę chcę porozmawiać ze specjalistą od strojenia łuków i tuningu 519555446 proszę o kontakt. Z góry dzięki

vellkan

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 595
Odp: Konserwacja Łuku
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 04, 2019, 10:47:30 pm »
Witam Mam prośbę chcę porozmawiać ze specjalistą od strojenia łuków i tuningu 519555446 proszę o kontakt. Z góry dzięki

A co chcesz wiedzieć? Może pomożemy, a jak nie to pisz do @Jaco albo Pawła z Broadhead.
Mathews TRX38 50"
Shibuya CBX+ Viper 1 3/4"
Trophy Taker Spring Steel 2 Micro
BeeStinger Premium Elite + BeeStinger Sidebar Elite
Truball HBC
VAP V1 450
W wolnej chwili: Win&Win Black Wolf 44"
Były: PSE Phenom / PSE Supra / Hoyt Podium