Autor Wątek: Reo znów zmienia barwy  (Przeczytany 3371 razy)

chojnas44

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 455
Reo znów zmienia barwy
« dnia: Październik 16, 2018, 11:00:40 am »
Jeden z najsłynniejszych i najbardziej utytułowanych bloczkowcow Reo Wilde zmienił barwy firmowe. Po zaskakujacym odejściu od Hoyta i przejściu do Elite, teraz wraz z bratem dołączył do zespołu Mathews. Nie wiadomo jeszcze jaki model łuku wybierze.
Decyzja była do przewidzenia, widać było że Reo nie pasuje uczucie łuków Elite i ich betonowej ściany zwłaszcza jak całą karierę strzelało się z Hoyta. Widać to było po wynikach które Reo osiągał, zdarzało mu się być w czołówce ale nie była to taka dominacja jak wcześniej. Jako użytkownikowi łuków Elite trochę mi szkoda że taka legenda zmieniła barwy ale mam też nadzieję że słuszność tego wybory potwierdzi powrotem do dominacji na zawodach ;)
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2411917998823672&id=217077198307774

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Klasyk i bloczek, strzelam z tego co mam :D
Produkcja cięciw do bloczków i klasyków, bo to lubię ;)

vellkan

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 595
Odp: Reo znów zmienia barwy
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 16, 2018, 12:19:32 pm »
Wiadomo, TRX 38 :P Razem z częściami od Top Hat - chwalił się łatwością serwisu i tuningu łuku.
« Ostatnia zmiana: Październik 16, 2018, 12:28:11 pm wysłana przez vellkan »
Mathews TRX38 50"
Shibuya CBX+ Viper 1 3/4"
Trophy Taker Spring Steel 2 Micro
BeeStinger Premium Elite + BeeStinger Sidebar Elite
Truball HBC
VAP V1 450
W wolnej chwili: Win&Win Black Wolf 44"
Były: PSE Phenom / PSE Supra / Hoyt Podium

gibber

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 955
Odp: Reo znów zmienia barwy
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 16, 2018, 12:48:26 pm »
Za rok gora dwa Elite zakonczy dzialanosc. Przez ostatnie 3 lata nic rewokucyjnego nie pokazali. Huntery skonczyly sie na E35 i E31 a tarczowe na Victory. Mialem Impulse 34 i takiego gowna nie polecilbym nawet wrogowi.
Mathews V3 31, Elite Impulse, Gillo G1, Border Hex

chojnas44

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 455
Odp: Reo znów zmienia barwy
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 16, 2018, 04:08:47 pm »
Za rok gora dwa Elite zakonczy dzialanosc. Przez ostatnie 3 lata nic rewokucyjnego nie pokazali. Huntery skonczyly sie na E35 i E31 a tarczowe na Victory. Mialem Impulse 34 i takiego gowna nie polecilbym nawet wrogowi.
Oj nie zgodzę się z Tobą, a przynajmniej częściowo. O tym że E35 było i jest najlepszym z łuków Elite jest powszechnie wiadomo, ale w kwestii hunterow Ameryka zachwyca się Ritualem. Rewolucji nie pokazali ale która firma to zrobiła? Hoyt którego łuki od Vantage praktycznie się nie zmieniają​? A może Mathews który owszem wprowadził dobrą serie trx ale 3 lata wcześniej dał nam cholernie drogą i nieudaną serię trg z której nawet zawodowcy nie chcieli strzelać. Jedynie pse z camami Evolve zrobiło krok do przodu w porównaniu do reszty.
Obiektywnie patrząc rewolucji nie daje nam nikt :/ a wręcz przeciwnie karmią nas odgrzewanymi kotletami w nowych kolorach. Widać to doskonałe na zawodach, nie ma dominacji jednej marki tylko jest mkeszanka, owszem najwięcej jest hoytow ale ich ilość z roku na rok maleje na rzecz innych marek ;)

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Klasyk i bloczek, strzelam z tego co mam :D
Produkcja cięciw do bloczków i klasyków, bo to lubię ;)

gibber

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 955
Odp: Reo znów zmienia barwy
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 16, 2018, 04:15:26 pm »
Tak, slusznie, zachwycali sie. W czasie przeszlym, bo prawie kazdy przeciera owijki przy camach a Elite ma to w powazaniu. Winners Choice ktory daja w komplecie to tez total crap na chwile obecna i ze starym WCH nie ma nic
wspolnego, zreszta sami sie o to postarali bo zamknieli fabryke Winnersa i przeniesli do stanu NY, z tym ze wiekszosc ludzi ktora budowala Winnersa sie z nimi rozstala. Ta firma to joke, jeszcze spusty Scotta sie jakos bronia.

