Autor Wątek: Button  (Przeczytany 5295 razy)

Krisstof

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: Button
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 20, 2018, 09:31:11 pm »
A czy ktoś miał do czynienia z W&W WK 725 5/116 ? Niby cena jak Shibuya ... ale pytanie czy warto ?

sikora

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 136
Odp: Button
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 30, 2018, 03:59:55 pm »
Wracając jeszcze do wątku podstawka Decut Nova + button Shibuya. Gwint buttona 7,7mm a podstawki w zależności która chińska fabryka robi dlatego u jednych przejdzie po lekkim szlifie a u innych po ostrym piłowaniu. Żeby nie być gołosłownym wrzucam zdjęcia. Obydwie zamówione w sklepie robinhooda. Przy rozwiercaniu złotego odkleił się magnesik wiec musiałem przesunąć się z pilnikiem w kierunku przodu majdanu ale po za tym wszystko git :)





« Ostatnia zmiana: Marzec 30, 2018, 04:01:57 pm wysłana przez sikora »
Samick Polaris 30# 70"
Easton Inspire 630

Hoyt/Easton T/D4 Gold Medalist H25 - 70" 34#
Staby AGF-CA
AVALON CARBON COMPOSITE 600

WNS Forged Elite Alpha H25
SF Archery Elite Carbon Hight Foam 70" - 34#
Shibuya DX Gold Tip, klicker Beiter Silver,

doozers

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1086
Odp: Button
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 03, 2018, 09:44:01 am »
Wracając jeszcze do wątku podstawka Decut Nova + button Shibuya.
Gwint buttona 7,7mm a podstawki w zależności która chińska fabryka robi
dlatego u jednych przejdzie po lekkim szlifie a u innych po ostrym piłowaniu.

Rzeczywiście, u mnie wystarczyło skrobnąć do połowy białej obwódki i było dobrze.
Kinetic Meos 21" + UUKHA Ex Evo2 #28
W&W CXT + Kinectic Palmaris 30#
Diamond Infinity EDGE PRO, FUSE Helix Slider 1-pin, QAD HDX.

burza.burzynski

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 87
Odp: Button
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 21, 2018, 12:29:48 am »
doozers, co do twojej pierwszej wypowiedzi odnośnie buttonów w pełni się zgadzam, ale zły lub uszkodzony button może oddziaływać na grupowanie - wiem bo sam popsułem :D
Mianowicie kombinowałem z zbyt wiotkimi strzałami i buttonem cartela, sprężynek zamiennych był brak więc wpadłem na genialny pomysł by sprężynę wzmocnić przez rozciągnięcie o jakieś 1/4 cala :D Linie na 16m rozsiane równo, seria po serii linie.

Polecam Decut ZX, zestaw sprężynek i części, czuć precyzję, wygodny w regulacji, dwa stifty w zestawie i cena spoko.
Pasują też do niego Sprężynki od Beitera które kosztują grosze i podejrzewam że stifty też.

Co do buttona Beiter, nie miałem go w łapkach ale mi przykładowo daje do myślenia to zestawienie: https://goo.gl/gyREkC

Goall89

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 206
Odp: Button
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 21, 2018, 01:42:05 pm »
tylko szybki update- Zakupilen w koncu shibuye DX i musze przyznac, ze jej kultura pracy w porownaniu do black sheep to niebo a ziemia, naprawde.

Shibuya pracuje miekko, plynnie. Jest wykonana solidnie, ale jednoczesnie jest lekka i delikatna w wygladzie.
Metalowa koncowa sztyftu wydaje sie byc dobrym rozwiazaniem i problem zlobienia buttonu przez strzale nie powinien miec juz miejsca.
Jestem naprawde zadowolony z tego zakupu, jesli ktos jeszcze bedzie sie zastanawial czy warto, to tak- warto.
Majdan Win&Win Exfeel 25"
Ramiona SF Elite Fibre Foam 34lb 70"
Stabilizator Axiom+ 30" + v-bar Stark i side rody Axiom+ 12"
Celownik Decut NAHA
Button Shibuya DX
Podstawka Spigarelli
Strzalki Avalon Carbon Classic 500 30"
Decut RUGBII

doozers

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1086
Odp: Button
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 21, 2018, 01:46:46 pm »
doozers, co do twojej pierwszej wypowiedzi odnośnie buttonów w pełni się zgadzam, ale zły lub uszkodzony button może oddziaływać na grupowanie

@burza, a czy ja napisałem coś innego  ??? ?

Jak rozciągnąłeś sprężynkę, to miałeś button stanowczo za twardy
(co powinno być widać po tym jak strzały latają zygzakiem, albo przynajmniej lądują mocno obok celu, tak mi się wydaje)
albo Ci się zacinał co objawiło się na skupieniu.

Chyba napisałem, że jak masz coś mocno spieprzone to będzie to widać (tak mi się przynajmniej wydaje).
Albo ja nie rozumiem co piszę, albo nie rozumiem co piszą inni  :-[

Chodzi mi o takie przypadki, kiedy słyszę gościa, który mówi
że nie może się z cięciwą dogadać bo wymienił na nową i dlatego nie trafia,
albo nie trafia bo to nowe lipko jest czerwone, a poprzednie było czarne i był lepsze :)
Kinetic Meos 21" + UUKHA Ex Evo2 #28
W&W CXT + Kinectic Palmaris 30#
Diamond Infinity EDGE PRO, FUSE Helix Slider 1-pin, QAD HDX.