Autor Wątek: Łuk take down + osprzęt  (Przeczytany 1626 razy)

Idefix

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
Łuk take down + osprzęt
« dnia: Styczeń 15, 2019, 08:50:36 am »
Niestety z braku miejsca a raczej jego ograniczenia, jestem zmuszony wystawić na sprzedaż łuk jakim jest Buck Trail Cougar o sile naciągu 45#,oczywiście w wersji RH. Łuk jest w moim posiadaniu od 3 lat i jestem jego drugim właścicielem. Z łuku nie padł ani jeden "suchy" strzał, a ramiona nie są powichrowane. W łuku jak co roku w styczniu mam to w zwyczaju została założona nowa flamandzka cięciwa z tłumikami aby ją delikatnie wyciszyć. Co do łuku nie mam do niego żadnych zastrzeżeń, jego stan oceniam na dobry z plusem, ponieważ znajdą się jakieś drobne rysy na ramionach od chodzenia po lesie. Chociaż i tak myślę że to trochę zaniżona ocena ale gdyby ktoś był perfekcjonistą to uprzedzam z góry.
Do łuku jest 6 lub 8 strzał karbonowych o spinie 500 przyciętych na 29" easton powerflight, taka sama liczba strzał karbonowych ale w pełnej długości. Wszystkie oczywiście oklejone naturalnymi lotkami. Jeśli nowy nabywca będzie chętny mogę dorzucić kilka promieni aluminiowych do strzał np. z tępymi grotami. Fajna opcja do strzelania w konary leśne, polecam. Oczywiście skoro strzały to i kołczan na plecy buck trail oraz skórka na palce, (ten naciąg już czuć na palcach więc jest przydatna). Do zestawu dorzucam oczywiście kilka zapasowych rzeczy typu nocki, lotki, wosk.
Cena jaka mnie interesuje to 750 złotych plus koszt przesyłki,myślę że cena jest jak najbardziej odpowiednia jak za taki zestaw.
Oczywiście negocjacje w granicach rozsądku są jak najbardziej brane pod uwagę, także zapraszam do kontaktu.

Idefix

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Łuk take down + osprzęt
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 19, 2019, 01:31:10 am »
Mała obniżka na równe 700 za zestaw.

Idefix

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Łuk take down + osprzęt
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 18, 2019, 03:16:34 pm »
Up na 600