Akurat nocama mam w wydaniu HTR 70lbs i mialem z niego strzelac w konfiguracji z multipinem ale jak zobaczylem potencjal tego luku i latwosc z jaka prosto strzela przez papier to nawalilem na niego staby tarczowe i celownik tarczowy. Zajebisty design chociaz szybki to nie jest i charakterystyka naciagu nie kazdemu podejdzie.
« Ostatnia zmiana: Październik 16, 2018, 04:21:53 pm wysłana przez gibber »
Mathews V3 31, Elite Impulse, Gillo G1, Border Hex

chojnas44

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 455
Odp: Reo znów zmienia barwy
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 16, 2018, 08:35:32 pm »
Tak, slusznie, zachwycali sie. W czasie przeszlym, bo prawie kazdy przeciera owijki przy camach a Elite ma to w powazaniu. Winners Choice ktory daja w komplecie to tez total crap na chwile obecna i ze starym WCH nie ma nic
wspolnego, zreszta sami sie o to postarali bo zamknieli fabryke Winnersa i przeniesli do stanu NY, z tym ze wiekszosc ludzi ktora budowala Winnersa sie z nimi rozstala. Ta firma to joke, jeszcze spusty Scotta sie jakos bronia.

Akurat nocama mam w wydaniu HTR 70lbs i mialem z niego strzelac w konfiguracji z multipinem ale jak zobaczylem potencjal tego luku i latwosc z jaka prosto strzela przez papier to nawalilem na niego staby tarczowe i celownik tarczowy. Zajebisty design chociaz szybki to nie jest i charakterystyka naciagu nie kazdemu podejdzie.

Otóż w kwestii zjadania owijek wprowadzili poprawione camy, nie wiem czy jest to globalna akcja serwisowa i wymiana u wszystkich którzy się zgłoszą czy tylko wprowadzenie na rynek poprawionej wersji ale nowe camy już nie niszczą owijek ;)
https://www.archerytalk.com/vb/showthread.php?t=5421807&p=1108671297#post1108671297
Co do Winners Choice-ów nowych nie mam porównania bo moje są chyba jeszcze ze starszej produkcji a nowych nie widziałem ;)
No camy jednym pasują inni ich nienawidzą, na scenie pro się nie przyjęły ale to nie znaczy że nie da się z nich dobrze strzelać
Klasyk i bloczek, strzelam z tego co mam :D
Produkcja cięciw do bloczków i klasyków, bo to lubię ;)

vellkan

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 595
Odp: Reo znów zmienia barwy
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 16, 2018, 11:38:10 pm »
Mnie osobiście też coraz bardziej nosi na zamianę na Mathewsa, ale musiałbym się pozbyć mojego Podium, co nie będzie takie proste.
Chociaż z drugiej strony Podium w tym kolorze to bym najchętniej na ścianę zawiesił :)

Panowie, ja strzelam dosyć krótko, ale widzę to od pewnego czasu i pisaliśmy o tym nie jeden raz. Technologia i wyniki są na takim poziomie, że nikt nie pokaże rewolucyjnego produktu,
bo nie są w stanie tego zrobić. Te łuki - jeśli są dobrze ustawione - strzelają jak karabiny snajperskiego i tylko człowiek może tu coś zepsuć.

Zdarzają się buble, trafiają się lepsze modele, ale i tak sprowadza się to raczej do mniejszych zmian w udanych łukach.
Mathews TRX38 50"
Shibuya CBX+ Viper 1 3/4"
Trophy Taker Spring Steel 2 Micro
BeeStinger Premium Elite + BeeStinger Sidebar Elite
Truball HBC
VAP V1 450
W wolnej chwili: Win&Win Black Wolf 44"
Były: PSE Phenom / PSE Supra / Hoyt Podium