Autor Wątek: cześć, Mariusz z Wrocławia  (Przeczytany 1979 razy)

humungus

  • Gość
cześć, Mariusz z Wrocławia
« dnia: Styczeń 10, 2019, 07:24:28 pm »
jeszcze bez łuku, ale myślę poważnie o bloczku do tarczy ( wychowałem się na trylogii Rambo :)

w młodości strzelałem z różnych samoróbek, także z kuszy ( wtedy jeszcze nie trzeba było mieć pozwolenia)

jeśli są tu oldboje zrzeszeni w jakichś klubach łuczniczych we Wro to niech dadzą znać :D

koło domu mam UKS Talent - ale wiekowo chyba się już nie łapię, a sekcja bloczkowa chyba mieści się na Księżu?

kahles

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 78
Odp: cześć, Mariusz z Wrocławia
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 10, 2019, 09:07:27 pm »
Witaj.
Rambo strzelał do tarczy?  ;D
Hoyt RedWRX Turbo 70# Carbon ProStack 8''
Hamskea Hunter Micro Hybrid
Hamskea  Hybrid Target Pro MicroTune
Axcel Accutouch Carbon Pro 0.19 AV41; Axcel Rheo Tech PRO 0.01'' 5pins;React H5
Scott Archery Little Goose
Carter Plain 1,VAPOR REALTREE XTRA

humungus

  • Gość
Odp: cześć, Mariusz z Wrocławia
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 11, 2019, 08:31:06 am »
nie, ale bardzo mnie to zainspirowało, w sumie można powiedzieć, że troszkę polował ale ten jego łuk zdaje się był dość długi, więc nie był to typowo myśliwski sprzęt mam na myśli 2 część  ;)

Munin

  • Gość
Odp: cześć, Mariusz z Wrocławia
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 11, 2019, 10:24:30 am »
Jeśli dobrze pamiętam w drugiej części John Rambo używał Hoyta Spectry, lh zresztą jak wszystkich swoich łuków.

humungus

  • Gość
Odp: cześć, Mariusz z Wrocławia
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 11, 2019, 11:34:10 am »
Jeśli dobrze pamiętam w drugiej części John Rambo używał Hoyta Spectry, lh zresztą jak wszystkich swoich łuków.

dzieki za info , właśnie chciałem wygooglować z czego on strzelał, ciekawi mnie, testował ktoś ten łuk? ciekawe jaką to się ma do współczesnych konstrukcji, widać, że bloczki mają małą średnicę za to ramiona sprawiają wrażenie długich i relatywnie miękkich


wygooglowane : For Rambo III Stallone used a Hoyt ProVantage with a 90 lb

In the new movie "Rambo" , Stallone reportedly used a Hoyt Matrix and a Hoyt Gamemaster in the film. He requested the Gamemaster at 70# and traded for 50# limbs after a few weeks. This apparently has to do with the fact that he's expected to remain at full draw for unreasonable lengths of time during the filming process.

http://www.cartertown.com/rambobows.htm

możę warto zrego zrobić osobny wątek, powiem szczerze, jaram sie tym :D
« Ostatnia zmiana: Styczeń 11, 2019, 11:44:00 am wysłana przez humungus »

T0M3K

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 24
Odp: cześć, Mariusz z Wrocławia
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 23, 2019, 07:18:18 am »
Witam kolegów z wro,
Miło poznać, jeśli któryś wiedział gdzie mogę znalesc budżetowe strzały był bym wdzięczny z góry dzięki