Autor Wątek: Poe Lang Assassin  (Przeczytany 5689 razy)

smox

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 447
Odp: Poe Lang Assassin
« Odpowiedź #30 dnia: Październik 10, 2019, 09:42:20 am »
Poszperałem trochę w internecie i dowiedziałem się, że u nas Poe Langa Assassina można kupić za około 1300 zł. W Rosji łuk ten nazywa się Interloper Assassin i kosztuje 20000 rubli (około 1200 zł, a w USA dostępny jest pod nazwą Vulcan i kosztuje $399.99

Nie strzelałem z tego łuku, więc nie wiem jak strzela, ale jako takie pojęcie daje ten filmik -  https://www.youtube.com/watch?v=xcM5Su2M2RE
Man Kung MK-CB75
Podstawka Maximal Eraser
Celownik Kinetic Stark z lipkiem 0.5
Strzały Easton PowerFlight
Spust nadgarstkowy Poe Lang

Masud

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 186
Odp: Poe Lang Assassin
« Odpowiedź #31 dnia: Październik 10, 2019, 11:30:01 am »
Ja z chińczyków nie strzelałem. Ale kupiłem (chciwość zwana błędnie oszczędnością) sporo chińskiego wyposażenia np. trzy tuziny strzał. Długo mnie sumienie bolało zanim podjąłem słuszną decyzję i wyrzuciłem. Tylko grott i noki zostawiłem... reszta do kosza. Podobnie maszynkę do klejenia lotek. Innych pieduł nie pamiętam. Jedyne co nie trafiło do kosza to zekiery ale mam pięć i każdy niewygodny. Nawet zabawki typu kołczan wyrzuciłem. Za to torba na łuk mi została. Obawiam się że z łukiem może być podobnie. Powiadają: jak chcesz kupić tanio i dobrze to kupisz dwa razy. Łuk bloczkowy to w sumie skomplikowana konstrukcja wymagająca dokładności wykonania i jakości surowca.
Bloczek: Bear Approach HC (2019) 60#
Konny: Nomad Black Shadow 48" 35#
Wschodni: Oak Ridge Sado Bamboo 52" 35#
Longbow: Buck Trail Metis 60" 30#
Barebow: Winners Explore DX + KAP Winstorm 2 Carbon Foam Limbs.