Autor Wątek: Powitanie z Torunia  (Przeczytany 2144 razy)

YarCiel

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
Powitanie z Torunia
« dnia: Wrzesień 21, 2018, 11:20:52 am »
Dzień dobry z Torunia.
Szukam informacji, czy na terenie tego miasta jest gdzies jakas sekcja gdzie mozna by bylo sie zapisac i podszkolic. na necie nic nie znalazlem. Może jakaś grupa oddtworzeniowa? Jeśli tak to gdzie się tu spotykacie i gdzie się strzela :-)
Mam łuk klasyczny i uczę się z netu. Chcialbym iść z tym dalej do przodu.
Jarek
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 24, 2018, 10:39:45 am wysłana przez YarCiel »

jmarcinkowski

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 74
Odp: Powitanie
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 23, 2018, 08:39:48 pm »
Witaj.

Niestety, w Toruniu i okolicach nie ma żadnej sekcji łuczniczej. Tu trzeba się uczyć samemu albo korzystać z wiedzy i pomocy nielicznych, okolicznych łuczników. Proponuję w temacie powitalnym wpisać najpierw nazwę miasta, może ktoś jeszcze się odezwie.

Pozdrawiam - Jacek.
Hoyt HyperForce

YarCiel

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Powitanie z Torunia
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 24, 2018, 10:59:36 am »
Dzięki za podpowiedź, a nie kusilo Ciebie i tych kilku osób, by kiedyś spróbować się zwołać i zobaczyć ilu nas jest?
Może byśmy sobie zrobili jedmną grupę wymienili pogladamy, gdzie można spokojnie strzelać a nawet czasem spotkać.
Nie mam na myśli o jakiegoś bractwa, co się będą nakrecać robieniem koszulek i czapeczek, tylko ustalenie jakiegoś miejsca, że jak tam pójdziesz to będzie prawdopodobieństwo, że kogoś spotkasz i czasem coś podpowie jeden drugiemu.

Munin

  • Gość
Odp: Powitanie z Torunia
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 25, 2018, 10:59:37 am »
Nie wiem dlaczego kojarzę prężna grupę łuczników tradycyjnych i wschodnich z Torunia.
Poszukaj kontaktu z Yogim czyli Pawłem Pniewskim, myślę że coś będzie wiedział i pomocną misiową łapę poda jak będzie potrzeba.

YarCiel

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Powitanie z Torunia
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 02, 2018, 09:40:05 am »
dzięki za info