Forum lucznicze

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Zapraszamy do rejestracji!

Autor Wątek: Jaki łuk typu Hunter składany?  (Przeczytany 635 razy)

Spioch

• Nowicjusz
  • *
Odp: Jaki łuk typu Hunter składany?
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 03, 2018, 11:28:21 am »

Ja też "porządliwie" spoglądałem na fotki Żubra (może rzeczywiście nie 100%orginalny ,ale piękny i rzadziej spotykany wygląd..no i b.dobre opinie) ale cena jednak mnie przerasta(pare stówek więcej to już nie 50zł..a granicę gdzieś trzeba postawić) - na taki łuk mógłbym sobie pozwolić(odłożyć) tylko w wypadku jeżeli łucznictwo tradycyjne zaczęło mnie o wiele bardziej kręcić od bloczka.
W domu trzymam już kilka pneumatyków (zbieram się jeszcze do wymiany optyki), jest boczek, od czasu do czasu dofinasowuję zajawki związane ze sportem..więc żeby Żonka mnie nie zjadła na huntera będę mógł wydać coś koło 7stówek..jednak potrzeby rodziny i proza życia codziennego będą zawsze ważniejsze.

doozers

• Stały bywalec
Odp: Jaki łuk typu Hunter składany?
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 03, 2018, 03:07:48 pm »

Z tym niepowtarzalnym lookiem bym nie szalał bo takie łuki były produkowane już pół wieku temu i mimo upływu czasu 50 letnią używkę można kupić za 600 dolarów lub więcej i nie wydaje mi się żeby na cięciwie dakronowej ustępowała swoimi osiągami swoim nowoczesnym klonom. Czas temu jakiś przy rozważaniu zakupu kopii czarnej wdówki otrzymałem od Tomka cenę 1600 zł stąd tez napisałem o 100% więcej, Tomek zszedł z cen, dobrze dla łuczników ;)
Powiadasz, ze zakochałeś się w żubrze, zobacz Black Widow PA X ;)

Kształt majdanu i owszem, ale zdobienia Tomek ma niepowtarzalne,
Black Widow tylko pionowe paski w różnych ilościach i kolorach ;)

Cena wysoka za kopię, bo to pewnie jednostkowa produkcja by była,
a żubr można powiedzieć "prawie seryjny" :)

Black Widow PA X i owszem, ładny, i też tylko 1200 kosztuje ;)
Diamond Infinity EDGE PRO, FUSE Helix Slider 1-pin, PSE Hornet.

Decut Basha Pro + Samic Impress Carbon #26