Autor Wątek: E-LUK.PL - ostrzeżenie dla potencjalnych klientów  (Przeczytany 2149 razy)

michalskand

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
E-LUK.PL - ostrzeżenie dla potencjalnych klientów
« dnia: Maj 02, 2019, 06:52:25 pm »
Gorąco odradzam zakupy w E-LUK.PL! W sierpniu 2018 zakupiłem Bowtecha Carbon Icon. Po 8 miesiącach niezbyt intensywnego użytkowania łuku podczas prawidłowo oddanego strzału cięciwa pękła dokładnie w miejscu peep-sightu. Strzała nie ma żadnych uszkodzeń, nock jest cały. Peep-sight był zakładany oczywiście przez sklep. Po telefonicznym kontakcie wysłałem łuk do sklepu. Ze względu na długi brak kontaktu zadzwoniłem i usłyszałem dokładnie "a skąd mamy wiedzieć, czy pan nie grzebał nożem przy peep-sightcie". Kto k**** grzebie nożem gdziekolwiek przy łuku, a co dopiero cięciwie? Naprawy gwarancyjnej mi odmówiono i zaproponowano wymianę cięciwy na MÓJ koszt. Podkreślam, że nie jest to mój pierwszy łuk, nie strzelam od wczoraj, nigdy nie zaliczył suchego strzału i nigdy nie używałem zbyt lekkich strzał. Dodatkowo dowiedziałem się od pracownika z którym rozmawiałem, że w przypadku cięciw sklep ZAWSZE z urzędu zakłada winę użytkownika. Dlatego jeszcze raz odradzam jakiekolwiek zakupy w tym sklepie.

gibber

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 955
Odp: E-LUK.PL - ostrzeżenie dla potencjalnych klientów
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 03, 2019, 08:01:29 am »
Jaki peep Ci założono? Niektóre są po prostu znane z tego, że zjadają cięciwę. RAD, G5...
Mathews V3 31, Elite Impulse, Gillo G1, Border Hex