Autor Wątek: Toppoint m1  (Przeczytany 3671 razy)

Danny88

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
Toppoint m1
« dnia: Styczeń 09, 2019, 10:30:37 am »
Witam w sklepie centrum łucznicze polecono mi taki zestaw toppoint m1, co sądzicie o takim wyborze, czy lepiej szukać używanego stingera?

http://www.centrum-lucznicze.pl/produkt/1301,luk-bloczkowy-topoint-m1-70-lbs-320-fps-pelny-zestaw-hit-cenowy-dostepne-od-reki

Dedal

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 177
Odp: Toppoint m1
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 09, 2019, 11:56:21 am »
Tak jak nie mam nic przeciwko zakupom z Chin i sam mam sporo sprzętu od "majfrendów", w tym kilka łuków (zwykłych T/D), tak na zakup chińskiego bloczka bym się chyba nie odważył. Przy takiej kasie moim zdaniem nie warto ryzykować i lepiej nieco dołożyć do sprawdzonego sprzętu, z którego serwisowaniem nie będzie problemów.

Z tym M1 niby masz cały zestaw, ale znając życie i tak będziesz musiał wymienić większość rzeczy z uwagi na ich kiepską jakość. Do tego typu paczek pakuje się wszystko co najtańsze, by tylko wizualnie było tego jak najwięcej i by w ten sposób przyciągnąć "żółtodziobów".

Ogólnie ze sprzętem z Chin jest trochę loteryjnie. Jak masz trochę szczęścia, to dostajesz coś dobrego w bardzo niskiej cenie. Jak trafisz mniej szczęśliwie, to zostajesz z kosztownym bublem. Tutaj jest co prawda małe zabezpieczenie, bo kupujesz w polskim sklepie, więc będzie jakaś gwarancja. Sam jednak musisz sobie odpowiedzieć czy dla tych dwóch czy trzech stówek naprawdę warto pchać się w dość niepewny łuk.

Danny88

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: Toppoint m1
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 09, 2019, 10:25:18 pm »
Koledzy znalazłem jeszcze coś takiego, czy ktoś jest mi w stanie powiedzieć jaki może być koszt wymiany cięciwy.
https://www.olx.pl/oferta/luk-bloczkowy-pse-stinger-extreme-2018-CID767-IDxyze6.html

doozers

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1086
Odp: Toppoint m1
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 10, 2019, 12:07:51 am »
czy ktoś jest mi w stanie powiedzieć jaki może być koszt wymiany cięciwy.
Koledzy tu na forum robią komplet sznurków w okolicach 200 PLN.
Ile za wymianę nie wiem.
Ja to robię sam bo mój rower można rozebrać samodzielnie, bez prasy.
Kinetic Meos 21" + UUKHA Ex Evo2 #28
W&W CXT + Kinectic Palmaris 30#
Diamond Infinity EDGE PRO, FUSE Helix Slider 1-pin, QAD HDX.

Rage

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 88
    • Stowarzyszenie KATANA Tarnobrzeg
Odp: Toppoint m1
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 10, 2019, 02:03:38 pm »
Wymiana w E-łuku 5-7dych


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Tatsuhebi yumi #58 :)
PSE Brute Force '17
Axcel AccuTouch Carbon Pro x41
Ripcord Code Red
Stan sx3

Danny88

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: Toppoint m1
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 10, 2019, 04:14:46 pm »
Zamowiłem juz nowego stingera