Autor Wątek: Łuk bloczkowy PSE stinget extreme 2018  (Przeczytany 1504 razy)

Tomkos123

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
Łuk bloczkowy PSE stinget extreme 2018
« dnia: Lipiec 19, 2018, 10:55:25 pm »
Witam wszystkich forumowiczów!
Zaczołem swoją przygode ze sportem w wieku 13 lat wraz z łukiem bloczkowym Nova 25lbs. Teraz gdy mam prawie 16 lat sprzedałem ten łuk i zaczołem szukać innego sprzętu. Czytałem wiele porad i opini na temat łuków bloczkowych. Słyszałem że najbardziej kożystnym jest zakup łuku markowego firmy np. PSE, BEAR, HOYT.
Szukałem łuku w przedziale cenowym do 1200 za goły łuk
i znalazłem łuk bloczkowy PSE stinger extreme 2018.
Czy taki łuk był by odpowiedni dla początkujących i czy jest to łuk odpowiedni do strzelania rekreacyjnego?
Chciałbym dowiedzieć się jakie specyfikacje wyrużniają ten łuk i jakie ma wady i zalety. Proszę o porady i opinie.
Pozdrawiam.

Tomkos123

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Łuk bloczkowy PSE stinget extreme 2018
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 19, 2018, 11:08:19 pm »
Jakie akcesoria do niego trzeba do kupić
Oprócz stabilizatorów i pochłaniaczy drgań , celownika, podstawki i przeziernika?

Jaco

  • Global Moderator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 3537
Odp: Łuk bloczkowy PSE stinget extreme 2018
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 19, 2018, 11:19:17 pm »
A może by tak poświecić chwilę i przejrzeć starsze wątki? Setki razy o tym modelu było.
Cięciwy i kable do łuków bloczkowych
maxbowstrings@gmail.com

(kontakt na maila, nie priv forumowy)


doozers

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1086
Odp: Łuk bloczkowy PSE stinget extreme 2018
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 20, 2018, 06:30:29 pm »
Jakie akcesoria do niego trzeba do kupić
Oprócz stabilizatorów i pochłaniaczy drgań , celownika, podstawki i przeziernika?
Temat Stinger jest tematem nieśmiertelnym i chyba już wszystko zostało o nim napisane, więc poszperaj na forum. Jest to dobry łuk do rekreacyjnego strzelania tylko nie kup sobie przypadkiem wersji 70 LBS tylko co najwyżej 50. Z innych podobnych na początek masz jeszcze Diamond Infinity, Hoyt Ignite, Bear Cruzer. Jest jeszcze Hoyt Klash ale nie wiem czy wystarczy dla Ciebie naciągu. Z akcesoriów dodałbym jeszcze smycz, oczywiście spust (chyba że z palców chcesz strzelać) i jeszcze słownik ortograficzny, bo zęby bolą jak się czyta Twoje posty.

Wysłane ze smyrfona via Tapatalk
« Ostatnia zmiana: Lipiec 20, 2018, 06:41:53 pm wysłana przez doozers »
Kinetic Meos 21" + UUKHA Ex Evo2 #28
W&W CXT + Kinectic Palmaris 30#
Diamond Infinity EDGE PRO, FUSE Helix Slider 1-pin, QAD HDX.